co z ML5?

elmo141 / 2009-08-28 11:06
Drodzy Państwo,

mam trochę tego ml5. Jak myślcie, co z nim będzie się działo? Mi się wydaje, że poleci. I może wyskoczyć na trochę z niego...

Będę wdzięczny za kilka słów opinii
Wyświetlaj:
Zeus52 / 2009-09-05 11:22 / 10-sięciotysiącznik na forum
UWAGA!!! Przekazuję prośbę pana Piotra Kuczyńskiego. Pan Piotruś prosił o upowszechnienie tej informacji. Pokazała się spółkh o nazwie:FOUR GATES POLSKA sp.z O.O. Która oferuje różne usługi finansowe w zakresie ubezpieczeń,doradztwa itp. Prezesem tej spółki jest Piotr Kuczyński...znany analityk itp,itd...tak się reklamują. Otóż pan Piotr prosił o upowszechnienie informacji,że nic o tym nie wie i że to nie jest on! A ode mnie: Może to tylko zbieżność nazwiska i imienia...zawsze można znaleźć kogoś o takich danych osobowych na "figurę" prezesa,ale,żeby zaraz "znany analityk..."? Także proszę zwrócić uwagę na samą nazwę spółki. Niby nic"Four Gates"(cztery wrota,furtki..),ale wszyscy znają inne skojarzenie. Zdaje się,że spółka lubi wykorzystywać nazwiska znanych osób. A więc jeszcze raz:UWAGA!
Dietetyk / 83.31.27.* / 2010-01-19 16:29
Osoby tworzące Four Gates budowały spółkę Panorama Finansów z siedzibą w biurowcu Topaz na warszawskim Mokotowie. Ciekawe informacje można znaleźć na niezależnym forum getin finance, na którym od wakacji 2008r. losy spółki komentowały osoby dla niej pracujące. Pasjonująca lektura!
Gucioo / 2009-09-03 20:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Są juz wynik prosze Państwa ml6 +4,3% ml7 +1,7% a najciekawszy z nich ml5 uwaga +8,4%!! gratuluje tym co siedza choc czesciwo w zlocie pozdro :)
Zeus52 / 2009-09-04 22:48 / 10-sięciotysiącznik na forum
Gucio! Są już wyniki za dzisiaj...ML6=+4,35%,a ML5=+8,45%...Znów to samo. Dokładnie ten sam wynik,co wczoraj. Dolar=-0,22%...co tu dużo gadać. Myśłałem o programie minimum=+10%,ale w jeden dzień. Trochę się nie sprawdziło...bo było ponad 17%(procent składany),ale w dwa dni...niezadowolonych przepraszam za drobny błąd. Pzdr.
privy / 2009-09-04 23:30 / Tysiącznik na forum
Ja widzę 1,47% na teraz. Cena 45,56$ wczoraj 44,90$.
Zeus52 / 2009-09-04 23:51 / 10-sięciotysiącznik na forum
Sorry,racja. Ale się pie...lnąłem. Ale to było o takiej godzinie,że powinno być już za dzisiaj. Ale,ale...niech to będzie dobrą wróżą....Niebawem tak będzie,albo i lepiej. Pzdr.
Zeus52 / 2009-09-03 19:43 / 10-sięciotysiącznik na forum
$XAU właśnie przebił tegoroczny "szczyt szczytów",gold także przymierza się do ataku na swój"szczyt..."z tego roku(1007$/oz),czyli najwyższy punkt trójkąta.
###_maciejk / 2009-09-03 19:48 / Bywalec forum
czy jest w takim razie jeszcze sens dokupić ML5 ?
Zeus52 / 2009-09-03 20:19 / 10-sięciotysiącznik na forum
W tym momencie pozostaje obserwacja. Ja dawałem zlecenia od pewnego czasu(od początkowego 10%,do prawie 100% na końcu),ale i tak część wejdzie za późno...na dzisiaj powinno być dopiero1/3 portfela. Zakres ruchu wynikający z samego trójkąta jest olbrzymi,ponad 1100$/oz. Dla $XAU P&F w tym momencie przewiduje jazdę już do 206p....ale to tylko techniczne możliwości. Nie obędzie się bez korekt. Rok temu jazda też trwała 2,czy 3 tygodnie. Wrzesień jest dla złota łaskawy,ale to nie jest jeszcze ten właściwy okres... Na razie mamy zabezpieczenie na XAU w postaci luki hossy po wczorajszym długim palu(bo trudno inaczej nazwać ten biały korpus świecy). I trudno się dziwić...wybicie z trójkąta,mimo dużej jazdy,to dopiero SYGNAŁ ZAKUPU! A na dodatek wybicie z trójkąta budowanego od pół roku...jaki czas budowy,taka też jazda! Mały trójkąt "wewnętrzny"(lokalny)i lokalna jazda...jako wstęp. Duży,półroczny trójkąt...duża jazda,za całe pół roku. Ogólnie,im dłużej budowana formacja,tym jazda większa.
###_maciejk / 2009-09-03 20:35 / Bywalec forum
więc co radzisz?
Zeus52 / 2009-09-03 21:09 / 10-sięciotysiącznik na forum
Myślę,żeby jednak zaczekać...choć dzień,dwa. Albo wejść tylko częścią kapitału i obserwować,co dalej. Taka jazda powinna mieć jakieś,choć chwilowe zatrzymanie. Ja do jutra będę miał już prawie 100%,ale to były zlecenia wcześniejsze,dzień,po dniu,po trochu. Dlatego nie mam wyjścia. Uciekać na razie nie chcę...nie bardzo widzę powód,a w razie czego zawsze zdążę. Szybko i daleko nie poleci...dzisiejszy-następny po wczorajszym-korpus nad luką hossy. Na dodatek luką,która dziś została przez niedźwiedzie dwukrotnie(intraday)bezskutecznie wypróbowana. Pożyjemy.zobaczymy. Nieraz pisałem:nie ma potrzeby wchodzenia całym kapitałem,tym bardziej,że realizacja zlecenia po dwóch dniach....
tedchom / 2009-09-04 00:57 / Tysiącznik na forum
oj zdenerwowałem się sam pisałem że GOLD od gdzieś od połowy września pójdzie w górę ale żeby już? czekałem i przeczekałem ale zgadzam się z tobą że powinno trochę nabrać oddechu i w tym momencie postaram się wstrzelić straszne jak człowiek nie sprawdza wszystkiego osiągnąłem poziom na w20 założony i nie wyszedłem co za hipokryta a jeszcze dokupiłem troszkę ale za parę dnmi wychodzę z wigu na ml5 by to wszystko poukładać do kupy a i oby nie dosłownie:) pozdr
Zeus52 / 2009-09-04 14:19 / 10-sięciotysiącznik na forum
Taaa...o trójkącie już też było pisane. A obserwowałem go także z innego powodu,chodziło o gold i średnio/długoterminowy trend dla walut. M.innymi wykres dla gold(długoterminowy trójkąt) był pewną inspiracją dla odpowiedzi udzielonej pewnej pani,która nas czyta,choć się nie odzywa...tylko prywatnie.A później,z braku czasu,o mało bym nie przegapił momentu. I tak zdążyłem wejść tylko częścią na czas...dopiero dzisiaj ostatnie partia zleceń. Początkowo też chciałem odłożyć wejście na trochę później. Całe szczęście,że Rumburak tak mnie męczył pytaniami(nawet w czasie pracy),że zmusił mnie do przemyślenia sprawy. Zwłaszcza to z tym trójkątem zniżkującym na XAU(spółki gold) i tym lokalnym trójkątem symetrycznym wewnątrz dużego,długoterminowego. Jak wtedy pisałem w wątku tygodniowym...ten układ wręcz uniemożliwiał spadek,gdyż nawet wybicie dołem z lokalnego trójkąta(jak stwierdził max...prawdopodobieństwo 20%) natychmiast spotkałoby się z kontrą ze strony geometrii wyższego rzędu(duży trójkąt). To razem powodowało,że prawdopodobieństwo wybicia górą wypadało nie 80%,ale około 95%(nie chce mi się liczyć). Tutaj stosunek zysk:ryzyko był niesamowity. I tu popełniłem bląd. Bo nie powinienem czekać,że może jeszcze się pobuja wewnątrz małego trójkąta,ale natychmiast wchodzić całością...znikoma możliwość strat,a jeśli to i tak bez znaczenia. Ale jakaś taka inercja...na dodatek nawał pracy. Wolałem wchodzić stopniowo. Napisałem,że Pan Piotruś potwierdził taką możliwość jazdy. To prawda,ale było to tylko potwierdzenie. Wcześniej,dużo wcześniej,właśnie Rumburak naprowadził na właściwy trop,a przynajmniej sprowokował do myślenia i działania. Szkoda,że tak mało się odzywa na forum. A jeśli już,to ciągle twierdzi,że się słabo zna na A.T....dziwne. Ja też słabo się znam,jestem amatorem i mam nadzieję,że wszyscy to rozumieją. Nawet zawodowcy popełniają błędy,a co dopiero taki amator,jak ja...Bezbłędni są tylko ci,którzy nic nie robią. No cóż. Choć w 1/3 udało się zaliczyć dobre wejście. Do tego ML6 został na sam koniec. Poczekamy,zobaczymy. Pzdr.
Rumburak / 2009-09-04 21:14 / Bywalec forum
Zeusie jeśli Ty się słabo znasz to Ja nie umiem nic - nie ma tu żadnej wazeliny. U mnie bardzo dużo idzie na czuja, stąd nieśmiałość publiczna.
Najwazniejsze że indeks idzie zgodnie z oczekiwaniami i oby szedł :)

złotnicy niech trzymają kciuki :)
Zeus52 / 2009-09-04 22:04 / 10-sięciotysiącznik na forum
Chodzi o to,że próbuję to wszystko powiązać...A.F. i A.T....tym razem przeważyła A.T. Nie ma żadnych fundamentalnych powodów do wzrostu cen złota...czysta technika. "Bezpieczna przystań"? Sorry,ale przy cenie prawie 1000$/oz...to raczej żart. Tylko technika. I sytuacja... Wiadomo,że akcje spadają,mimo nawału dobrych informacji makro...taki sentyment. Kiedyś to musi się jednak skumulować i w końcu wybuchnie znowu niesamowitym wzrostem. Inwestorzy to widzą,ale nie chcą się pakować w akcje...bo właśnie czas nie ten. Na czymś trzeba jednak zarabiać. A na czym można? No właśnie...gold jest takie zdołowane od dawna. I nie żadna bezpieczna przystań,ale jedyna możliwość godziwego zarobku w tym czasie. Spółki wydobywcze gold! I wszyscy nagle dojrzeli budowany od pół roku trójkąt. Nie dziwi więc komentarz analityka"on line"z forexu,dwa dni temu,który po przedstawieniu wszelkich opcji wskazujących na spadek eurodolara,a także złotówki,nagle w ciągu dnia zauważa:"...coś ciekawego dzieje się ze złotem! Jeśli wybije się z trójkąta,a taki ma zamiar,to z dotychczasowych prognoz,hipotetycznych formacji pozostaną drzazgi! Jeśli złoto wybije się z trójkąta,to pociągnie w dół dolara(nie dolar złoto,ale na odwrót)...i wszelkie prognozy dla walut można o kant p...dy rozbić(ostatni fragment mój). Mało tego...w razie powrotu sentymentu do akcji(a ten,mimo września powinien nastąpić szybko),sentyment do gold i akcji spółek gold już pozostanie na dłużej. I tu widzę najwiekszą możliwość zarobku. Choć GPW też mnie korciła.
tedchom / 2009-09-04 23:04 / Tysiącznik na forum
z mojej analizy nie wiem czy A.F. ale wiem że popyt na gold wzrośnie mocno w okresie od gdzieś połowy września/październik do lutego co powinno go porządnie nakręcić up . trochę dziwi ten szybki wzrost teraz ale cóż tak to bywa że nie zawsze się wszystko widzi dzięki za wasz wkład w te nasze próby zarobienia siedząc na ogonie grubasa:)
Zeus52 / 2009-09-04 23:26 / 10-sięciotysiącznik na forum
Wiesz,z A.T.,a także dotychczasowych doświdczeń,wynika raczej bardzo,ale to bardzo duży i szybki wzrost gold teraz...Może z chwilowym zatrzymaniem,ale teraz! Później może być właśnie przerwa(w okresie o którym mówisz,jako o początku wzrostów...wrzesień/październik). Ogólnie się zgadza,ale terminy bym trochę przestawił. Ale to z dotxchczasowych doświadczeń...być może to ulegnie weryfikacji. Co nieco się zmieniło. Ten potężny trójkąt wszystko zmienił(a może tylko potwierdził wcześniejsze,nieśmiałe ,ipotezy). Ustawił,jak teraz potwierdzają to już zawodowcy,handel na długie miesiące...i nie tylko na gold.
Rumburak / 2009-09-04 23:46 / Bywalec forum
ważne że w średnim-dłuższym terminie będzie można coś z tego wyciągnąć

generalnie co jeszcze poza złotem mi łazi po głowie to ropa - pisałem Ci pewnie Zeusie o tym. Wychodzi mi tam klasyczny Eliot [ale JA Elioty to wszędzie widzę...]
Zeus52 / 2009-09-04 23:58 / 10-sięciotysiącznik na forum
Wiem,pamiętam. Szkoda,że piszesz częściej na priva,zamiast na forum. Odpisałem Ci,że z doświadczenia,podobieństwa sytuacji z tą rok temu wynika jednak,że choć ropa dobrze wygląda na kreskach(rok temu też dobrze wyglądała),to nic w praktyce nie może przebić gold.
Gucioo / 2009-09-02 19:16 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
qrwa a ja nie wytwalem i wyszedeklm pare dni wczesniej wiadomo papa z nieba szakunia agrrr...;/
drogownik / 2009-09-02 21:12
Orzeszku włoski ... Też wymiękłem i teraz żałuję :|
Zeus52 / 2009-09-02 18:28 / 10-sięciotysiącznik na forum
Wytrwałeś w ML5?
max nielog / 195.117.209.* / 2009-09-02 18:39
20% mam
Zeus52 / 2009-09-02 18:42 / 10-sięciotysiącznik na forum
No to gratki za ML5 i tym razem...+dolar.
max nielog / 195.117.209.* / 2009-09-02 18:47
odrobi straty z ml3 i gpw he jak będzie dobrze to z nawiązką
Zeus52 / 2009-09-02 18:56 / 10-sięciotysiącznik na forum
XAU już +6,5%,a dolec,jak wiadomo+2,8%...
max1224 / 2009-09-02 19:49 / Tysiącznik na forum
pewnie wbrew logice ale zwiększyłem przed chwilą ml5 do 40% kosztem skan2 ciekawe co będzie dalej
Zeus52 / 2009-09-02 20:08 / 10-sięciotysiącznik na forum
W/g P&F zakres ruchu spółek złota($XAU)to 176p. Robię to samo,co Ty. Tzn. robiłem to stopniowo od naszej ostatniej rozmowy na forum,ale nie wiem na ile się załapię...ile wykaże dzisiaj fund? Nie wiem,czy pamiętasz,jak we wrześniu,rok temu pisałem,że przez 3 tygodnie zarobiłem na ML5 tyle iłe co niektószy przez rok ciężkiej tyry? No,może biorąc średnią krajową(ponad 3 kafle miesięcznie),to było tylko pół roku...zawsze na sezonowości najbardziej się korzystało. Poza nią to wypadał jakiś marazm...owszem ML5 rósł,zgodnie z przewidywaniami,ale często dolar pożerał całe zyski,nawet często z nawiązką.
Gucioo / 2009-09-02 20:49 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ml5 dzis spadl o 0,05$
Zeus52 / 2009-09-03 22:17 / 10-sięciotysiącznik na forum
Gucio,wczoraj ML5 dał -0,1%,ale dolar+2,8%,więc i tak realnie,na czysto wyszło Ci+2,7% w portfelu. Za to dzisiaj ML5=+8,45%...i to nie wszystko...to za wczorajszą jazdę,która była już po zebraniu wyników. Dobrze,że oprócz ML5 pozostał jeszcze ML6(+4,35%) w portfelu(do jutra)
Zeus52 / 2009-09-02 21:52 / 10-sięciotysiącznik na forum
Nie szkodzi,jutro będzia miał pewnie+10%...to program minimum. W tej chwili $XAU już wyrysował świecę z samego dołu obejmującą nie tylko jedną,parę sesji wstecz,ale zestaw świeczek z całego miesiąca. Na dodatek już nie tylko wybicie z trójkąta,ale przebija nawet szczyt sierpniowy w poziomie.
Zeus52 / 2009-09-02 21:25 / 10-sięciotysiącznik na forum
No,to dobrze...część zaliczę,choć za mało. Myślałem o większym wejściu za parę dni...ale,jak się wydaje,nie tylko ja to widziałem. Widzieli wszyscy,a jeśli tak to nic dziwnego,że zostaliśmy nieco wyprzedzeni. Nieco,bo na tę chwilę wypadnie mi około 25% portfela. Trochę przegapiłem,ale cóż...jak pisałem,praca. Taki za...ol,że nawet nie ma czasu na dyskusje,nawet wieczorem już się nie chce. Tylko Rumburak nie daje spokoju na priva...i dobrze,bo to on przypomniał mi o gold! Choć jego wykresy z trójkątami nie były takie całkiem właściwe(z tym lokalnym),ale sens w tym był,o czym już pisałem w tym wątku,a także wcześniej w tygodniowym.Później Pan Piotruś(Kuczyn) potwierdził... a właściwie wybicie górą z tego układu przyjął"a priori"jako pewnik...tak,że oprocz tortu,który dostał za wywróżenie poziomu WIG20(wiosną) w TVN CNBC powinien otrzymać gratki także od nas za gold.
Rumburak / 2009-09-03 08:28 / Bywalec forum
poleecialo ;) u mnie też jakieś 20% - wczoraj dokupiłem nie za wiele ale coś tam dokupiłem. Oj to złoto czasem potrafi ucieszyć :)
max1224 / 2009-09-03 08:53 / Tysiącznik na forum
no i jak ew. przebije z potwierdzeniem 1000 to dokupię jeszcze na razie 40% ale tyylko 20 łapnie wczorajszy ruch
Zeus52 / 2009-09-03 09:36 / 10-sięciotysiącznik na forum
Wczoraj jeszcze był minimalny minusik,ale dolar dołożył ładnie,tak że ponad 2,5%na plusie. Dziś dolar pewnie coś zabierze,ale liczę na duży wzrost ML5. Dolar na pewno zabierze,bo złotówka,tak jak złoto, trzyma się mocno.
max1224 / 2009-09-03 09:52 / Tysiącznik na forum
ogólnie wczorajszy dzień na funduszach walutowych wyszedł wbrew pozorom przyzwoicie portfel walutowy stracił w moim przypadku 0,24% główny wpływ ml3 i 6 neutrealnie ml7 a 5 jak napisałeś
Zeus52 / 2009-09-03 10:10 / 10-sięciotysiącznik na forum
Chodziło mi o zachowanie złotówki podczas spadków na GPW
max1224 / 2009-09-03 11:32 / Tysiącznik na forum
to prawda ale jest chyba jednodniowa różnica tzn waluta wyprzedza giełdy o dzionek od jakiegoś czasu to dla nas dodatkowy sygnał który niestety może sie szybko skończyć
Zeus52 / 2009-09-03 23:03 / 10-sięciotysiącznik na forum
Max,opiszę to rano,w drodze do pracy,bo już muszę spać. Zgadza się,co do walut,ale tym razem to nie waluty są ważne. To właśnie złoto jest od pewnego czasu najważniejsze i to ono rządzi dolarem,a co za tym idzie,edkiem i walutami regionalnymi(także złotówką)...nie wszyscy to zauważyli...bo to takie"nietypowe"...zwykle to dolar,a właściwie edek rządził ceną złota...a tu na odwrót.Ale to nie po raz pierwszy. Tak było także wtedy,gdy wyszło na jaw,że Chiny zwiększają rezerwy złota. Wtedy też waluty tańczyły,jak im na złotej fujarce zagrano.
privy / 2009-09-02 20:47 / Tysiącznik na forum
Hmm.....

Nie wydaje się Wam, że powinniście zrobić dokładnie odwrotnie?
Zeus52 / 2009-09-02 21:07 / 10-sięciotysiącznik na forum
Odpowiem krótko...nie!
max1224 / 2009-08-28 16:54 / Tysiącznik na forum
nie tak dawno miałem go niemal 100% były przesłanki do poważnego ruchu ale jakoś nie wyszło za poważnie a co rosło dolar zjadał ostatecznie zostawiłem tego 20% gdyby jednak bo jeszcze szansa jest
Zeus52 / 2009-08-29 13:38 / 10-sięciotysiącznik na forum
Szykuje się wybicie z trójkąta na gold i najpewniej będzie to wybicie w górę. Mam zamiar zwiększyć udzial w ML5,choć jeszcze nie zdecydowałem,w którym momencie. Nadchodzi wrzesień...biorąc pod uwagę sezonowość,potwierdzałoby to technikę. Rok temu jazda na gold zaczęła się od 8,czy 10 września. Pewne analogie istnieją,więc...???
max1224 / 2009-08-29 14:31 / Tysiącznik na forum
więc ???
daj znać Midasie podobnie choć z wielkim niedowierzaniem wyglądała moja dyskusja z kumplem od golda tzn. on jeszcze weierzy ja zwątpiłem
Zeus52 / 2009-08-29 15:36 / 10-sięciotysiącznik na forum
Jesteśmy świeżo po dyskusji z Rumburakiem na priva i późnieaj na forum. Chodzi o ten trójkąt zniżkujący na spółkach gold($XAU). Że w/g Eliota nie ma znaczenia kształt,ale trend. W hossie(dla danego waloru!),trójkąt oznacza zwykle przystanek przed dalszym wzrostem,niezależnie od tego,czy jest symetryczny,czy zniżkujący. Dlatego najbardziej prawdopodobne jest wybicie górą. No i wygląda na to,że praktyka potwierdza Eliota,bo ledwie to napisałem,a tu w piątek właśnie dokonało się wybicie górą ze zniżkującego trójkąta na XAU. Mniej istotne,ile wzrosło.Ważne,że wykres wartości XAU przerzucił się luką hossy ponad górne ograniczenie trójkąta. Sądzę,że niedługo doczekamy się tego także na gold. Na gold właściwie mamy do czynienia z lokalnym trójkątem symetrycznym wewnątrz dużego trójkąta symetryczneo o większym zasięgu. Tak,czy owak,prawdopodobieństwo wzrostów jest duże,a w średnim terminie nawet bardzo wysokie. To tyle na razie. Pzdr.
max1224 / 2009-09-02 17:55 / Tysiącznik na forum
no i poszła petarda jakiej dawno nie było
Zeus52 / 2009-09-02 18:04 / 10-sięciotysiącznik na forum
Na dodatek wybiło się także z tego wielkiego trojkąta długoterminowego(od szczytu w lutym około 1007$/oz). a XAU już prawie+6%.
max nielog / 195.117.209.* / 2009-09-02 18:49
i co dalej wchodzić czy zwiewać z tym co zarobione a tak wogóle to ten mój kumpel złoto 100% ten to się doczekał a ja mu nie wierzyłem
axatest / 2009-08-30 13:55 / Bywalec forum
Z tymi trójkątami na $XAU to trochę śliska sprawa:
http://img82.imageshack.us/img82/1319/xautrojkat1.jpg
Aczkolwiek, dobrze jak by złotko podskoczyło bo na akcjach para się chyba kończy.
max1224 / 2009-08-29 19:17 / Tysiącznik na forum
o trójkącie wiem że w 80% kończy się ruchem kontynuacji trendu
Zeus52 / 2009-08-30 11:27 / 10-sięciotysiącznik na forum
Dlatego można mówić o dużym,ale tylko prawdopodobieństwie...to może być też wzmocnione przez sezonowość. Wrzesień,podobnie jak maj,straszy inwestorów na rynkach akcji. Może się udać taka jazda,jak właśnie w maju. Pamiętasz pewnie,gdy rok temu właśnie we wrześniu na ML5 udało się zrobić niezły interes....
privy / 2009-08-30 12:22 / Tysiącznik na forum
Czy nie nazbyt dużą wagę przykładacie do tego wybicia? Prawdziwym testem wydaje się linia prowadzona po szczytach z czerwca i sierpnia.
Zeus52 / 2009-09-02 18:26 / 10-sięciotysiącznik na forum
Po szczytach z lutego i czerwca to było właśnie górne ograniczenie(bok) tego wielkiego trójkąta. Dla gold,nie XAU.
privy / 2009-09-02 18:44 / Tysiącznik na forum
Złoto a także spółki złota siedzą jeszcze w trójkącie na górnej bandzie (wykres świecowy po cieniach).
Zeus52 / 2009-09-02 19:10 / 10-sięciotysiącznik na forum
Nie wiem...ja to mam już powyżej. Zatańczyło trochę pod i góra. Z resztą i tak wcześniej,czy później to się stać po prostu musi. Z tego układu(niby trójkąt wewnętrzny w dużym) prawie nie ma szansy wyjścia w dół,a wyjść w końcu musi.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy