Forum Polityka, aktualnościKraj

Chamstwo w mediach

Chamstwo w mediach

Wapniak.. / 89.229.142.* / 2014-03-22 07:06
Witam.
Wczoraj, 21.03.2014r. godz. ok. 21.00 miałem wątpliwą niestety, przyjemność oglądania i słuchania wywiadu z ambasadorem Rosji w Polsce, Panem Aleksandrem Aleksiejewem. Muszę stwierdzić, iż tak chamskiego zachowania ze strony naszego dziennikarza/pseudo/ dawno nie widziałem. Jest mi po prostu wstyd, że taki człowiek reprezentuje mnie w rozmowie z przedstawicielem wysokiej rangi obcego kraju. W porównaniu z nim, z jego klasą, Pan Konrad Piasecki pokazał swoją. Moim zdaniem pokazał się ze strony zwykłego, prymitywnego, pieniacza-Polaka, emanującego jadem nienawiści, arogancji i zarozumialstwa. Zarozumialstwa bez pokrycia. Brakiem wiedzy i kultury.
To ostanie, delikatnie mówiąc, akurat jest cechą wielu obecnie występujących w mediach dziennikarzy.
Na takie, tego rodzaju zachowania wyrażam stanowczy sprzeciw! Takie zachowanie nie jest godne pełnienia swej funkcji w mediach a tym bardziej stanowi zagrożenie dla poziomu propagowania i odbioru szeroko rozumianej kultury w tym, kultury słowa. Poza tym, są również konsekwencje natury politycznej. Czy my jesteśmy mocarstwem?
Cóż...widocznie takie media jak i jej odbiorcy, skoro na to pozwalają.
I to by było na tyle.
T. / 81.190.62.* / 2014-03-24 13:24
Szkoda ,że tego nie oglądałem.
.widocznie takie media jak i jej odbiorcy, skoro na to pozwalają.

Tak się składa,że my odbiorcy jesteśmy ustawowo zmuszeni do płacenia abonamentu za TV i oglądanie treści m.in. nam nie odpowiadające. Wpływ mamy taki jak widać to na ekranie TV.
Nie tak dawno jeszcze w TV pojawiała się informacja dotycząca opłat za RTV,gdzie lektor mówił,iż "my odbiorcy jesteśmy autorami programu TV" i nawoływał do regularnych opłat abonamentowych.
Nie wiem, do kogo to kierowano? Do mnie na pewno nie.
Natomiast co do naszych dziennikarzy ..., już nie raz wyrażałem swoją opinię . Generalnie ujmując,im młodszy tym bardziej wyprany mózg.Nie wiem, czy już na studiach nie piorą im mózgi.Informacje i wypowiedzi tendencyjne nie mające nic wspólnego z rzeczywistością,zwłaszcza ostatnie,dotyczące konfliktu na Ukrainie i Krymie.
No chyba ,że tych ,którzy posiadają obiektywną ocenę wydarzeń nie dopuszcza się przed kamery.
Wydaje mi się,że w tej kwestii najlepiej byłoby gdyby wypowiedział się np: p.Rymanowski...

Najnowsze wpisy