Forum Forum dla firmKsięgowość

Bardzo prosze o pomoc i jakieś wskazówki

Bardzo prosze o pomoc i jakieś wskazówki

patrycja_123 / 2012-04-06 13:02
Witam serdecznie
Mamy poważny dylemat, firma w której pracuje stoi przed poważną decyzją zamierzamy wdrożyć nowy program finansowo księgowy, jesteśmy średnią firmą, prężnie się rozwijamy i chcemy podjąć dobrą decyzje. Czy mace jakieś opnie na temat Comarch Optima, Symfonia, Wf-fakir czy Raks każdy producent oczywiście zachwala swoje programy i nie ma się co dziwić, lecz chciała bym poznać jakieś obiektywne opinie kolegów i koleżanek po fachu. J Wady, zalety, przedstawione z perspektywy użytkownika a nie producenta . Będę wdzięczna za każdą informacje.
Wyświetlaj:
Matyldowy / 185.161.93.* / 2019-09-01 18:40
Moją poradą byłoby znalezienie sensownego biura rachunkowego - nie jest to wcale proste, ale sądzę, że są biura, która naprawdę dają radę (np. Abakus ze Świętojańskiej w Gdyni - profesjinalizm pełną parą).
mirądwa / 185.161.93.* / 2019-07-27 00:37
Porządnych księowości można na pewno poszukać w Warszawie. W stolicy tych kancelarii jest naprawdę dużo i myślę, że konkurencja jest ogromna. Ważne jednak, aby trafić na rozsądnych ludzi i takimi są pracownicy firmy Gama. Ja polecam bardzo mocno, a szefowa - Pani Grabowska - złota kobieta.
StayPJE / 2012-08-09 18:57
Zajmuję się wdrożeniami Comarchu i chętnie naświetlę temat. Proszę o kontakt i podanie kilku ogólników dotyczących firmy - odpowiem na ile to oprogramowanie jest w stanie sprostać oczekiwaniom. Piotr
Hansolo123 / 2012-06-18 02:50
U mnie w biurze rachunkowym pracujemy na Symfonii do księgowości a Comarch Optima do kadr i płac. Miałem styczność z Wf-fakir i Raks. Symfonia z tych wszystkich programów jest najszybsza i najbardziej intuicyjna. Niestety jest dużo gorsza od pozostałych programów pod względem raportowania wyników dla zarządu. Dlatego trzeba do niej dokupić jakiś system raportowania. My korzystamy ze Strateo, które w połączeniu z Symfonią bije na głowę możliwości Optimy, Wf-fakira i Raksa w kwestii raportowania i analiz finansowych.
Jeżeli się zdecydujesz na Symfonię to koniecznie wykup abonament w Strateo bez tego nie ma sensu kupować tego programu.

Najnowsze wpisy