BZWBK24

skomentuj
Grzegorz_S / 2009-08-19 10:53
Witam,
Otworzylem w poniedzialek rejestr w placowce banku, nastepnie wplacilem minimalna kwote na odp nr rachunku...do wczoraj w zakladce 'fundusze arka' na BZWBK24 wisial komunikat 'oczekuje na realizacjie' dzis strona jest pusta i pisze ze brak rejestrow przy czym w 'wydanych zleceniach' jest wszystko wporzadku wraz z nr rejestru..
Czy ktos mial podobna sytuacje i czy ktos sie orientuje po jakim czasie inf o rejsetrze wyswietli sie normlanie w zakladce 'fundusze...
Dziekuje za odpowiedz
opiekun_inwestora / 2009-08-19 12:58
Transakcja wykonuje się zazwyczaj następnego dnia roboczego po wpłacie. lub dwa dni póżniej według kursu z tego dnia. A informacja o potiwerdzeniu tej transakcji pojawi się jeszcze 1 lub 2 dni później.

Informacja oczekuje na realizację zniknęła, gdyż zlecenie zostało już zrealizowane. Teraz tylko trzeba poczekać na pojawienie się potwierczenia.

Jednostki funduszy nie działają tak jak akcje na giełdzie - gdzie jednego dnia można kilka razy kupić i sprzedać ten sam walor.

pozdrawiam,

Remigiusz Stanisławek
blog.opiekuninwestora.pl (praktyczna wiedza o funduszach)
www.opiekuninwestora.pl (narzędzia dla iwnestujących w fundusze)
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy