Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

Czy aso to dobry wybór?

Czy aso to dobry wybór?

akomor / 83.5.201.* / 2008-06-17 19:07
Zastanawiam się czy po gwarancji też jeździć do aso na przeglądy czy nie. Teraz już niby nie musze ale większość znajomych ma mieszane uczucia.
Wyświetlaj:
rive / 2009-02-13 14:15
Ja uważam, że do aso powinno się jeżdzić do momentu kiedy trzeba (gwarancja), a póżniej wybierać się do dobrego poleconego mechanika. W aso zawsze liczą więcej i jak auto jest na gwarancji nie potrafią stwierdzić usterek, które im się zgłasza. Ale za to po gwarancji potrafią wszystko wskazać i odpowiednio podliczyć. Poza tym nie tylko w aso można robić samochody na oryginalnych częściach. Dostęp do nich jest teraz duży a jak ktoś wie gdzie szukać to można je kupić w cenie lepszych podróbek.
T. / 81.190.69.* / 2008-07-08 20:12
Oczywiście, zależy od marki . - Ja jeździłem dwa razy , jak musiałem (gwarancja). A teraz mam ich gdzieś w okolicach dwunastnicy . Pojadę dopiero na wymianę rozrządu . Dwa razy byłem ( u Hallera) i zawsze było coś. A to brakowalo zatyczki plastikowej 12 mm. przy nadkolach , bo grzebali niepotrzebnie . Teraz nie mogę dokupić bo są tylko do 10mm. A to zalali mi instalację elektr. przy myciu auta i 2 godz. szukali przyczynę przepalenia bezpieczników . - Zacinał się włącznik oświetlenia schowka i chciałem ,aby tylko pisknął mechanik 'sprayem' . To wymontował cały schowek i stwierdził , że prąd nie dochodzi do wyłącznika . Muszę przyjechać jak będzie elektryk . Wtedy dwa razy pstryknąłem tym wyłącznikie i działał . Wystarczyła tylko kropla oleju na sztyft . - Natomiast świece , filtry i olej wymienię sobie sam za darmo . Za oglądanie samochodu też nie zamierzam płacić kilka stów . A moje auto nie jest do szkolenia uczniów . Jeśli już , to pojadę do starego doświadczonego mechanika .
demokryt / 83.24.156.* / 2008-06-19 13:43
To wszystko zależy jaki masz samochód i ile ma lat. Osobiście uważam że lepiej jeździć do aso bo tam są fachowcy i znają się na danej marce. Ja już doświadczyłem pseudo mechaników i dziękuje bardzo jeżdżę do aso.

Najnowsze wpisy