Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Belka prognozuje poziom stóp procentowych

Belka prognozuje poziom stóp procentowych

Money.pl / 2012-03-07 19:28
Komentarze do wiadomości: Belka prognozuje poziom stóp procentowych.
Wyświetlaj:
srinawarindra / 77.45.44.* / 2012-06-21 15:38
Chodzi o tyłki bankowców czy działania pro- biznesowe ? Podwyżki biją w uczciwe firmy z kredytami panie Belka - mając kredyty jeszcze mniej zarobię! Ciężko pracując staram się uciec od kredytów szybciej, spłacając je kosztem wszystkiego. A pan mi zmniejszy ten niewielki zysk, który mi zostaje! Wie pan co zrobię jak spłacę wszystko? - sprzedam wszystko i wyjadę z tego kraju gdzie ma się w dupie małą przedsiębiorczość! Może dla was zabraknie kiedyś na pensje - byłoby fajnie żebyście poczuli ubóstwo!!!
tomcio_paluch / 2012-03-07 19:28 / Bywalec forum
Optymiści. Inflacja będzie nadal rosnąć albo co najwyżej utrzyma się na poziomie ok. 4 %. Kreatywna księgowość Vincenta, konfiskata rezerw i wypychanie kosztów poza budżet już nie wystarczą. Skończą się fundusze euro za rok, bezrobocie rośnie, koszty obsługi długu też, biedniejące społeczeństwo kupuje coraz mniej, zatory płatnicze niebezpiecznie rosną. A na emerytów, rencistów, zasiłki i administrację trzeba będzie dać. I skąd na to wszystko wziąć? Vincent pewnie, tak jak Kapler, poda się do dymisji, weźmie premię i w nogi, do siebie. Tu, w Polsce przecież, na emeryturę nie ma co liczyć.
tommylodz / 77.237.15.* / 2012-03-11 19:50
Skoro wg twoich prognoz bedzie roslo bezrobocie i spoleczenstwo bedzie kupowalo mniej to zmniejszy to presje inflacyjna i sama inflacje. Zamiast na wszystko narzekac, moglbys spedzic troche czasu nad ksiazkami, wyjdzie ci na zdrowie.
sprzezenie zwrotne ujemne / 79.185.235.* / 2012-03-07 20:00
NIC DODAC NIC UJAC...
maycher / 57.66.53.* / 2012-03-14 11:53
W dupie mam statystki i patrzenie na ekonomiee jakby to był pępek świata. Ostrożnie aby sie to nie rozleciało... ciekawe czy ktoś myśli o tych, którzy mają kredyty w PLN. Nie dość, że oprocentowanie wyższee to i tak nie ma co liczyć na obniżkę jak w przypadku CHF i wahania kursu.

Najnowsze wpisy