Forum Polityka, aktualnościKraj

Akcja "Znicz" trwa. Bardzo dużo pijanych kierowców

Akcja "Znicz" trwa. Bardzo dużo pijanych kierowców

Wyświetlaj:
zwolnić połowę policjantów! / 5.173.7.* / 2013-11-02 21:13

złapali ponad 1800 nietrzeźwych kierujących.

Z czego zaledwie 315 miało więcej niż 0.5promila.
Ciekawe ilu jeszcze wśród nich było rowerzystów?
I szampana na sylwestra im skasować,a co / 213.195.175.* / 2013-11-02 17:15
Dla mnie, będącego abstynentem, pijany, to ten z zachwiana percepcją i brakiem refleksu a nie ten, co wczoraj z mamuśką ćwiartkę do kolacji na trawienie.Dobrze,że ćpuny zachowały się nienagannie.Jak zwykle.
XXXY / 83.23.181.* / 2013-11-02 13:52
"Zatrzymywać kierowców niebezpiecznie zachowujących się na drodze przede wszystkim, następnie sprawdzić czy pijany. Tak działają w USA Kanadzie "

Czy zdajesz sobie sprawę z tego jak wielki by podnieśli raban sami kierowcy ?. Zamach na ich wolność, państwo policyjne itp. A posłowie by tylko temu przytakiwali wietrząc przy tym większy kawałek tej pieczeni dla siebie.
zgodnie z przepisami / 83.24.213.* / 2013-11-02 15:17
państwo policyjne to jest teraz.
jedziesz spokojnie zgodnie z przepisami a tu nagle na światłach akcja "Trzeźwy poranek" i podchodzą do każdego auta sprawdzają każdego kierowcę, albo na drodze zatrzymują bez powodu i tekst "kontrola drogowa" itd itp
ździcho kuźwiak / 77.254.241.* / 2013-11-02 20:13

zatrzymują bez powodu i tekst "kontrola drogowa" itd itp

A to itp itd na końcu to co dokładnie? Zamykają? Zabierają prawko? Szczególnie niewinnym i bez powodu?
Rude Dude / 31.182.89.* / 2013-11-02 18:36
No i co z tego ?! Normalne działanie policji. Właśnie przy takich kontrolach łapie się też sporo pijanych, nietrzeźwych kierowców. Skoro jedziesz spokojnie i na 100% jesteś trzeźwy, to co się przejmujesz. Taka ich praca
zwolnić połowę policjantów / 5.173.7.* / 2013-11-02 21:15
Mogę sobie nie życzyć aby ktoś obcy sprawdzał moją trzeźwość, dokumenty, etc. bez powodu.
ździcho kuźwiak / 77.254.241.* / 2013-11-02 21:47
Skoro sobie nie życzysz, siedź w domu. Już samo Twoje nastawienie zdradza, że niekoniecznie jesteś niekarany, a jeśli rzeczywiście niekarany, to dlatego, ze nie schwytany dotąd
zxc12 / 83.31.215.* / 2013-11-02 10:13
Kiedy ciemna masa społeczna uzmysłowi sobie że problem bezpieczeństwa nie zależy od pijanych kierowców?
To trzeźwi powodują wypadki!!!!! 96% wypadków powodują trzeźwi pozostałe 4% dzieli się na 2% rowerzyści i 2% kierowcy. Te 2% uczestników wypadków nie zawsze spowodowało wypadek, a winnymi zostali po badaniu alkomatem.
Co nie oznacza że należy pozwolić na jazdę po pijanemu.
Ale niech wreszcie ktoś zwróci uwagę na prawdziwe problemy bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Policja niech zacznie działać aktywnie wyłapując piratów a nie na łatwiznę zatrzymując każdego do kontroli.
Kontrolować należy niebezpiecznie poruszających się po drodze a nie przypadkowych!!!!!
FK_ / 94.112.82.* / 2013-11-02 11:22
Dokladnie... ale jakie media taki artykul...

Zero informacji ilu wsrod nich bylo kierowcow a ilu rowerzystow... no i co znaczy pijany? 0.21 to juz pijany?
Tez jestem przeciwny jezdzie po kieliszku i uwazam ze za... nie wiem, moze 1 promil powinni zabierac dozywotnio... ale bez przesady z tymi 'groszami'... no ale tytul chwyta...

Swoja droga w wymyslaniu glupich przepisow, np. PL to juz Skandynawia dla niektorych, to jestemy dobrzy, ale zeby cos logicznego wprowadzic i pozniej konsekwentnie egzekwowac od kazdego, bez wzgledu czy jest poslem, sedzia, ksiedzem czy dziennikarzem... to juz nie......

Wszyscy sa dobrzy i maja pelne szuflady pomyslow przed wyborami. Po zbieraja juz tylko kase.
fezoj / 178.216.47.* / 2013-11-02 10:29
Zgadzam się w 100% z tekstem, szczególnie jej końcowym fragmentem. Moje zastrzeżenia może budzić fakt iż dość pobłażliwie traktujesz szoferów po kielonku. W tej kwestii jestem konserwatywny, mało tego za wódę zabierał bym prawo jazdy na zawsze.
zxc12 / 83.24.178.* / 2013-11-02 11:31
starałem się zwrócić uwagę na fakt że mydlą nam oczy że Policja rzeczywiście coś robi dla bezpieczeństwa stojąc na poboczy i sprawdzając zawartość.
Poprawiają statystyki a lud się cieszy i podnieca pijanymi.
Policja powinna nam służyć a nie gnębić.
Zatrzymywać kierowców niebezpiecznie zachowujących się na drodze przede wszystkim, następnie sprawdzić czy pijany. Tak działają w USA Kanadzie i każdym cywilizowanym kraju dla dobra społecznego.
U nas stoi to na głowie

Najnowsze wpisy