budimex

KRECIK87 / 83.29.67.* / 2007-09-25 00:50
Witam. Mam pytanko do tych,ktorzy wiedza cos na temat budimexu. Zasanawiam sie nad kupnem ich akcji,bo cos nie cos wyczytalem,ze firma ta planuje "grubsze" inwestycje i mam jakies dziwne przeczucie,ze moze niebawem ladnie ruszyc.. Jesli ktos wie o budimexie dosyc duzo to abrdzo prosilbym o skomentowanie tego artykulu.. Prokuratorze, jesli mozesz to takze o Twoj komentarz bym prosil.. Z gory dziekuje wszystkim,ktorzy odpisza. pozdrawiam.
Wyświetlaj:
_kapiszon_ / 2007-09-26 10:59 / portfel / Strzelec wyborowy
http://www.money.pl/forum/temat,22,674990,674990,40,0,trzy;nowe;rekomendacje;kupuj;budimex;.html
KRECIK87 / 83.29.4.* / 2007-09-26 11:47
dziekuje za pomoc kapiszonie. A co myslisz o biotonie? Bo wydaje mi sie ,ze u tej firmy tzw. "dno" juz sie chyba uformowalo wg mnie.. :co o tym myslisz kapiszonie? Warto skupowac dzisiaj? Bo jutro po tej cenie juz moge nie kupic.. Z gory dzieki za te komentarze do tej pory i prosze o kolejne. Pozdrawiam
_kapiszon_ / 2007-09-26 12:34 / portfel / Strzelec wyborowy
nie mam pojecia czy warto, mam te spolke od jakis 2 tyg. poczytaj sobie wpisy http://www.money.pl/forum/temat,27,336066,336066,40,0,bioton.html
_kapiszon_ / 2007-09-26 11:01 / portfel / Strzelec wyborowy
poczytaj sobie
Obserwer / 83.12.45.* / 2007-09-25 19:38
Ta spółka na razie nie ma się czym pochwalić. Zysku brak. Jakieś tam zleconko na papierze to nie wszystko - może być również źródłem strat, czego dowodem jest budowa terminalu na Okęciu. Wykres pokazuje, co inwestorzy myślą o planowanych inwestycjach - BUDIMEX jest w trendzie spadkowym. Podczas dołowania się nie kupuje, choćby nie wiem co. Co prawda wskaźniki AT są na takich poziomach, że przynajmniej korekta spadków jest tuż, tuż, ale próba wstrzelenia się w dołek to zabawa dla ludzi o mocnych nerwach. Ja uważam, że najpierw musi uformować się jakieś dno. Dlatego trzeba czekać (może wsparcie na 66,00 zł zatrzyma spadek?).
matek_u / 91.189.138.* / 2007-09-25 15:00
ja kupilem po 77,00 za akcje i od tego czasu kurs caly czas spada, nawet w zeszlym tyg po decyzji FEDu o obnizeniu stop procentowych budimex spadal, jak dla mnie to troche dziwna sytuacja. mam nadzieje ze w koncu kurs ruszy w gore, bo narazie trace coraz wiecej.
pozdrawiam
Artur70 / 2007-09-25 15:23 / Tysiącznik na forum
Witaj w klubie matek... Qrna...
Gary77 / 2007-10-08 20:48
Jestem zmuszony zapisać sie do klubu pokrzywdzonych przez budimex. A tak poważnie to czy ktos wie kiedy ta spóła wygrzebie się z niechcianego trendu?
Artur70 / 2007-10-08 23:14 / Tysiącznik na forum
Uważam, że oddanie portu lotniczego dało by tej firmie dobry PR. Niestety nie zapowiada się, aby to było w najbliższych dniach/tygodniach.
Dobrą stroną jest to, że:
a) obecnie mamy najniższą cenę od roku,
b) mamy giga korektę w okresie 3 lat na poziomie 55%.
Te dwie informacje mogą wskazywać na zatrzymanie trendu spadkowego.

Dodatkowo, koniec września i początek października to wzrost obrotów. Cel? Skupowanie akcji przez tych co wiedzą więcej od nas...
Gary77 / 2007-10-12 13:31
Zwróć uwagę na dzisieszy obrót! Ktoś łyknął niezłą paczkę. Może się wreszcie odwróci. Możliwe że faktycznie coś się zaczyna dziać dobrego....
_kapiszon_ / 2007-10-13 10:45 / portfel / Strzelec wyborowy
tak, cos sie bedzie dziac. wlasnie PPL wypowiedzialo umowe o dokoncznie budowy Terminala2 w warszawie. mozna z glupiec bo z jednej strony sa to zle wiadomosci, ale z drugiej strony budimeks pozbyl sie intratnej budowy do ktorej dokladal by kase. ave
no name / 89.76.187.* / 2007-10-13 20:06
...tak na marginesie 'intratna' nie oznaczałoby budowy, do której się dokłada, tylko coś korzystnego :)

Niemniej oprócz W-wy kolejną klapą (czytaj: wypowiedzeniem umowy - kwota 350 mln zł) kończy się budowa Budimexu - hali sportowej w Czyżynach (która miała być gotowa jesienią).
Dodatkowo powoli zbliża się okres pogodowo nienajlepszy dla branży budowlanej.

Teoretycznie więc nie jest najlepiej, ale... wcale bym się nie zdziwił jakby kurs Budimexu rósł, a co... na GPW nic już mnie nie zaskoczy.
Gary77 / 2007-10-13 21:24
Właśnie w tym tonie pisałem (apropos ostatniego zdania). Fundamenty coraz częściej mają się nijak do tego co dzieje się na parkiecie. Widać że Budimex sięgnął poważnego oporu i tu tkwi mój optymizm.
frackowiaka / 2007-10-08 17:31
No to jest nasz więcej ;-(( - pozostaje czekać !!!
Developerka może ich uratuje tutaj ma być zysk.
Jak narazie straty cały czas ciągnie się za nimi Portal Lotniczy,
który jeszcze nie został oddany do użytku.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy