Forum Forum finansoweInne

Bank BPH do końca 2006 roku chce otworzyć 600 agencji

Bank BPH do końca 2006 roku chce otworzyć 600 agencji

Wyświetlaj:
Kris / .* / 2004-12-18 16:47
600 agencji ? No, no - najpierw mój ukochany bank zredukował na maksa liczbę pracowników tak, że pozostali zasuwają po 10-12 godzin dziennie. Teraz szuka frajerów złudzonych szansą pracy i zarobku do tworzenia agencji. Nikomu nie życzę takiej pracy no chyba że ma wątrobę twardą jak stal Kruppa, jaja jak Kinder niespodzianki i całkowity zanik nerwów. Oczywiście duże firmy brokerskie i sieci sprzedaży wejdą w to z chęcią, oni już wiedzą jak gonić ludzi do roboty, motywować no i robić w balona klientów na prowizjach poprzez system niedopowiedzeń, niedomówień i kłamstewek. Zobaczcie jak rozpleniły się agencje Skoków, widziałem jak kobitki z konkurencyjnych Skoków kłóciły się o klientów zwiniętych tuż sprzed drzwi. Co tu mówić - agencja bankowa to ciężka praca więc dobrze się zastanówcie czy warto.
gianni / .* / 2004-12-21 15:46
Leczymy kompleksy po wyrzuceniu z Banku z powodu nieróbstwa ? Chyba TAK.
Kris / .* / 2004-12-21 19:27
Mów za siebie gianni i nie obrażaj ludzi. Widać jesteś jakimś kierownikiem sprzedaży i to ty gnasz ludzi do pracy po 10-12 godzin dziennie za friko bez nadgodzin, bez należytego odpoczynku, zastraszonych możliwością zwolnienia. Wiem na czym polega ciężka praca i znam taki jak ty.
gianni / .* / 2004-12-28 13:43
Pewnie, że jestem. Prowadzę trzy Agencje BPH, gonię ludzi do roboty i zarabiam przyzwoitą kaskę. A Ty co ? Stoisz z boczku i biadolisz, bo boisz się podjąć wyzwania prowadzenia własnej firmy ? Dzięki takim jak Ty mamy wysokie bezrobocie i wysokie podatki.
radek / .* / 2005-01-02 18:57
hej gianni!zainteresowała mnie Twoja wypowiedź... sam od jakiegoś czasu zastanawiam się nad otwarciem agencji BPH-u na wschodzie kraju. jestem menadżerem w tym Banku (moim Banku) ale chcę też zacząć działać na własny interes... a skoro od lat siedzę w tym biznesie to czemu właśnie nie agencja ;)) co o tym myślisz? proszę o korespondencję...
gianni / .* / 2005-01-15 09:17
Sorki, że dopiero teraz odpowiadam, ale ... nawał pracy :-) Według mojego rachunku ekonomicznego - opłaaca się. Co prawda pierwsze dwa miesiące dokładałem do inwestycji, al w trzecim już było całkiem dobrze, a teraz już jest extra IN PLUS. Polecam.
marynarz / .* / 2005-02-16 14:11
Cześć gianni, daj jakieś info na e-mail z kim rozmawiać w sprawie otwarcia agencji BPH, próbuję dogadać się z multibankiem, ale jakoś długo się nie odzywają. Może wiec bepeh? pozdro!
Magik / .* / 2005-01-15 18:15
cze, gianni skontaktoj sie ze mna w sprawie agencji GG:247049, skype:Magik..pl lub mail: janusz _bpf@poczta.onet.pl
Magik / .* / 2004-12-23 17:45
nikt ci nie zabrania otwierac agencji, widocznie brak ci odwagi byc na swoim, a moze lepiej ci sie uzalac nad soba i obwiniac wszystkich w kolo.Ps. sam prowadze dzialalnosc i wiem co to praca, brak urlopu i walka o przetrwanie.
ddd / .* / 2005-01-07 20:39
Tak tylko kto papierowo obrabia te agencje? Oddzialy. U nas etatów nie przybywa a obowiązki obróbki agencji i przedstawicieli rosną z dnia na dzień. Szkoda, że Bank coraz mniej dba o stałych Klientów banku..... i łapie co popdanie.
gianni / .* / 2005-01-15 09:20
A ty skąd jesteś z PKO BP ? O jakim papierze od Agencji mówisz ? Chyba jedynie o wnioskach kredytowych, ale te, o ile wiem, zaliczają się do Twoich planów sprzedażowych, czyli do Twojej premii. No chyba, że jesteś jedną z tych osób co uważają, że czy się stoi czy się leży i tak kasa się należy. Infor dla Ciebie - KOMUNA UPADŁA
marynarz / .* / 2005-02-16 14:14
Cześć gianni, daj jakieś info na e-mail z kim rozmawiać w sprawie otwarcia agencji BPH, próbuję dogadać się z multibankiem, ale jakoś długo się nie odzywają. Może wiec bepeh? pozdro!marynarze@wp.pl
ddd / .* / 2005-02-03 19:34
Nie, jestem z Bepechu i swoje plany wykonuje! a o premi to Ty się nie wypowiadaj nawet. Nie rozumiem skad ta Twoja arogancja i bezczelność, lubisz ludzi obrażac, jesteś kimś ważnym w swoim mniemaniu?
ddd / .* / 2005-02-03 19:31
Nie jestem z Bepechu i swoje plany wykonuje! a o premi to Ty się nie wypowiadaj nawet.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: