Forum Polityka, aktualnościPolityka

Bartoszewski szefem ekspertów ds. polityki zagranicznej

Bartoszewski szefem ekspertów ds. polityki zagranicznej

Wyświetlaj:
fanPO / 87.205.254.* / 2007-10-24 22:08
Coś ta ławeczka fachowców krótka, skoro pan premier Tusk nie jest w stanie skompletować rządu z członków PO. O polityce zagranicznej będą decydować staruszkowie, ministra finansów muszą wypożyczyć od SLD. Czy Merkel i Putin nie uzgodnili z kim najlepiej by im się współpracowało ? Jak będziemy naprawiać stosunki z sąsiadami? Potrzebny jest minister, którego zaakceptowali by nasi przyjaciele.
Kaytek bez majtek / 195.205.202.* / 2007-10-24 21:52
Trza było temu dziadkowi zabrac dowód!Teraz jeszcze można nas uratować zabierając mu paszport!
danuta-18lat / 195.205.202.* / 2007-10-24 21:49
Ten Pan "profesor"to jest jedyny przykład jaki znam,że warto było dziadkowi zabrać dowód i mokrofon bo narobił ambarasu!
,,,.. / 85.219.221.* / 2007-10-24 21:28
co to za stary frustrat tak się trzepie.
real60 / 81.219.244.* / 2007-10-24 20:56
To jest SKANDAL DYPLOMATYCZNY !!!!!!!
Jak można w tak skandaliczny i nieprofesjonalny sposób usuwać najlepszego ministra spraw zagranicznych po Drugiej Wojnie Światowej Panią Fotygę???!!!!!

Jak można tak wściekle atakować suwerenność Polski i odsuwać ze stanowiska osobę tak zasłużoną dla dyplomacji naszego kraju??

Osobę, którą wszyscy znają i poważają na całym świecie??
Osobę, która w Europie zrobiła furorę i była typowana na przewodniczącą Komisji Europejskiej??

Ale to jest pikuś, najlepsze jest to KTO ją ma zastąpić!!!!
Jakiś Sikora, czy Sikorski?? Ale KTO TO JEST???
Czy ktoś o nim słyszał???

Wyjęli z kapelusza jakiegoś aparatczyka, towarzysza, pewnie z byłego PZPR, który ledwo co umie mówić po Polsku a co dopiero w innych językach!!!
To już chyba lepszy byłby Pan Krzysztof Kononowicz, bo przynajmniej jakiś wygląd ma i też by mógł zrobić furorę za granicą. Z resztą co ja piszę, NA PEWNO BY ZROBIŁ!!!!

A tu taki ktoś ma reprezentować nasz wielki i dumny kraj??

Pan Prezydent na pewno do tego nie dopuści, nie dopuści do szargania naszego dobrego imienia w świecie.
Odeprze wściekły, zupełnie niesłychany atak na naszą dumę narodową.
Pałac Prezydenta, to ostatni szaniec, ostatnia reduta, ostatnia barykada sprzeciwu i odporu dla ciemnej strony, mocy zła, która rozlewa się po naszym kraju po tych wyborach.
Kto żyw na barykady, bagnet na broń, ZWYCIĘŻYMY
"profesor"Benduszko / 195.205.202.* / 2007-10-24 21:44
Real!Jeżeli chodzi o Radka Sikorskiego i ministerstwo to chodzi o ministerstwo obrony-no ale,żeby to zrozumieć trzebaby obserwować scenę polityczną a nie "fakty"i mity w TVN,Polszmat,GW itp.Przez takich młodych niedouczonych a obezwładnonych umysłowo przez ww media mamy PO przy władzy(dawna Unia Wolności).A Pan Bartoszewski niech najpierw doradzi premierowi Tuskowi,żeby zakupił wszystkim swoim reprezentantom od spraw zagranicznych takie SPODNIE Z ŁATAMI SKÓRZANYMI NA KOLANACH -będą chronić przed przetarciem się w tym miejscu po wyjazdach dyplomatycznych...Może by jeszcze zakupić im takie PAJĄCZKI NA KRĘGOSŁUP bo mogą być kłopoty ze skoliozą w dół...
real60 / 81.219.244.* / 2007-10-24 22:08
Dziękuję Panie Profesorze Benduszko, zawsze marzyłem o tym aby wymienić kilka zdań z osobą wykształconą ale nigdy mnie to szczęście nie spotkało aż do dziś.

Jeszcze raz dziękuję również za Pańskie cenne uwagi, które sobie już skopiowałem do notatnika, żeby mi się gdzieś nie zapodziały w otchłani internetu, bo potem szukaj wiatru w polu.

Mam jeszcze do Pana Profesora gorącą prośbę, nie wiem czy mogę, ale co tam, jak co to mi Pan na pewno wybaczy, mianowicie gdzie ja mogę znaleźć te "fakty i mity" w TVN i ten Polszmat, bo przeszukałem już kiedyś wszystkie kanały w moim TV i nie mogę tego nigdzie znaleźć.
Już kiedyś nawet w odruchu rozpaczy rozkręciłem telewizor, bo pomyślałem że może jest tam jakiś ukryty "dinks" tylko dla wtajemniczonych, ale to telewizor jest japoński i nie mogę za diabła odczytać tych ich hieroglifów i krzaczków, a nie chcę coś popsuć.

Wiem że Pan Profesor jako osoba wykształcona na pewno to wie, dlatego pozwoliłem sobie na to pytanie.
Z góry dziękuję.
"profesor"Benduszko / 195.205.202.* / 2007-10-24 22:24
real!Faktami i mitami nazwałem "wiadomości"z tych mediów,ponieważ ich fakty nic nie mają wspólnego z prawdziwymi faktami a wiadomości oparte są na tych właśnie faktach...Nie martw się ja tez tego nie rozumiem!Probowałem naprawdę oglądać serwisy informacyjne ale opierały sie one zawsze na podsrywaniu,podszczuwaniu,podjudzaniu(judzenie zwane od "Judasza"-a wiemy kim on był).Wreszcie gdy przełączyłem na TRWAM lub TVP to naprawdę wiedziałem co się dzieje w Polsce i w świecie.
real60 / 81.219.244.* / 2007-10-24 23:20
O, serdecznie dziękuję za obszerne wyjaśnienia. To mówi Pan żeby już po kanałach nie szukać. OK
Ja szukałem już wcześniej bo Pan Premier coś mówił o tych "faktach i mitach" i myślałem że on mówi żeby je czytać lub oglądać, no ale jak Pan Profesor mówi że nie ma sensu to pewnie Pan wie co mówi.

Czyli z tego co zrozumiałem, to radzi Pan żeby oglądać TRWAM lub TVP przez Judasza. Nie wiem za bardzo, czemu oglądać TV akurat przez Judasza ( ja mam judasza w drzwiach wyjściowych z domu), bo może być trochę źle widać na większą odległość, ale w takim razie przysunę sobie telewizor bliżej drzwi.
A zresztą, jakoś sobie poradzę. Jak Pan sobie poradził to ja też dam radę.

Jeszcze raz dziękuję, że poświęcił mi Pan Profesor tyle cennego czasu.
Z wykształconymi ludźmi to się naprawdę przyjemnie dogaduje.
no4PO / 89.76.8.* / 2007-10-24 21:00
nie wysilaj się, spadaj na drzewo z którego zeszłeś, jako zadanie domowe wykonaj następujące zadanie; sprawdź czy "profesor" Bartoszewski jest profesorem.
,,... / 85.219.221.* / 2007-10-24 21:37
czy w niemczech to on mówi dzień dobry czy tak jak tusek Zig-haj
,...o / 85.219.221.* / 2007-10-24 21:26
niech opowie czemu niemcy go wypuścili z obozu, jakie to były układy
chwila prawdy / 213.158.196.* / 2007-10-24 20:23
DyploPachołkom pokroju Bartoszewskiego mówimy STANOWCZE NIE!!!

Polacy, którzy przelali swą krew za suwerenność Polski pewnie przewracają się w grobie słysząc bełkot tego uzurpatora.

Aha, stanowczo domagam się tytułowania Andrzeja Leppera per Pan Profesor Andrzej Lepper. Analogicznie jak Bartoszewskiego.
dariuszderka / 89.76.173.* / 2007-10-24 19:15
oto lista zalatwionych spraw przez bartoszewskiego i innych ministrów sparaw zagranicznych III RP:
1. pozostawiony zapis w konstytucji niemiec o granicach z 1938 roku
2. nasilające się roszczenia ziomkostw przy poparciu rządu niemiec
3. zwiększenie finansowania organizacji ziomkowskich przez rząd niemiecki
4. rozpoczęcie realizacji centrum wypędzonych w berlinie
5. pomysł naszych przyjaciół z rosji i niemiec budowy gazociągu bałtyckiego omijającego polske
6. uruchomienie promowego szlaku transportowego miedzy niemcami a rosją omijającego polskie szlaki kolejowe
7. ciągłe negowanie przez rosje zbrodni katynskiej
8. niezmienne stanowisko rosji traktujące polske jako strefe wpływów
czy to mało panie profesorze ?
aż sie boję co bedzie po pana następnej kadencji
wantok / 74.129.133.* / 2007-10-24 19:38
Koniecznie ty musisz zostac ministrem, dariuszderka-madrala. Od razu zalatwisz wszystko, i zimkostwa i Putina. Wszystkie dochody Rosji z gazu i ropy dla Polski. A czlonkowie ziomkostw niech zamiataja ulice polskich miast.
TY TO ZROBISZ dariuszderka-madrala.
A jeszcze po drodze zalatwisz Alkaida i radical Islam in Afganistan. A takze obalisz Busha i kazesz wycofac armie USA z Iraq.
TY TO ZROBISZ dariuszderka-madrala. Bo Polak wszystko potrafi. A co dopiero jak to POLSKI dariuszderka-madrala.
A-bomb na Rosje, Niemcow w kagance, a Israel to juz TY ariuszderka-madrala osobiscie wezmie pod uwage. I w ogole zrobi od razu porzadek w swiecie.
@@@ / 195.90.107.* / 2007-10-24 19:23
Dodac jeszcze nalezy:
9. Przepraszanie Niemcow za wysiedlenia.
10. Obrazanie narodu polskiego w knesecie izraelskim i nie reagowanie na obrazanie Polakow przez deputowanych do knesetu.
benek2 / 89.76.173.* / 2007-10-24 19:07
polska politykę zagraniczną powinni kreować ludzie bez przeszłości i tej postkomunistycznej i tej okrągłostołowej.
I wcale znajomości pana tuska nie są mile widziane-bedzie mu trudno teraz wejść w nową rolę męża stanu.
Elendir / 2007-10-24 20:09 / Łowca czarownic
Tak, najlepiej jak zajmą się nią osoby bez doświadczenia...
Polskiniema! / 84.234.0.* / 2007-10-24 19:03
No to Polacy nie mają się z czego cieszyć. Ten stary pracownik Gestapo i Abwery to już nie dyplomatołek ale matołko-kretyno-zdrajca.
Antek emigrant / 83.21.83.* / 2007-10-24 18:35
Idealny kandydat na rozmowe z Merkel i Putinem - na kolanach.
Zgodzi sie na wszystko co chca .
*********** / 212.182.107.* / 2007-10-24 18:38
Czy jesteś idiotą antek??

Najnowsze wpisy