Forum Polityka, aktualnościPolityka

Chrzanowski: Partie w Polsce nie mają programów

Chrzanowski: Partie w Polsce nie mają programów

Wyświetlaj:
jliber / 212.180.147.* / 2006-04-14 13:40
Blebleble, czego on się czepia PiS, przecież każdy człowiek który śledził głosowania i wypowiedzi tych ludzi wiedział że oni chcą zwiększenia biurokracji, podatków i regulacji. PiS ma program i go realizuje aż miło. A w ogóle co mnie interesuje opisnia jakiegoś Chrzanowskiego? Czy jego opinia cokolwiek wnosi? Co to za gościu, skąd się wział? Jak PiS chce sobie nazywać obecny czas IV Rzeczpospolita, to niech sobie nazywają.
ma / 83.17.13.* / 2006-04-17 02:30
Kimkolwiek by on nie był (też go nie znam, dla mnie może być nawet jakimś szujem) mówi dobrze. Trafnie określił sposób rządzenia "jedynie słusznej" obecnie partii. Trudno również nie zgodzić się ze zdaniem: "Partia ma mieć program na lata, a nie na chwilę". Poza tym numerowanie ustroju należałoby pozostawić historykom, a nie chorej ambicji bliźniaków i/lub ich ludzi od marketingu. Jeszcze jedno - PiS poza podniesieniem wersji Rzeczypospolitej, stara się gdzie i jak tylko może manewrować (manipulacja jest zbyt szumnym słowem - wolę bez) historią. Ot chociażby sprawa orderów VM, ale głównie rozchodzi mi się o to, iż w normalnych krajach komisje sejmowe zajmują się przyszłością kraju, nie zaś przeszłością, czym mogłyby zająć się odpowiednie organa sprawiedliwości (ich sprawność jest odrębną sprawą).
irydon / 83.27.163.* / 2006-04-14 17:56
Ot i całe PIS. Ja WÓDZ i wara odemnie i moich klakierów.
koyot_77 / 193.243.147.* / 2006-04-14 10:03
Mają jedne program, który realizują od lat - okradanie obywateli, nabijanie własnej kasy, wałki na prywatyzacji i wielle innych pozycje tego programu by się znalazło i co ciekawsze każda partia ma ten program podobny więc nie ważne na kogo głosujemy i tak nas zrobią w balona!!

Najnowsze wpisy