Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Co powinien zrobić Tusk, aby wyjść na dobrego wujka

Co powinien zrobić Tusk, aby wyjść na dobrego wujka

Wyświetlaj:
radek587 / 217.97.163.* / 2013-07-30 18:00
Tak ,tak nie okradniemy Was calkiem tylko trosze ,zresztą jak zawsze .
Biedny Polski narodzie kiedy zrobimy cos z ta banda złodzieji!!!!!!!!!!!
Ania7185 / 89.77.61.* / 2013-06-18 17:39
OFE to zwykła ściema , po co komu pieniądze których nie można sobie wybrać? Buzek, Balcerowicz i KOBE bronią siebie, ziomków i pociotków mających ciepłe stołeczki w OFE, a nie naszych pieniędzy! Przynależność do OFE powinna być w demokratycznym państwie dobrowolna ,a nie przymusowa. ZLIKWIDOWAĆ jak najszybciej złodziejskie OFE zanim rozkradną nasze pieniądze jak AmberGold czy SkyClub, a pieniądze przelać do ZUS-u. A skoro pieniądze w funduszach są nasze to je nam oddajcie do ręki. Tym bardziej ,że połowa z nas żyje w nędzy to się nam przydadzą. BŁAGAMY p.ROSTOWSKI ZLIKWIDUJ PAN TE OFE, polepszy się emerytom i dług publiczny zmniejszy się przyszłym pokoleniom, a i prezesi i nieroby z OFE potracą swoje stołki i nie będą nas już okradać. DAJCIE MOŻLIWOŚĆ SWOBODNEGO WYBORU POMIĘDZY PRYWATNYM AmberOFE ,a PAŃSTWOWYM ZUS-em
Lomion / 31.11.177.* / 2013-06-19 20:02
A co z tego, co napisałeś powyżej o OFE, nie dotyczy także ZUS? Ja bym się bardzo cieszył, gdyby przynależność do ZUS także była dobrowolna i gdybym mógł całą składkę przekazać albo do ZUS, albo do OFE.
fun fun / 83.20.188.* / 2013-06-18 23:17
Pieniędzy z OFE nie można sobie wybrać, tak jak z ZUS-u, żeby jakiś bałwan (może TY) nie przejadł ich, a potem po latach, na emeryturze (której nie ma bo ją przejadł) nie krzyczał, jaki to wredny kraj, w którym pracował np. 40 lat i nawet emerytury nie ma. A swoją drogą OFE nas okrada. Wystarczyłoby wprowadzić 10% opłaty dla OFE ale od zysków przez nich wypracowanych i wiedziałbym, że się starają pomnożyć kapitał, a nie kupić akcje i niech leżą. Tak, to ja sam mogę zrobić i o 10% jestem do przodu, bo nikt mi nie pobiera opłat.
wężykiem Jasiu,wężykiem / 159.205.138.* / 2013-06-18 09:52
Firma przyniosła dochód.Teraz czas na świetlane życie z dywidendy.
bsf / 46.45.103.* / 2013-06-18 09:46
PO POtrzebuje pilnie kasy na swoją statutową działalność

Sklepy z ubraniami - prawie ćwierć miliona złotych. Restauracje - dwieście tysięcy. Salon win i cygar - prawie sto tysięcy. Do tego nocny klub i wynajem boiska, na którym premier gra w piłkę. "Newsweek" przeanalizował dokumentację finansową Platformy Obywatelskiej.

Najnowsze wpisy