Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Afera podsłuchowa. Hawe twierdzi, że zatrzymanie wiceprezesa bez związku z działalnością spółki

Afera podsłuchowa. Hawe twierdzi, że zatrzymanie wiceprezesa bez związku z działalnością spółki

Wyświetlaj:
e.w / 2014-07-03 20:17
WITON Z Mediatelem miało być 300 mln zysku ale ktoś mądry się obudził i nie podpisał umowy co ? Teraz ma być 120 milionów z Umowa PIR.
Jak tam Czy zrobiłeś już ta analizę w poniedziałek i przekazałeś do PIR by przeanalizowali czy mogą dać ci możliwość wyłudzania dalej umów i robienia głupców z ludzi?
Jak widzę to już jest minus 15%,80 z tych zysków.
e.w / 2014-06-25 19:17
Ile Prezesie zapłaciłeś tym razem ,żeby dostać środki Unijne Prezesie Witoń, czy transakcje tez odbywały się na terenie Niemiec i tym razem?
To chyba już przyszedł czas żebyś zapłacił mi za udziały zgodnie zawartym kontraktem bo chyba masz teraz już z czego mi zapłacić? Czekam już od 1997 roku miało być spłacone do 2009 roku. Dziś mamy 2014 chyba odsetki w stosunku rocznym 27,5% to mogę chyba już dostać i wejść na Parkiety.?





Re: Afera podsłuchowa. Hawe twierdzi, że zatrzymanie wiceprezesa bez...
.

e.w / 2014-06-25 17:24 .

ha, ha ,ha, ha ale się ubawiłam może wynieść, 120,mln zł, ale kesch słynny Krzysia złotoustego - w której kieszeni - Twojej kieszenie są bardzo głębokie a szczególnie ta przyszyta do nogawki prawej przywiązanej do Twojego uda ,a czy on zdąży do poniedziałku zrobić to sprawozdanie bo jak go znam to umie fałszować bilanse świetnie szczególnie do banków


K.Witoniem - TO jest oszust w żadne słowo nikt nie powinien mu wierzyć, TO jest Slup, Parawan, Przestępców, Złodziei od chwili kiedy tylko,przyjechal do polski zniszczył mnóstwo ludzi swoim złotoustym głosikiem. Nieprawdaż Krzysiu opowiedz kto za ciebie pracuje i w jaki sposób wyłudzasz stanowiska prezesów różnych spółek. Odpowiedz gdzie byleś od 1997- 2001,gdzie się ukrywałeś komu sprzedałeś dom w Bydgoszczy, Kiedy zwrócisz mi pieniądze, które wyłudziłeś w podstępny sposób ode mnie i teraz chcesz innych zniszczyć ludzi co ciężko pracują na to by na stare lata żyć. Powinni się wreszcie za Ciebie wziąć, Prowodyrze, Pamiętaj za ta krzywdę jaka mi wyrządziłeś z ta Banda opowiem ludziom jak dorabiasz się majątku i z jakimi ludźmi ,bo tyle lat Ciebie szukałam aż wpadłeś sam mi w ręce bo kłamstwo ma krótkie nogi, a kto kłamię ten kradnie i wcześniej czy później i tak odpowiesz za swoja działalność i oszustwa. Bo gdzie Twoja noga staje tam

Najnowsze wpisy