Forum Polityka, aktualnościPolityka

Brendan Fay chce się spotkać z prezydentem

Brendan Fay chce się spotkać z prezydentem

Money.pl / 2008-03-26 19:41
Komentarze do wiadomości: Brendan Fay chce się spotkać z prezydentem.
Wyświetlaj:
KoP / 2008-03-31 19:57 / Bywalec forum
zaczęlo się, dewianci będą nas ewangelizować. Scierwa typu Walter ze swoją TVN czy Kalisz z SLD próbują podnieść swe padające sondaże na pedalskich plecach. Co dewiacje i zboczenia mają wspólnego z tolerancją. Wystarczyło spojrzeć na te nienormalne gęby, na ich zachowanie żeby nabrać do nich wstrętu. Jak myślicie, który z nich jest żoną, a który męzem?? Żoną powinien być ten kurdupel, a może u nich tydzień jeden, następny tydzień drugi. Już sam nie wiem.
Bies2 / 2008-03-31 21:10 / Bywalec forum
Pomyśl co by było gdyby świat dowiedział się, że znaczna część twoich duchowych promotorów to geje. Sądzisz, że amerykański gej, jest gorszy od Pelca, tego geja wystrojonego jak papuga z Poznania, lub geja patrioty z twojej organizacji. Zastanów się ilu durniów modli się do nich, bo modlenie się do stwórcy jest poza ich percepcją umysłową. Pomyśl kim są wasi kawalerowie w P I S. Idź do księgarni i kup sobie książkę o gejach z twojej organizacji. Tej kobiecie przy ladzie powiedz to ona ci ją znajdzie . A tak szczerze to wydaje mi się, że tacy jak ty, to mają chęć pobaraszkować z jakimś młodzieńcem, bo jakoś cię to widać rajcuje. Spróbuj to może przestaniesz bać się, tej prześladującej cię myśli, że też może jesteś gejem.
KoP / 2008-04-01 18:43 / Bywalec forum
powiem wprost, że wypisujesz głupoty juz dawno mozna było się przyzwyczaić, ale że zieje od Ciebie takim prostactwem i prymitywizmem, nie myślałem. Tylko czubki nie potrafiące używać własnego mózgu odbijają piłeczke od ściany do ściany. Jeśli potrafisz czytać, choć bardzo w to wątpię, to nie jest żaden wpis polityczny, bo gdybyś nie wiedział homoseksualizm nijak ma się do polityki, podobnie jak zoofilia, transeksualizm czy pedofilia. Ten gość z Poznania, skoro o nim piszesz, nazywa się PETZ, analfabeto. Nawet takie drobne rzeczy należałoby wiedzieć skoro zajmuje sie głos. I nie są to ludzie godni szacunku, podobnie jak ci dwaj z Kanady. A ty pewnie, w imię tolerancji i wolności dałbyś się przelecieć takiemu anormalemu, co?? Ot, tak dla próby, skoro nie widzisz w tym nic nienormalnego.
Bies2 / 2008-04-01 19:28 / Bywalec forum
Wiele razy Bóg mi świadkiem , chciałem popatrzeć i zrozumieć takich jak ty . Mówiłem sobie, że to nie możliwe by ktoś kto pisze na komputerze był tak tępy i niewykształcony. A jednak przecież ty nie masz wiedzy nawet mechanizatora rolnictwa z twojej parafii. Idź i pożycz tę książkę. Cała wasz ferajna od jutra będzie to czytać. Odnośnie tego z Poznania to widzę, że tam dwóch jest bo ty wymieniasz głuptasiu tego biskupa. Homoseksualizm na równi z hetero seksualizmem jest tak samo często spotykany i wywiera duży wpływ na polityków.. Ty głuptasie nawet nie wiesz co to szacunek tak jak ta cała hołota z twojej parafii ,która głosowała za traktatem. Ucz się jełopie byś wiedział, że geje to normalni ludzie. Tacy jak ty przeciwnicy gejów gwałcą swoich kolegów jak znajdą się w odosobnieniu. Ty rozmawiasz i atakujesz gejów bo to cię podnieca. Bo wiedzy u ciebie nie ma na lekarstwo. Kop własną matkę Kopie i żonę jeśli taką nieuku posiadasz. Teraz jak reszta kochaj geja jak siebie samego. Amen
KoP / 2008-04-01 20:21 / Bywalec forum
Bóg tobie świadkiem?? nie obrażaj Boga. prostaczkowie twego pokroju raczej nie wiedzą kto to Bóg Najpierw bluznisz przeciwko niemu, a pożniej po chamsku sie do niego przymilasz. No to wytłumacz mi uczony gamoniu, kto to Pelc - wystrojona papuga, bo jakos o nikim takim nie slyszałem.

Homoseksualizm na równi z hetero
seksualizmem jest tak samo często spotykany

nie ośmieszaj się, tych homo szacuje się na około 10% populacji, więc gdzie im do 50%. Jeśli złodzieji czy morderców tez będzie powiedzmy, 10% populacji, to należy to uznac za normalne i przejść nad tym do porządku dziennego?

geje to
normalni ludzie.

tylko w którym miejscu ty tą normalność widzisz?? Na zewnątrz nawet seryjny morderca wygląda normalnie. i jeszcze tworzą normalne rodziny i chcą wychowywać normalne dzieci? Dzisiaj w Polsce nie ma jeszcze o tym mowy, ale nie przejmuj się, jak bedą mogli zawierać związki malżeńskie, powalczą takze o to. Ciekawe, jak wtedy wytlumaczą dziecku, kto jest tatusiem, a kto mamusią, chyba, że nasze prawo zbliży sie do angielskiego, gdzie już publicznie niemal zakazano używac tych słów.
I nie ublizaj mechanizatorom rolnictwa, bo nie dorastasz im do pięt, potrafisz tylko pluć biedny zakompleksiony frustracie. Czyzbyś swa głupotę wyssał z mlekiem matki?? Żal mi jej, tyle wysiłku w wychowanie na nic

Tacy jak ty przeciwnicy gejów gwałcą swoich kolegów jak znajdą
się w odosobnieniu. Ty rozmawiasz i atakujesz gejów bo to cię podnieca.

a to tak Ci się wyrwało, tylko co ma znaczyć??Przeczytaj wlasnemu ojcu, może zrozumie.
Bies2 / 2008-04-01 21:09 / Bywalec forum
Agresja jest podstawową przyczyną zgwałceń homoseksualnych. Robią to osobnicy nazywający siebie "wrogami pedałów" i do tej grupy zaliczam ciebie. Nie wiesz i nie rozumiesz kim są geje. Nie odróżniasz geja od zboczeńca seksualnego. Ale widzę że starasz się. Poinformuję cię, że gej jeśli nie jest osobą publiczną nie może być wymieniony z nazwiska. Ty nie jesteś zbyt bystry więc to robisz. To pomyśl w twoim klubie jest ich około 15-20. Nie normalni to ci , których inność podnieca lub przeszkadza. Jesteś klasycznym agresywnym homofobem. W sytuacji izolacji dokonywał byś zgwałceń gejów i pastwił się nad nimi. Norma;lny mężczyzna do których ja się zaliczam, nie zauważa gejów. Widzą ich prymitywni osobnicy, tak się składa, że zorganizowali się w jednej opcji politycznej. Mam nadzieje, że zniknie ona w niebycie politycznym.
Bies2 / 2008-03-27 18:13 / Bywalec forum
Spotkanie jest w pełni zasadne, by zmniejszyć skalę kompromitacji prezydenta w tolerancyj i wyzwolonej obyczajowo Europie. Nie należy by spotkanie poszerzyć o kontakty z Jarkiem i Zbychem. Różnie , by to komentowano w kręgach gejowskich.
uczulony na Polskę / 78.152.18.* / 2008-03-26 19:41
I co, Panie Prezydencie ? Buzi , buzi czy swięcona woda ?

Najnowsze wpisy