Forum Forum finansoweInne

coingeneration

coingeneration

coingeneration / 89.76.82.* / 2013-07-09 18:57
Witam,

natrafilem na bardzo ciekawy system zarabiania w internecie polegajacy na udostepnianiu mocy obliczeniowej procesora do wykonywania skomplikowanych obliczen badawczych. Oznacza to ze jedyne co trzeba zrobic, aby zarabiac 1$ dziennie a przy tym wspomagac rozwoj skomplikowanych dziedzin nauki to sciagnac i uruchomic program po wczesniejszej aktywacji watka testowego. Wplyw jednego watku na zuzycie procesora wynosi u mnie miedzy 2 a 10% (i7) i przynosi 1$ dziennie na watek (wiecej o tym ponizej)


W skrocie, co zrobic zeby zarabiac za nic juz teraz?


- rejestrujemy sie na stronie http://coingeneration.com/auth/new/237212/
- weryfikujemy poprzez SMS nasze konto w zakladce profil
- wchodzimy na chat i prosimy admina o aktywacje testowego watku podajac nasz user ID widoczny w profilu np. Hello, can you please activate the test thread for user id xxxxxx? Thank you :)
- sciagamy, instalujemy i odpalamy program dostepny na stronie
- obserwujemy jak pieniazki same sie robia : )

watek testowy dziala przez 30dni wiec odpalony nonstop przyniesie ok 30$

W skrocie, co zrobic aby powiekszyc zarobki w przyszlosci?

Dla chcacych zainwestowac pieniadze (ja sam mam taki zamiar kiedy tylko dostepny bedzie paypal jako srodek platnosci) mozna dokupowac dodatkowe watki a tym samym pomnazac nasze zarobki.

Watek kosztuje 50$ na rok wiec zwraca sie juz po 1,5 miesiaca a przez kolejne 10,5 przynosi czysty zysk. na procesorze i7 mozna odpalic takich watkow okolo 8, takze komputer przynosi 8$ dziennie przez 10,5 miesiaca w ciagu roku! Mysle, ze to najlepszy obecnie sposob zarabiania dostepny zwyklym uzytkownikom wymagajacy tak niskiego nakladu pracy (a jedynie lekkiego nakladu finansowego)

jezeli kogos zainteresowalem tym projektem, zapraszam do rejestrowania sie z uzyciem mojego linka referujacego, z gory dziekuje : )

http://coingeneration.com/auth/new/237212/

Pozdrawiam i zycze wysokich zarobkow ; )

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: