Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Berlusconi: Wolę patrzeć na ładną dziewczynę, niż być gejem

Berlusconi: Wolę patrzeć na ładną dziewczynę, niż być gejem

skomentuj
Wyświetlaj:
konserwa / 2010-11-02 13:13 / Tysiącznik na forum
Ale skandal bo facet ma normalne nawyki. Też wolę przyglądać się ładnej dziewczynie niż pederaście. Jeszcze jak sobie wyobrażę cudzego członka w moim odbycie jako przejaw miłości to mnie odrzuca.
issael / 188.33.121.* / 2010-11-02 14:31
Jest zwyczajnie szczery, ba właśnie za to jest lubiany przez większość włochów, pomimo nagonki lewicy. Może sobie na tą szczerość pozwolić, jest bardzo bogaty, i włosi o tym wiedzą, ba posiada swoje własne imperium medialne, więc równowarzy nagonkę mediów kontrolowanych przez lewicę.
Włochy to troche nietypowy kraj, tam jak w całej UE, lewica kontroluje media publiczne, ale te publiczne media to tylko ok 50% rynku medialnego, pozostała część to media nie kontrolowane przez lewicę (swoisty ewenement w europie), w tym media berlusconiego.
Mnie też dziwi , ze chce sie bawiac w szopke zwaną "rzadzeniem" i "premierowaniem"? Wszak jako osoba "prywatna" , wiecej by osiagnął, działajac z cienia. Choćby poprzez ;ewicowych liderów, którzy tak bardzo chca rzadzić. Oni chca rządzic bo to jest ich źródło utrzymania, w Italii powszechnym zjawiskiem jest korupcja tzw elit, zwlaszcza na szceblach lokalnych , zwłaszcza tam gdzie rzadzi lewica.
Berlusconi mógłby sobie zwyczajnie korumpować, polityków z premierami włacznie ( we włoszech to nie nowina). Ale widocznie na starośc, postanowił cos sam - bez krycia sie w cieniu - zrobić dla Italii.
Jest wystarczajaco niezalezny i wpływowy, ale zrobił blad. Odcią od korupcyjnego koryta zbyt wielu, a tego sie w Italii nie wybacza.
skomentuj

Najnowsze wpisy