Forum Polityka, aktualnościKraj

Belutti: Włoska nazwa, polska marka

Belutti: Włoska nazwa, polska marka

Money.pl / 2012-01-09 14:11
Komentarze do wiadomości: Belutti: Włoska nazwa, polska marka.
Wyświetlaj:
1959szunaj / 185.29.84.* / 2019-01-25 20:45
Dziś kupiłem okulary ze szkłami korekcyjnym z oprawki firmy Belutti. Cena oprawek w salonie optycznym średnia. Wiedziałem przed zakupem że w sklepach internetowych takie same oprawki okularowe są znacznie taniej nawet o 30% ale jestem z tych co kupując wolą mieć kontakt bezpośredni ze sprzedawcą fachowcem. Za jakiś czas napiszę tu jakie są moje wrażenie po dłuższym użytkowaniu oprawek Belutti.
A przy okazji to internetowy portal Belutti poza przekierowaniem "sprawdź gdzie kupić" powinien oferować możliwość zakupu oprawek z wybranymi szkłami korekcyjnymi, zakupy w internecie są dziś coraz powszechniejsze, strona Belutti w oferowaniu usługi zakupu to jak na dzisiejsze standardy średniowiecze. Najwyraźniej cały biznes tej polskiej firmy to tylko sprowadzanie z Azji i zyskiem sprzedaż hurtowa w Polsce dla salonów i optyków, z tego powodu cena końcowa oprawek dla klienta jest dość spora bo jest składnikiem marż kolejnych pośredników.
beluciak / 94.254.151.* / 2016-10-20 00:41
Pracuję od 10 lat i nie spotkałem się z odmową reklamacji. Prawdopodobnie źle był przedstawiony problem lub oprawy były niewłaściwie użytkowane... np. słońce, kosmetyki i inne
Każdą reklamację rozpatrujemy indywidualnie i jeżeli wina jest po naszej stronie to nie ma mowy o odmowie gwarancji.

pzdr !!
klient982 / 217.99.116.* / 2015-10-26 20:39
Firma wątpliwej wiarygodności jak i oprawy. Oprawy w okresie gwarancyjnym odbarwiły się. Belutti nie uznało gwarancji, pomimo zapewnień, że używa materiałów najwyższej jakości. Zwróćcie uwagę na odbarwianie się opraw. Nie polecam tej firmy.
!!!!!!!!!!!! / 178.73.63.* / 2012-01-09 14:11
Mialo byc Belluci od Moniki,ale tym razem cwaniactwo sie nie udalo
Ldz / 91.218.157.* / 2012-01-10 10:52
przecież jest napisane że to od miasteczka Belluno, nie od żadnej Belucci.. Nazwa jest fajna

Najnowsze wpisy