Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Brak zdecydowanego popytu ponownie pogrążył rynek

Brak zdecydowanego popytu ponownie pogrążył rynek

Wyświetlaj:
ORZEŁ ZOZOL / .* / 2005-01-12 07:43
JEŚLI KTOŚ TUTAJ ZAJMUJE SIĘ ANALIZĄ TECHNICZNĄ CHĘTNIE POZNAM JEGO ZDANIE NA TEMAT TECHNICZNEJ SYTUACJI TIMA! WCZORAJ KUSIŁO MNIE COBY KUPIĆ ALE COŚ NAWET ORZEŁKOWI ODWAGI BRAKUJE!
roanos / .* / 2005-01-12 00:00
Dokładnie to samo było z Elektrimem,mam trochę akcji, nie wiem co jutro zrobić...
Rychu / .* / 2005-01-11 23:41
a ja dzisiaj zrobilem lekkie zakupy... mimo pesymistycznej wrozby Panie Orle skusilem sie na debice... jak bedzie zobaczymy juz niebawem.. mam dosc nietypowa sytuacje w ktorej musze podejmowac duze ryzoko (o tym pozniej:)..jak zawsze zycze wszystkim powodzenia!!
ORZEŁ / .* / 2005-01-12 07:40
witaj Rychu ! małe niedomówienie ja zrozumiałem że masz dębicę już w portfeliku(przedwczoraj) i stąd wróżba zła na wczoraj i nieładne (sformułowanie "papier udupiony" na 5-7 %)i spadł 4 czyli nie wiele mniej niż myślałem.Jeśli kupiłeś wczoraj na dołku może być good szczególnie jeśli rynek odpuści dębicy tą durną rezerwę której dokonała:) Pozdrawiam i niech wszystko rośnie nawer MILLERA GRUSZKI NA SOŚNIE!
frank / .* / 2005-01-11 21:24
Witam serdecznie inwestorow co sadzicie o Dworach???? Przeciez 15% posiada rekin naszej gieldy pan prezes Michal Solowow a teraz sa one dosyc tanie????
orzeł / .* / 2005-01-11 20:48
hi a ja dla osłody kupiłem sobie MIESZKO - jak spadać to słodko !
rajo / .* / 2005-01-11 19:52
A TAK W OGÓLE TO PRZERZUCAM SIE NA FOREX, WIEKSZ MOZLIWOSCI, STRAT Z RESZTĄ TEŻ
rajo / .* / 2005-01-11 19:38
no własnie mnie tez coraj trudniej tracic kase każdego dnia od przeszło tygodnia. o kghm juz nie mówiąc...
Greg / .* / 2005-01-11 19:47
Mnie też - ale najlepiej bo 5 minut przed spatkiem o 5% BPH sprzedałem wszystkie 100 akcji !!!!!!Ale sie ciesze. A matrwiłem się sprzedając akcje że straciłem 0,2%. Heheh
orzeł / .* / 2005-01-12 07:55
witaj ! Greg gratuluję refleksu - w mojej ocenie to była zabawa w kotka i myszkę i dziś kurs wróci do wczorajszej ceny (:::))) tak to czasem bywa :)pozdrawiam i powodzenia
rajo / .* / 2005-01-11 19:51
widzisz - tobie sie udało, a jak pomysle co sie stalo z hghm zanim zdążyłem sprzedac to mi sie płakac che
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy