Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

ANKIETA INWESTORSKA - ogromna prośba!

ANKIETA INWESTORSKA - ogromna prośba!

Rinat / 77.253.37.* / 2011-11-20 23:25
Szanowni Państwo,

Jestem studentem IV roku Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Jestem w trakcie pisania artykułu nt. psychologii inwestowania (na giełdach) i w celu przeprowadzenia badan stworzyłem z koleżanką ankietę (anonimową), dostępną pod poniższym linkiem:

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGRRY01NVFVUNjdqR2laMnNHc1lkV0E6MQ

Mam OGROMNĄ PROŚBĘ do wszystkich aktywnych inwestorów (jak również tych, którzy grają tylko na rachunku demo!) - bardzo proszę o poświęcenie chwili na wypełnienie ankiety. Zajmie to 7-10 min, a bardzo Państwo pomożecie!

Z góry dziękuję i serdecznie wszystkich pozdrawiam - Rinat Szepe
Rinat / 77.253.37.* / 2011-11-22 23:40
Bardzo przepraszam, w ostatnim czasie wyniknęły jakieś problemy z ankietą, w wyniku działań Google'a. Teraz ankieta działa, przepraszam za utrudnienia (jeżeli ktoś chciał i nie "zastał" ankiety) i bardzo proszę o wypełnienie :) Pozdrawiam!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy