Forum Forum inwestycyjneSpółki

AirMarket zakończyło private placement

AirMarket zakończyło private placement

skomentuj
AirMarket / 2010-07-30 11:44
W sierpniu 2010 roku na rynku New Connect zadebiutuje AirMarket SA. Spółka zakończyła już private placement, pozyskując blisko 0,5 mln złotych, które przeznaczy na rozwój technologiczny platformy e-usług dla podmiotów z branży lotniczej oraz na wydatki marketingowe.

AirMarket SA tworzy portale e-usług dla firm działających na rynku biznesowego lotnictwa dyspozycyjnego. Swoją ofertę kieruje przede wszystkim do brokerów
i operatorów lotniczych, pilotów oraz stacji obsługi technicznej. Dzięki miesięcznemu abonamentowi klienci spółki będą mieli dostęp do trzech usług:
- portalu wspomagającego wyszukiwanie biznesowych lotów czarterowych,
- platformy pośredniczącej w procesie kupna i sprzedaży samolotów i części lotniczych
- aplikacji rekrutacyjnej dla operatorów lotniczych.
Celem strategicznym AirMarket SA jest uzyskanie 10% udziałów w światowym rynku wyszukiwarek lotniczych do 2011 roku.

Właścicielem firmy jest notowana na giełdzie we Frankfurcie brytyjska spółka holdingowa AerFinance, która inwestuje w projekty lotnicze na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Dzięki temu AirMarket SA ma możliwość testowania swoich produktów na innych spółkach portfelowych funduszu. Wieloletnie doświadczenie Zarządu w branży lotniczej pozwala AirMarket SA tworzyć innowacyjne rozwiązania, które pozwalają jej klientom podnieść efektywność w zakresie sprzedaży, marketingu i zarządzania.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy