Forum Forum pracyDokumenty

bezpłatne szkolenia z dotacją na założenie działalności gosp - mazowieckie

bezpłatne szkolenia z dotacją na założenie działalności gosp - mazowieckie

Anka_Kop / 2013-02-13 20:06
Witam informuję o projekcie SZANSA DLA AKTYWNYCH realizowanym przez firmę LEchaa Consulting Sp. z o.o. ze środków UE

w szkoleniu mogą wsiąść udział osoby zainteresowane założeniem działalności gospodarczej
pracujące lub zamieszkujące woj. mazowieckie należące de jednej z 2 grup:
- osób zwolnionych, które utraciły pracę z przyczyn dotyczących zakładu pracy, przechodzącego/ych procesy adaptacyjne i modernizacyjne w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed przystąpieniem do projektu (dzień podpisania deklaracji uczestnictwa w projekcie)
- osób przewidzianych do zwolnienia lub zagrożonych zwolnieniem z pracy z przyczyn dotyczących zakładu pracy, zatrudnionych u pracodawców przechodzących procesy adaptacyjne i modernizacyjne. Pierwszeństwo udziału w projekcie przed osobami zagrożonymi zwolnieniem mają osoby przewidziane do zwolnienia.

W ramach projektu przewidziane jest
- Poradnictwo psychologiczne
- Grupowe poradnictwo zawodowe
- Doradztwo biznesowe
- Szkolenia przekwalifikowujące „ABC Przedsiębiorczości”– celem szkolenia jest zdobycie przez Uczestników/czek wiedzy niezbędnej do założenia, obsługi i prowadzenia działalności gospodarczej oraz prawidłowego sporządzenia biznesplanu
-PRZYZNANIE ŚRODKÓW NA ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ – w wyniku konkursu oceny wniosków o udzielenie wsparcia finansowego mającego na celu ocenę najlepszych pomysłów na biznes i biznesplanów zostanie wyłonione 60 osób, które otrzymają dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości do 35 000 zł.

Szczegółowe informacje

Lechaa Consulting Sp. z o. o.
Biuro projektu „Szansa dla aktynych”
ul. Puławska 1/35 (wejście do lokalu od ul. Chocimskiej)
02-515 Warszawa
tel. kom. 530-585-365
strona internetowa sda.lechaa.pl
- e-mail: sda@lechaa.pl
Kama829 / 79.135.181.* / 2015-07-21 17:04
Ja właśnie szukam kursu zawodowego, który mógłby mi pomóc w uzyskaniu tej 40.000 dotacji.
Sprawdziłam kilka szkół i opinii. Czy Select w Warszawie jest ok? Mają tam kursy wizażu dzienne i weekendowe. Podobno zajmują się też doradztwem indywidualnie dostosowują program nauki. Czy ktoś korzystał z tej opcji?

Najnowsze wpisy