Forum Forum finansoweKarty

brak autoryzacji karty

brak autoryzacji karty

damian87dnb / 2012-01-10 15:05
witam, mam karte debit w multibanku. ostatnio nie kozystalem z niej kilka miesiecy, przeprowadzilem sie do innego miasta i chcac wyplacic gotowke z bankomatu czytam juz po wprowadzeniu pinu "karta nie moze przeprowadzic transakcji" "karta nie jest obsługiwana przez bankomat" a w bzw bk "brak autoryzacji karty" ma ona waznosc jeszcze dwa lata i jest aktywna. nie wyskakuje blad wpisania pinu :/ nie wiem co robic do banku mam 100 km bo w bialej podlaskiej multibanku nie ma i nie mam jak wyplacic na bilet. transakcje internetowe odpadaja bo mam inny numer i wylecialo mi z glowy nie podalem nowego w banku :( nie mam hasla do multilini bo nigdy nie uzywalem tego bo bankomaty dzialaly :( dlaczego mam ten brak autoryzacji?
Wyświetlaj:
damian87dnb / 2012-01-11 14:24
chyba chip sie spalil, na terminalu na poczcie nie dzialala tez :/ pasek magnetyczny nie dziala chyba wcale bo wola i tak chip :/
LadyR / 2012-09-03 19:11
Zrób tak: idź do jakiegoś supermarketu z kasami samoobsługowymi.
Wsadź najpierw chipem w terminal, jeśli jest uszkodzony, to zrobi fallback do magstripe'a.
Alternatywnie możesz zacząć od wsadzenia w slot chipa, ale drugą stroną karty, to jest bez chipa. Terminal ma obowiązek wykryć kartę z uszkodzonym chipem - wtedy poprosi Cię o przejechanie paskiem.

Najnowsze wpisy