Forum Polityka, aktualnościKraj

Alarm powodziowy na Pomorzu

Alarm powodziowy na Pomorzu

Money.pl / 2010-05-23 23:48
Komentarze do wiadomości: Alarm powodziowy na Pomorzu.
Wyświetlaj:
.Zbyszek / 213.158.199.* / 2010-05-23 23:48
Rządy PO oparte na fałszu i zakłamaniu poczyniły wielkie szkody w funkcjonowaniu państwa jako solidnego fundamentu dla życia i rozwoju Narodu Polskiego .
To te działania rządu PO dały podatny grunt do rozwoju mafijnej działalności rożnej maści grup przestępczych, niewyjaśnionych zaginięć i samobójstw, medialnego opluwania ś.p. Prezydenta RP i Pani Marii . Kulminacyjnym punktem tych działań były zaniedbania ze strony Premiera RP i jego ministrów odpowiedzialnych za MSZ i MON, które doprowadziły do wielkiej tragedii narodowej w Smoleńsku.
Czarę goryczy dopełniła ruina gospodarcza: niewyobrażalny wzrost zadłużenie Polski i obecna powódź .
W mojej opinii działania obecnego rządu RP, bądź tez ich brak tak jak w przypadku sprawy wyjaśnienia tragedii smoleńskiej, odebrały Polakom NADZIEJE na lepsze jutro. Ta sytuacja przypomina mi sytuacje w PRL-u po wprowadzeniu stanu wojennego .
Wiem ze Polska żyje jej serce wciąż bije w sercach Polaków.
Czy potrafimy wskrzesić do życia Polskę naszych marzeń ? To zależy tylko od nas samych ....
ryba99 / 193.138.110.* / 2010-05-24 08:22
fakt, gdyby nie rządy pisiorków, którzy przez ponad 2 lata wzrostów nie robili nic, a to był najlepszy czas na reformy, to pewnie teraz byłoby lepiej, stąd szanowny kolego trzeba się było zadłużyć, poza tym radzę czytać, decyzję o braku szkoleń dla pilotów podjął pan minister Szczygło...

dobrze, że chociaż przy gospodarce nie manipulowali, bo to wtedy byłaby tragedia...
a zmarłych lepiej nic nie mówić...
.Zbyszek / 213.158.197.* / 2010-05-24 10:27
na dyskusję z kimś - szanowna rybo99 - kto nadal powtarza, że do tragedi smoleńskiej doszło z winy polskich pilotów szkoda mi czasu.
ryba99 / 193.138.110.* / 2010-05-24 12:58
mnie też brak słów na kogoś kto wyciąga takie wnioski...

Najnowsze wpisy