Forum Polityka, aktualnościKraj

antysemityzm w Krakowie

antysemityzm w Krakowie

dorrota / 2012-07-10 09:04
Myślicie, że po której stronie leży prawda? Z jednej strony oburzeni chamskim zachowaniem kelnerów restauracji Moment - Żydzi, z drugiej restauracja odcinająca się od całego zajścia. Ktoś kłamie ewidentnie, ale neiwąptliwie w świat poszła informacja o antysemizmie krakowskim
Wyświetlaj:
bartoo98 / 2012-07-11 11:19 / Bywalec forum
slyszalem o tym, masakra, kelnerzy i manager powinni zostac zwoleni chociaz nie przyznaja sie do winy, a pracodawca tez ich broni pewnie tez antysemita...masakra co sie dzieje w kraju
borysekk / 2012-07-10 11:06 / Bywalec forum
a mozesz troche bardziej wyjasnic sytuacje? bo peirwsze slysze, a jestem z Krakowa i chetnie bym sie dowiedzial o co chodzi z ta restauracja:) pozdrawiam krakowianin:)
alunia09 / 2012-07-10 13:01 / Bywalec forum
ja nie jestem i wiem;) sprawa ma się tego rodzaju: po finałowym koncercie Festiwalu Kultury żydowskiej, szerzej znanym jako Szalom na Szerokiej, kilka osób żywdowkiego pochodzenia usiadłow pobliskiej restauracji, gdzie rzekomo nie zostali obsłużeni, a co więcej powyzywani!
Pyclik / 2012-07-10 23:14 / Tysiącznik na forum
Rzekomo czy naprawdę?
Czy jest jakieś wiarygodne żródło.
Gadaniny mnóstwo, a jaka w końcu jest prawda? Może ktoś puścił albo ubarwił plotkę, aby dokopać " restauracji"!
botycki'52 / 77.254.252.* / 2012-07-11 09:32

Czy jest jakieś wiarygodne żródło.

Wpis usunięty ze względu na regulamin forum.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Pyclik.]
Pyclik / 2012-07-11 23:02 / Tysiącznik na forum
Antysemita się tu bezkarnie produkuje propagując - wręcz chwaląc - publicznie nazistowskie treści.
MoneY ma chyba obowiązek zgłoszenia tego do prokuratury, może tego idiotę zamkną , a jeśli nie - to chociaż mu tę głupią gębę zamkną.

Najnowsze wpisy