Forum Polityka, aktualnościKraj

Bartoszewski, Wajda i Olbrychski poparli Komorowskiego

Bartoszewski, Wajda i Olbrychski poparli Komorowskiego

Wyświetlaj:
ŻYCZLIWY...inaczej / 80.50.132.* / 2010-05-21 22:17
KAŻDY TO MUSI PRZECZYTAĆ!!! KOMOROWSKI TO AGENT. WIEMY JAK BRONIŁ WSI...SWOJEJ FIRMY. SIKORSKI OD 20 LAT JEST KAPUSIEM O CZYM INFORMOWAŁ PAN PREZYDENT, PROF.DR HAB. LECH KACZYŃSKI NIEMCA TUSKA [PO CZYLI PIĄTA KOLUMNA RZESZY - PRZEDNIA STRAŻ GERMAŃSZCZYZNY] JAK AGENT MOŻE BYĆ MINISTREM SPRAW ZAGRANICZNYCH?! RUDY-FAŁSZYWY, WIADOMO, ZIGNOROWAŁ APEL JEGO EKSCELENCJI PANA PREZYDENTA...KTO WINDOWAŁ STAREGO BUCA WAJDĘ ZA "KOMUNY"? A TEN STARY CAP BARTOSZEWSKI, TO JAKIŚ NIESŁYCHANY OSZUST! WCALE NIE JEST PROFESORKIEM...KOMOROWSKI TO "DZIECKO" WSI. JE Z JEDNEJ MISKI RAZEM Z BOLKIEM-WAŁĘSĄ [ZNAM HISTORIĘ JAK MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI, PROF.DYRA-RZĄD HANNY SUCHOCKIEJ-CZYTAJĄC AKTA BOLKA WAŁĘSY-DOSŁOWNIE PŁAKAŁ...NAD POLSKĄ. ZAPROTESTOWAŁ NIE STAWIAJAC SIĘ NA GŁOSOWANIE, PRZEZ CO RZĄD UPADŁ JEDNYM GŁOSEM. ZNANA HISTORIA, KTÓRĄ OPOWIADAŁ SERDECZNY PRZYJACIEL TEGOŻ MINISTRA], MICHNIKIEM [RODZONYM BRATEM ZBRODNIARZA, KPT.STEFANA MICHNIKA, KTÓRY PO UPADKU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO PROWADZIŁ SWINGOWANE 10-CIO MINUTOWE PROCESY, PO CZYM MORDOWANO POWSTAŃCÓW-AKOWCÓW STRZAŁEM W POTYLICĘ; RODZONYM BRATEM KATA [TAK!] WARSZAWY, KTÓRY JAK SZCZUR UKRYŁ SIĘ W SZWECJI...ALE W "WYBORCZEJ" [CZYT. WYBIÓRCZEJ]O TYM CISZA...], JARUZELSKIM [SZUJA NAD SZUJE, PODOBNIE JAK KOMOROWSKI],PSYCHOLEM-SZAJBUSEM NIESIOŁOWSKIM [NIESIOŁOWSKI WYDAŁ W STANIE WOJENNYM PROFESORA ANDRZEJA CZUMĘ, RODZONEGO BRATA ODWOŁANEGO PRZEZ GERMAŃCA TUSKA B.MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI, KTÓRY WPROWADZAŁ DO RESORTU LUDZI Z POLSKIMI NAZWISKAMI, LECZ "BRAT" ANGELI GO ZDJĄŁ. PROF.ANDRZEJ CZUMA-PRZECIWIEŃSTWO POLITYCZNE BRATA-SIEDZIAŁ PRZEZ NIESIOŁOWSKIEGO; NIESIOŁOWSKI SYPNĄŁ NAWET WŁASNĄ DZIEWCZYNĘ]I INNYMI DEMONAMI >KOALICJI STRACHU
T. / 81.190.51.* / 2010-05-18 18:53
Biorąc pod uwagę ostatnie wypowiedzi Bartoszewskiego , można z pełną odpowiedzialnością stwierdzić , że wiek Jego wyraźnie już daje znać o sobie.
Blanka111 / 82.143.151.* / 2010-05-18 12:31
wypowiedz p. Bartoszewskiego wzbudza we mnie zdziwienie , to jest pan profesor, który to fakt bardzo
nagłaśniała TVN ??jak to możliwe aby ktoś tak wynoszony przez media robił TAKIE GAFY, był przykładem
całkowitej nietolerancji drugiego człowieka, nazywał bydłem opozycję tylko dlatego, że ma inne od
niego zdanie, dzisiaj wiem że tytuł używa nieprawnie , Dlaczego PO wskazuje nam Bartoszewskiego jako
przykład, człowieka , który pluje na swoją opozycje nie potrafi uszanować drugiego człowieka, używa
w walce politycznej metod wyszydzania, wszystkich ocenia własną ograniczoną bardzo miarą...
ja_tez _jezdem_profesor / 84.144.80.* / 2010-05-18 16:38
moge tylko sprostowac ten pan nie ma nawet magisterki, a jego arogancja jest znana
tym bardziej jak POczuje pare groszy w kieszeni.
POpatrz na ludzi, ktorymi otacza sie pan Komorowski to ludzie z salonu PRL-u.
Teraz mozna sobie wyobrazic jak moze wygladac POLSKA!!!!
Cozaczassy / 213.158.197.* / 2010-05-11 10:52
Lgną do Bronka jak muchy do ...
jaśniepan / 83.31.148.* / 2010-05-10 19:40
Jaki hrabia takie autorytety
Przebrała się miarka – głosujemy na Jarka! / 213.25.206.* / 2010-05-10 15:17
Gdy wieje wiatr historii,
Ludziom jak pięknym ptakom
Rosną skrzydła
Natomiast
Trzęsą się portki pętakom

Konstanty Ildefons Gałczyński
//// / 94.75.121.* / 2010-05-10 15:23
No to wlasnie bylo proroczo o Kaczynskich.
Glosuj sobie jak chcesz,tylko potem miej zal wylacznie do siebie.
Krotka pamiec nie boli,co ????
gdyby zostali u wladzy,dzis bylibysmy druga Grecja albo Bialorusia.
glupota powinna miec jakies granice.
airam / 78.88.226.* / 2010-05-18 17:00
A ty swojego rozumu nie masz? Musisz paplać jak w telewizji?
cytttat / 213.158.197.* / 2010-05-10 15:15
Idzie nowe - teraz takie rzeczy przechodza PO_prawnych portalach :-)

Prezydent RP wraz z małżonką, dwóch marszałków Sejmu RP, marszałek Senatu RP, dowódcy wszystkich sił zbrojnych RP, prezes Narodowego Banku Polskiego szefowie Instytutów Pamięci Narodowej i oraz Walki i Męczeństwa, posłowie, senatorowie..i wielu innych, zasłużonych Polaków. Ikona Solidarności. Zginęli ledwie miesiąc temu. Każdy z nich miał swoje marzenia prywatne i polityczne. Także związane z nadchodzącymi wyborami prezydenckimi, które mogły nieść nadzieję na ich spełnienie bądź oznaczać przegraną. Nie doczekali tych wyborów. Nie była im dana szansa osobiście uczestniczyć w wyborach, aby jasno opowiedzieć się za tą wersją, która była im najbliższa.
Jechali do Katynia. Miejsca niezwykle ważnego dla Polaków. Jechali w celu odkłamania historii naszego kraju i oddania hołdu niewinnie pomordowanym Polakom. Ofiarami w Katyniu byli żołnierze, policjanci, służby OP. W 70 rocznice, w sposób oczywisty, nie powinno zabraknąć w tym miejscu najwyższych dowódców RP, aby mogli oddać hołd tym, którzy oddali życie za suwerenność Ojczyzny. Mimo, że ofiary katastrofy były reprezentantami różnych opcji politycznych, łączyło je jedno: szacunek do Ojczyzny i jej historii. Także wola wypełnienia testamentu zmarłych 7o lat temu.
Wypowiedzi niektórych polityków i -chętnie cytowanych przez media- ludzi popierających obecną władzę, mogą sugerować, że dążą oni, aby wraz z ofiarami pogrzebana została.. Polska. Wraz z jej pamięcią historyczną, z ciągłością wizji politycznej.
„…według wicemarszałka Sejmu Stefana Niesiołowskiego, wiele wskazuje na to, że Jarosław Kaczyński będzie chciał wykorzystać tragedię smoleńską w kampanii wyborczej”..” Jego zdaniem, język oświadczenia Jarosława Kaczyńskiego był konfrontacyjny. - Kto go upoważnił do kontynuacji misji ofiar tragedii?”Tych głosów jest więcej. Co jeden, to obrzydliwszy. ” Gdy patrzyłem jak w końcu łaskawie pokazano kandydata na prezydenta w czerniach. Pani też jest w czerni. To są maniery Mao Tse-tunga. Ja myślałem, że jestem w mauzoleum Lenina. To, co robi teraz PiS, to czarna propaganda. Robi się z tego czarna komedia”-powiedział senator PO, Kazimierz Kutz.
Przypomnę, co napisał Jarosław Kaczyński” Tragicznie przerwane życie prezydenta, śmierć elity patriotycznej Polski oznacza dla nas jedno: musimy dokończyć ich misję - napisał w oświadczeniu, w którym ogłosił decyzję o kandydowaniu.”Czyż nie oznacza to właśnie nawiązania do szczytnych przesłanek, którymi kierowali się wszyscy udający się do Katynia? Walki o pamięć i tożsamość narodową?
Kazimierz Kutz odbiera nawet prawo do chodzenia w żałobie po najbliższych, „„ Gdy patrzyłem jak w końcu łaskawie pokazano kandydata na prezydenta w czerniach. Pani też jest w czerni. To są maniery Mao Tse-tunga.Ja myślałem, że jestem w mauzoleum Lenina. To, co robi teraz PiS, to czarna propaganda. Robi się z tego czarna komedia”- powiedział senator PO, Kazimierz Kutz.”Władysław Bartoszewski mówi o nekrofilii i pedofilii.
Mija miesiąc, a my nie wiemy wiele o okolicznościach tragedii. Śledztwo prowadzi Rosja, chociaż wszystko wskazuje na to, że mogliśmy je przynajmniej współprowadzić(umowa dot. wypadków w lotnictwie wojskowym z 1993 chociażby). Polski rząd nie zadał sobie trudu rozmowy na temat ewentualnego przejęcia śledztwa!!!A dzisiaj zasłania sie niemocą i brakiem podstaw prawnych, co jest kłamstwem. Na jakiej podstawie oddał zatem śledztwo w ręce Białorusinów, po katastrofie ich samolotu SU w Radomiu w 2009r.?
Tych kłamstw,półprawd w związku z tragedią jest więcej. Pani Ewa Kopacz gwarantowała, wespół z innymi kolegami z rządu, ze wszystkie szczątki zostały zidentyfikowane. Potem okazało się, że do Polski nie wróciło kilka trumien ze szczątkami (3 wróciły 30 kwietnia…o innych na razie się milczy). Informowano społeczeństwo, ze teren katastrofy został „przeczesany”, a na początku maja znaleziono tam rzeczy ofiar i niestety, także Ich szczątki. O częściach samolotu nie mówiąc. Marszałek RP pełniący rolę prezydenta.Komorowski –nie widzi w tych wydarzeniach braku szacunku ze strony Rosjan.
O niemożliwości ustalenia godziny katastrofy wszyscy wiedzą.Za to, wg władz Polski, można podobno było wykluczyć: zamach, o którym nie wolno nawet spekulować. Wiadomo, że nie zabezpieczono wszystkich szczątków samolotu (warto przeczytać na temat sposobu zabezpieczania takich szczątków wpis Starego Wiarusa!).Wiadomo, ze na taśmach są szumy ( a do oryginałów nagrań, czyli do czarnych skrzynek, dostać się Polacy nie mogą!).Wiadomo, że nie mamy dostępu do wyników autopsji, które podobno były przeprowadzone w Moskwie).Nie wiemy jak te autopsje były przeprowadzane, bo podobno w 96 uczestniczył jeden lekarz z Polski..Wiemy, że kokpicie był ktoś spoza załogi. Nagrał się też głos jednej osoby. A przecież nawet nie wiemy, czy miejsca znalezienia zwłok zostały przez stronę rosyjską odpowi
waz(usa) / 79.102.223.* / 2010-05-19 14:32
cytttat- do Smolenska wyabral sie lame-Duckczynski z wizyta prywatna, a dokladniej byla to wizyta propagandowa przed wyborami. Z Tuskiem nie chcial leciec aby sie spotkac z Putinem. Do tego zabral sobie cala swite waznych osobistosci, aby okazac sie najwazniejszym. A to, ze to cale towarzystwo wsiadlo do jednego samolotu to tylko swiadczy o nieodpowiedzialnosci i glupocie. Takich mamy politykierow i taka jest Polska. Polska-warcholska. Za to mamy 90 bohaterow narodowych i rekord ginesa w katastrofach rzadowych.
ariam / 78.88.226.* / 2010-05-18 17:03
A ja spekuluję. Wszyscy mądrzy się zastanawiają, a POplecznicy, niby tacy wykształceni, nie...
PKB / 2010-05-10 14:52 / Bywalec forum
Swój ciągnie do swego!
daujemu2 / 213.25.206.* / 2010-05-10 14:58
Michnik to fałszywy człowiek
pozdro / 83.9.191.* / 2010-05-10 14:47
"Partia. Należeć do niej.
Z nią działać. Z nią marzyć. Z nią w planach nieulękłych.
Z nią w trosce bezsennej. Wierz mi to najpiękniejsze
co się może zdarzyć".

"Komsomolskie jasne słońce opromienia cały świat
pozdrowienia śle dziś Polsce
cała młodzież kraju Rad"

"Nie znam mowy ludu Turkmenii
myślę tylko, że słowo Październik
znaczy tyle co woda źródlana
pragnącemu z miłością podana".

"Pod sztandarem rewolucji wzmocnić warty
wzmocnić warty u wszystkich bram".
giweriie3 / 213.25.206.* / 2010-05-10 14:42
Ciekawe tylko ile płacą tym "autorytetom" za wypowiadanie takich głupot w mediach i ośmieszanie się tym samym.
r.51 / 62.121.76.* / 2010-05-10 14:40
a ja poprę ładnego pieska !!!a cóż to za autorytety!!!
Retyw. / 217.97.193.* / 2010-05-10 14:36
No i co z tego,ze go poparli.To nie mój problem a im wolno.
Retyw. / 217.97.193.* / 2010-05-10 14:39
Upss zapomniałem, głos oczywiście na J.Kaczyńskiego.
zoofia / 83.10.129.* / 2010-05-17 23:58
To są artyści należy ich podziwiać, nie koniecznie popierać.

Najnowsze wpisy