Forum Polityka, aktualnościKraj

Antyislamski wiec w Danii. Policja oddziela protestujących

Antyislamski wiec w Danii. Policja oddziela protestujących

Wyświetlaj:
jr / 178.73.50.* / 2012-04-03 10:31
Lepiej się nawracać na chrześcijaństwo niż walczyć z islamem. Zapewne już w tej chwili w Europie jest więcej muzułmanów niż chrześcijan. Niedługo chrześcijaństwo w zachodniej Europie przejdzie do historii, a islam stanie się najważniejszą relgią. Następnym krokiem będzie stworzenie republik islamskich w Europie. Nie musi być to już, ale taka kolej rzeczy w przyszłości nie jest wykluczona.
Maniek> / 83.5.176.* / 2012-04-01 00:45
ISLAMIZACJA EUROPY DOKONAŁA SIĘ W 100% POD KIEROWNICTWEM USA I SYJONISTÓW NIMI RZĄDZĄCYCH W CELU WEWNĘTRZNEJ DESTRUKCJI SUWERENNYCH RZĄDÓW NARODOWYCH.

ZA POŚREDNICTWEM KONTROLOWANYCH W 100% PRZEZ POWYŻSZE STRUKTURY MEDIACH EUROPEJSKICH, DO WŁADZY DOCHODZĄ ZAWSZE WYTYPOWANI SKRAJNI LIBERAŁOWIE I DEMOKRACI, KTÓRZY PERMANENTNIE STYMULUJĄ PROCES IMIGRACJI ISLAMSKIEJ.

EUROPA JEST NISZCZONA PRZEZ GŁUPOTĘ LUDZI, KTÓRZY DALI SIĘ ZMANIPULOWAĆ W 100% KONTROWANYM I POLITYCZNIE STEROWANYM MEDIOM.

MACIE SOBIE TERAZ UE, DEMOKRACJE I POSTĘPUJĄCĄ ZAGŁADĘ.
takto / 195.117.93.* / 2012-03-31 21:55
Już jest za późno. Francja, Szwecja, W.Brytania, Niemcy to kraje które za 30 - 50 lat będą islamskie. Na chwilę obecną poza totalną zawieruchą nie widzę innej możliwości zatrzymania tego procesu, to przerażające ale prawdziwe.
jw5 / 193.200.47.* / 2012-03-31 20:53
cesarstwo rzymskie,wiecie jak skończyło? ja wiem i przeraza mnie to że europa skończy w ten sam sposób...

Najnowsze wpisy