Forum Polityka, aktualnościKraj

Białorusini poprosili. Sikorski pomoże

Białorusini poprosili. Sikorski pomoże

skomentuj
Wyświetlaj:
DareckiLodz / 46.113.192.* / 2011-01-07 13:31
I bardzo dobrze. Chociaz jeden, wsrod bardzo niewielu, prawdziwy facet z kregoslupem moralnym i konkretna koncepcja dla zajmowanego stanowiska i resortu wsrod tej calej sluzalczej i niekompetentnej partio-kracji.

Odpowiadajac z gory na ewentualny zarzut. Rosji nie draznimy tylko robimy to co sluszne i dobre dla Polski. Demokratyczna, czyli oderwana od Rosji Bialorus, to lepsza tarcza obronna niz te pseudo Patrioty bez zdolnosci bojowych.
popolupo / 94.40.10.* / 2011-01-07 15:26
Pytanie nasuwa sie-Dlaczego z taką inicjatywą nie wyszly 'służalcze' Niemcy , Francja, Czechy?? To dla nich tez byłoby dobre.
Wg mnie działanie na rzecz opozycji w OBCYM kraju, to jest nic innego jak wtrącanie się w sprawy wewnetrzne, państwa.
Argument o kręgośłupie moralnym jest śmieszny..od kiedy to osoba majaca kregosłup moralny ZASŁANIA sie innym??To tak jakbym chcial drażnić jedną osobę a zasłaniał się drugą. Działanie godne hmmm...tchórza, a może lenia który zdaje sobie sprawę żę Polska jest słaba jak nigdy i szuka TARCZY.
To nawet nie jest odpowiedzialne wg mnie
DareckiLodz / 188.33.139.* / 2011-01-08 10:34
Niemcy ... - bo ich to nie interesuje. Za daleko. Ani ich to ziebi, ani parzy.

Wspieranie opozycji. Ruscy wspieraja oficjalna wladze na Bialorusi, bo to w ich interesie. My powinnismy wspierac opozycje, bo w naszym. Gdyby nasza opozycja nie byla wspierana przed 1980 to dalej wszyscy by sie rosyjskiego uczyli w szkolach i NRD by dalej bylo.

Polska jest wyjatkowo mocna - przez kontrast. Rosja nic nie moze. To calkowita ruina gospodarcza. Sprawdz chocby w wikipedia. Jak by mogli to juz by u nas byli.

Sikorski zachowuje sie moralnie i odpowiedzialne. Daje teraz wsparcie Bialorusinom, tak jak wczesniej dal wsparcie Gruzinom, wbrew calemu Swiatu. Sa procedury i jest droga dyplomatyczna. Wyznaczenie lokalu na terenie miasta W-wy nalezy juz do Prezydenta tego miasta a nie do Ministra.
J10 + 10 =0 / 79.185.228.* / 2011-01-07 17:56
A co to zwyklego Polaka (Polakow) obchodzi co sie dzieje w Bialorusi.,z sasiadami trza zyc w zgodzie !.
DareckiLosz / 188.33.139.* / 2011-01-08 10:43
Wlasnie dlatego. Obecny rzad Bialorusi jest pro-Rosyjski i nie-demokratyczny. Im dalej od nas Rosja tym bezpieczniej dla nas. Demokracja - j.w. Bialorus bedzie demokratyczna to i wybory beda demokratyczne, jaki by ten rzad nie byl.

Bialorusini nie beda sie bili tylko poczekaja do nastepnych wyborow, bo beda wiedzieli, ze zle, czy dobrze, ale sami ten rzad wybrali. Tak jak u nas teraz. Bedzie po prostu bezpieczniej.

Dlatego kazdy nasz sasiad w tym Bialorus jest wazna dla kazdego "zwyklego" Polaka.
skomentuj

Najnowsze wpisy