Forum Polityka, aktualnościKraj

Bojkot Euro 2012. Kaczyński chce przeniesienia finału mistrzostw

Bojkot Euro 2012. Kaczyński chce przeniesienia finału mistrzostw

Wyświetlaj:
Lekon / 46.186.87.* / 2012-05-06 13:02
Jeżeli sam to wymyślił to jest osioł. Odczuje to przy wyborach. Myślę jednak, że to konkurencja go podpuściła co potwierdza konkluzję z pierwszego zdania.
janolo / 213.238.117.* / 2012-05-05 22:30
Donald w tej sprawie wsadził głowę w piasek pewnie badają jak im poparcie wzrośnie - trzeba w
końcu coś ogolić i ściągnąć podkolanówki.
Dr.Ojojboli / 84.10.242.* / 2012-05-05 18:41
J. Kaczyński T********** i G.ównozjad !
Szkoda klawiatury na tę kreaturę !
Wol44 / 83.168.86.* / 2012-05-05 12:57
To co chce Kaczynski mało kogo obchodzi,moze poza jego wyznawcami.Stanowczo zbyt duzo miejsca media poświecaja temu prymitywnemu,przegranemu politykowi.
Lotar / 83.6.25.* / 2012-05-05 10:18
Myślę,że powinniśmy wymienić Julię za Jarka.To byłaby zamiana-noie ucierpiałby bardzo w ukraińskim więzieniu,a może nabrał wreszcie rozumu?
zapamiętaj w końcu / 46.205.8.* / 2012-05-05 21:39
nie myśl Sasza bo oszalejesz. Myśli za ciebie oficer prowadzący.
Blef z blotkami / 83.238.152.* / 2012-05-05 07:14
Jeszcze z Islandią nie jesteśmy na noże.Reszta państw już nas nie lubi.Tyle,że zadłużeni i rozbrojeni, trochę śmiesznie podskakujemy w miejscu.Co my mamy z takiej polityki,chyba politowanie w oczach innych graczy.
Pyclik / 2012-05-05 03:48 / Tysiącznik na forum
Powód może być tylko jeden: Kaczor I postanowił potrenować i grać w tych mistrzostwach !
Czasu brakuje, stąd wybieg!
fanPO / 178.235.210.* / 2012-05-05 09:36
Jak UE zaczęła coś przebąkiwać o nałożeniu sankcji na Ukrainę, to my jak opętani zaczęliśmy z zachwytu wrzeszczeć hurra. Jak Kaczor się do tego przyłączył to sankcje już bee. To mu natychmiast zarzucamy gierki polityczne, żerowanie na nieszczęściu Ukrainy. Czy my aby jesteśmy tak do końca normalni?
normalny947 / 87.99.119.* / 2012-05-05 00:46
Jak słucham dysput politykyw na ten temat to mi sie wymiotować chcę. Ani słowem o majątku Pieknej Julii i sposobem, którym go zdobyła. Pieprzenie o rewolucji, opozycji itd. Pytam sie do cholery- dlkaczego Janukowycz wygrał następne wybory po pomaranczowej rewolucji. Wygrał je w sposób demokratyczny, po przekretach owych rewolucjonistów. Doskonale rozumiem, że jego formacja postepuje tak samo. O tym ani słowa w ustach hipokrytów zarówno polskich jak i unijnych. Qrna takie siniaki, to jestem w stanie sam sobie zrobić w 5 min w kiblu. KGB jak by chciało bic to by biło tak aby sladu nie było. Nie wierze w to mimo wszystko.

Walczcie do qrwy nędzy o prawa człowieka w Polsce , gdzie człowiekowi z naprawdę zdeformowanym kręgosłupem, który zgłasza się do lekarza w kwietniu br. proponuje sie rozpoczęcieterapii w roku nastepnym !!!!
Paranoja kompletna, Nawet jak rozpocznie głodówkę , to zdechnie i pies z kulawą nogą się o niego nie upomni bo nie był Premierem i nie zarobił na rewolucji kasy jak poniżej.i!!!
O takich ludzi zasrańcy nie będziecie się upominać. O aferałów owszem i macie w dupie, że stracą na tym tysiące ludzi ciężko pracujących!!!!!!!!!
normalny947 / 87.99.119.* / 2012-05-05 00:24
re : mój poprzedni


Tak sie na rewolucji dorabia w kraju, gdzie miliony gryzą glebe /. Dalej Kaczyński wzywaj o bojkot Euro z powodu rewolucjonistki, która dorobiła sie w parę lat uczciwą pracą!!

Za tygodnikiem Wprost:

Julia Tymoszenko

Nigdy się nie pochwaliła wielkością swojego majątku. Ani przed dziennikarzami, ani przed urzędem skarbowym. Być może dlatego i tygodnik „Wprost", i amerykański „Forbes" pomijają Julię Tymoszenko na swoich listach 100 najbogatszych Europy Środkowej i Wschodniej. Szacunki dziennikarzy wynoszą od 2,5 mld USD do 6 mld USD, lecz równie dobrze można te kwoty uznać za wyssane z palca. O majątku premier Ukrainy wiadomo tylko tyle, że po 1999 r. zapewnił jej byt polityka, który nie musi się martwić o pieniądze.
.
normalny947 / 87.99.119.* / 2012-05-04 23:34
Zgadzam się w całej rozciągłąści z posłem Kowalem. Pan Kowal jest dyplomatą i o wielu sprawach nie może mówić wprost. Ja takowym nie jestem i o tym samym mogę mówić otwartym tekstem. Parę lat temu wszyscy byliśmy sercem i duchem za Pomarańczową Rewolucją, Prezydentem Juszczenką, który był podtruwany przez wiadomo kogo. Proste pytanie- dlaczego pomarańczowi rewolucjoniści spieprzyli kompletnie zaufanie, którym obdarzyło ich miliony Ukraińców, Polaków i wszystkich ludzi ceniących wolność i demokracje. Piękna Julia jako Premier nie zwojowała zbyt wiele, poza ostrym konfliktem z Juszczenką. Interesy pięknej, od lat nie były jasne. Ta ładna rewolucjonistka zarobiła na rewolucji i przed nią kilkaset milionów usd. Jak na rewolucjonistkę, pomarańczową to o wiele za dużo. Czerwoni byli mniej łapczywi i po kilkuletnich, nie mniej niż poprzednio, korupcyjnych rządach, wygrali następne wybory.
Nawoływanie do bojkotu Euro 2012 z powodu tego że jeden korupcjusz zastąpił drugiego, to wyjątkowy przejaw cynizmu. Julie zamknięto dawno temu i żaden zasrany polityk , nie pisnął w tym czasie słowa. Być może ostatnio Janukowiscz zastopował jakąś wielką inwestycję niemiecką
i stąd sraczka z tej strony. O ile niemieckie głosy mogą być zrozumiałe z powodu konfliktu interesów, to pismo Kaczyńskiego jest przykładem dywersji, kompletnym nieliczeniem sie interesem naszego kraju. Nawoływanie do bojkotu Euro z naszej strony, to targowica, typowo polskie, chamskie, warcholskie działania w imię własnych, partykularnych interesów. Jeśli to przyjmie szerszy oddźwięk, to stracą tysiące hotelarzy, restauratorów, taksówkarzy i wielu innych, którzy zainwestowali miliony zl, by Euro odbyło się na poziomie. Puknij się Pan , Panie Kaczyński w ten swój mózg, który masz blisko......Trzeba być idiotą by nawoływać do bojkotu imprezy na Ukrainie, wiedząc doskonale, że odbije się to potężnym rykoszetem na Polsce. Moja matka , mając chory kręgosłup w stanie takim, że nie może przejść dwóch godzin na własnych nogach, dostała w naszym Państwie zlecenie na zabiegi w .... 2013 r. Nie ma kilkuset milionów USD na kontach
i może stary, mały p*********, może zawalczyłbyś o takich jak Ona, a nie w imię własnych zasranych interesów o aferałów , których ktoś wreszcie sprowadził na miejsce, które od dawna powinni zajmować.
pincio / 2012-05-04 21:16 / Bywalec forum
Panie Kaczyński robisz pan wiochę w polityce to odczep się pan od sportu.
Amen / 178.235.210.* / 2012-05-05 09:41
Powiedz to samo całemu niby "cywilizowanemu i demokratycznemu" światu. Oni pierwsi zaczęli robić tą, jak nazwałeś wiochę. Z jednym tylko się zgadzam z "niecywilizowanym i niedemokratycznym" światem, miejsce aferzystów którzy działali na szkodę własnego narodu jest w tamtych krajach tam gdzie powinno.
j-234 / 89.79.221.* / 2012-05-04 20:43
pan kaczyński powinien w końcu dać szansę Polsce i kupić jakiś bilet lotniczy
he he he / 83.5.183.* / 2012-05-04 20:36
No to Kaczor załatwił Donalda, Matoł ma w Brukseli przechlapane, jeszcze dostanie kopa od o.Rydzyka i wyląduje obok Twardowskieg na Księżycu
gwadalupe / 213.195.179.* / 2012-05-04 20:35
a ja chcę, wręcz żondam aby przenieść tego debila do wariatkowa
he he he / 83.5.183.* / 2012-05-04 20:42
chopie, z takim żondaniem to wal od razu do prezydenta Komorowskiego, bo ukończył w wariatkowie na pewno gimnazjum
AlePlama / 178.235.210.* / 2012-05-05 09:45
Kiedy te pomatołki nauczą się wreszcie naszego języka?
bzik 124 / 89.69.237.* / 2012-05-04 20:29
Kaczyński to tylko może chcieć SIKU, o ile jego starcza prostata pozoli mu na SIK, nie takich rzeczy jak w artykule.
da się zrozumieć / 37.30.19.* / 2012-05-04 21:37
owszem, jak sik nie takich w artykule rzeczy, Ponadto pozoli chcieć to tylko jego
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy