Forum Forum emerytalneOFE

CO SĄDZICIE O OFE BANKOWY?

CO SĄDZICIE O OFE BANKOWY?

ISIA / 213.158.196.* / 2009-02-12 15:12
CO JAKIŚ CZAS NACHODZI MNIE PRZEDSTAWICIEL Z BANKOWEGO.NA MAWIA MNIE DO ZMIANY OFE.
Wyświetlaj:
www.bezpieczne-pieniadze.pl / 83.30.131.* / 2009-02-12 20:06
od początku działalności wg rankingów to piąty OFE od końca
w ostatnich 2 latach 3 od końca
Tendencja spadkowa i średnia obsługa telefoniczna, bardzo aktywni tzw ratownicy jak chce się odejść.
Fundusz typowy średniak, napewno są OFE oferujące lepsze wyniki na tą chwile.
lezdrub / 79.185.99.* / 2009-05-05 09:09
jaki średniak. jest najslabszym OFE.
Najmniejszy kapital zbudowany dla klienta za ostatnie 10 lat.

Trzweba mieć nierówno pod sufitem aby w takim być OFE.To jest jawne dzialanie na swoją szkodę być w takim OFE.
Morpheo78 / 2009-02-12 18:35
Nie polecam. Bankowy to jeden z najsłabszych, jeśli nie najsłabszy OFE. Jest wiele innych, lepszych. Pod każdym względem. Swoja drogą - skoro trafiłaś na forum, to zapewne przechodziłaś przez wyniki OFE - notowania czy porównania, tu - na money.pl Tam widać doskonale kto jak zarabia. Nie zerknęłaś na Bankowy i spółkę?? Polecam.
jaworek244 / 2009-02-12 17:49
hm,,zmienic na bankowy nie jest trudno przyjdzie do ciebie jakis agent spisze umowe i juz,,,ale problem pojawia sie w momencie gdy bedziesz za 2 lata przejsc do innego ofe z bankowego ,,o to bedziesz miała problemy,,beda cie nechodzic z bankowego zebys z niego nie odchodziła tak długo az zrobia z ciebie wariatke ,az w koncu stwierdzisz ze juz nie chcesz zmieniac funduszu i masz wszystkiego dosc ,
zmien ofe ale wybierz cos innego plizzz,hania
Nikolaicz / 213.158.196.* / 2009-05-04 21:53
Wiem że temat trochę dawno nie komentowany,ale chciałam się odnieść do tzw.ratowniów ja byłam klientem PZU i to od nich przyszła agentka jak chciałam zmienić OFE,i opowiadała takie głupoty że chyba tylko małe dziecko by jej uwierzyło np.że wszystko stracę jak przejdę do innego funduszu,że mają najmniejszą prowizje itp.przyznaję że gadała jak nakręcona,jestem osobą która zanim coś zrobi sama oceni czy jest to dla mnie dobre,więc jej nie uwierzyłam,ale strach pomyśleć jak oszukuje ludzi,przyznaję że zmieniłam na generali.Pozdrawiam

Najnowsze wpisy