Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Co to jest data ważności zlecenia????????

Co to jest data ważności zlecenia????????

dawidson / 2007-11-25 08:49
Witam mam pytanie odnośnie do giełdy co to jest data ważności zlecenia jak się ją powinno ustawiać. Jak dam na miesiąc ważne zlecenie to po miesiącu one się anuluje czy akcje zostaną sprzedane i będzie zrealizowany zysk/strata . A jak chce dzisiaj kupić i dzisiaj sprzedać akcje to co ustawić a jak nie ustawie to co się stanie .
Wyświetlaj:
ddd12345 / 178.235.89.* / 2011-11-27 20:51
Chodzi o to, że jak np: kupie 1 kontrakt terminowy w notowaniach ciagłych PKC to 1 dniowa ważność zamknie mi transakcję na koniec dnia?
Parker / 2007-11-25 10:11 / parker.bblog.pl

Jak dam na miesiąc ważne zlecenie to po miesiącu one się anuluje

Tak, anuluje się jeżeli nikt nie będzie chciał kupić/sprzedać ci po ustalonej przez ciebie cenie.


akcje zostaną sprzedane i będzie zrealizowany zysk/strata


Tak, jeżeli ktoś będzie chciał kupić/sprzedać ci po ustalonej przez ciebie cenie


A jak chce dzisiaj kupić i dzisiaj sprzedać akcje to co ustawić


Jak chcesz tylko dzisiaj kupić/sprzedać to ustawiasz dzisiejszą date, zlecenie albo sie zrealizuje albo nie, jutro już go nie będzie.


a jak nie ustawie to co się stanie .


Chyba system nie pozwoli ci nie ustawić, nie sprawdzałem.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy