Forum Forum finansoweBanki

Alior Bank Wyższa Kultura

Alior Bank Wyższa Kultura

grs / 79.191.41.* / 2010-04-05 16:33
jestem zarzenowany obsługą w Alior Banku, jak otwierałem sobie konto w tym banku to było najlepsze konto w polsce tylko 3,00 zł miesięcznie za obsługę karty OJJ. A później podnieśli się do 5,00 zł, rekomdują aby pobierać pieniądze tylko w bankomatach sieci Euronetu. A jak przez przypadek sprawdziłem stan konta w bankomacie to pobrali sobie 1,00 gdyż w TPiOB w części C jesst informacja. To jest wyższa kultura ale ściemniania. I dlatego zamykam konto i przenoszę się do Multlibanku.
Wyświetlaj:
me / 87.204.253.* / 2010-05-01 17:12
Rzeczywiście w multibanku lepiej haha. Gdybyś czytał tabele opłat i prowizji, która jest czytelna to by takiego problemu nie było. Ja tam mam konto od pół roku i jakoś zasady znam i nie mogę narzekać tylko trzeba poczytać, poświęcić te 2min bo tyle trwa przeczytanie tabeli opłat. PS multibank ma mniej ciekawe konta od Alior
grs / 79.191.52.* / 2010-05-03 20:45
Pożyjemy zobaczymy znawco zasad.
kREDYTOBIORCA_na_dniach / 66.178.126.* / 2010-04-10 22:16
No rzeczywiście dobrze robisz)Mam konto tu i tu.Sorry ale zbyt wielkiej różnicy nie masz.Sprobuj wpłacić pieniadze w oddziale(prowizja) a wpłatomaty nie wszędzie.Za to w Alior wpłacisz.Zgadzam się z Tobą, że Alior przegina ostatnio.I kolejki już się robią jak w betonowym P.K.O S.A..a tak na boku nigdy więcej PeKaO S.A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: