Forum Polityka, aktualnościKraj

Debata o Smoleńsku w Sejmie. Ostre słowa Gowina

Debata o Smoleńsku w Sejmie. Ostre słowa Gowina

Wyświetlaj:
arek++ / 87.119.23.* / 2012-09-28 15:00
PIsomatołki znowu szcz.......ją ,ale oni nić innego nie potrafią robić.Ludzie opamiętajcie się!
ORMO-czuwa / 212.106.30.* / 2012-09-28 12:38
Sady są "niezależne", prokuratura jest "niezależna", to po jaka cholerę potrzebne jest ministerstwo deprawości?
Kaszuba nie pytaj / 79.185.193.* / 2012-09-28 12:45
Żeby miał kto chwalić grabarkę sejmową.
Adrian12a / 77.252.246.* / 2012-09-28 12:37
Zamiast w perfidny sposób kłamać ówczesna minister Kopacz mogła po prostu powiedzieć: nie wiem, nie mam pewności, nie mam w tej sprawie wiedzy, nie mam pełnych informacji od strony rosyjskiej, mam wątpliwości co do informacji pochodzących od strony rosyjskiej, nie jestem ekspertem w dziedzinie patomorfologii aby przekazać rzeczowe informacje itd. Ale chodziło o PO-litykę ... i dalej o to chodzi, gdy brnie się w zaparte. A jest to po prostu plugawe.
debos / 95.49.252.* / 2012-09-28 13:14

ówczesna minister Kopacz mogła po prostu powiedzieć: nie wiem, nie mam pewności, nie mam w tej sprawie wiedzy, nie mam pełnych informacji od strony rosyjskiej, mam wątpliwości

Tak powinna mówić. Nie wiedziała, że wszystko co ponad to powie będzie użyte przeciwko niej. Że to co robiła w Rosji w ogóle nie będzie się liczyło. Choćby nawet sama najechała i podbiła Rosję. To byloby też za mało. Pisiaki zarzuciliby jej, że zdrajczyni mogła podbić jeszcze Bialoruś.
Adrian12a / 77.252.246.* / 2012-09-28 14:06
Raczej zupełnie nie wiedziała po co tam jedzie i które państwo reprezentuje. Łgała publicznie i to jeszcze na polityczne zlecenie Tuska. Sama przyznała, że NIC tam w Rosji nie zrobiła poza "pomaganiem" rodzinom ofiar (oj, mają za co dziękować tuskowemu pararządowi ...) W przypadku tej misji Kopacz okazała się równie kompetentna jak w naprawie służby zdrowia w Polsce. Po prostu typowe dla tej partii wredne i kłamliwe exemplum
Kaszuba nie pytaj / 79.185.193.* / 2012-09-28 12:28
Po co te kłamstwa, mataczenia, zaparcie się i narzekania, że poszkodowani nie doceniają poświęcenia urzędnika państwowego? I po co te wszystkie kłamstwa? Po co ataki na pokrzywdzonych. Po co łgać, wyśmiewać i drwić? A przecież w tym uczestniczy nie tylko cały rząd i PO, ale także premier i prezydent. Skąd więc to zdziwienie? Czy ludzie mogą liczyć na obronę. Czy mogą liczyć na policję, prokuraturę i sądy na telefon? Wiec mordy w kubeł i prosić o wybaczenie cały lud. Bo wy jesteście na służbie temu narodowi. Nie odwrotnie. Prawda was bardzo zaboli. To oczywiste, że jeszcze nie koniec. Niejeden baran rządowy za to beknie. Bo wśród lemingowego rządu jest wiele baranów. A Pan niepotrzebnie ich wspiera. Można na tym tylko stracić. Ludzie wezmą sami wszystko w swoje ręce i sami zastąpią policję, prokuraturę i sądy. Wyroki od ręki wykonają.
############# / 83.19.187.* / 2012-09-28 14:13
Do Kaszuba nie pytaj.Tobie już całkiem odbiło. Nie rozumiem dlaczego tak się podniecasz.Jakie ataki na pokrzywdzonych? Kto wyśmiewa i drwi?Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego,iż grozisz i nawołujesz do samosądu-a to jest karalne. Wszyscy tzw.prawdziwi Polacy zachowują się dokładnie tak jak chce tego prezes czyli ciągłe wyzwiska, burdy i awantury. Kaczyński prowadzi swoją prywatną / urażona ambicyjka / wojnę głównie z Tuskiem a klakierzy mu wtórują.Czy nikogo nie zastanawia to,że głównymi "poszkodowanymi "są tylko dyżurni wyznawcy PiS ? Dlaczego pozostali zachowują się z godnością i zrozumieniem?Mniej cierpią? Nie sądzę. Myślę,że raczej z szacunku dla tragicznie zmarłych / a nie poległych-jak chce PiS .Polec można tylko w walce / nie biorą udziału w tym tańcu wariatów. W jednym się zgadzamy-tak dramatyczna pomyłka z zamianą ciał nie powinna mieć miejsca ale stało się.Bywa, że i w tzw spokojnych czasach dochodzi do podobnych błędów. A to co działo się 10.04.2010 i tuż po,wszyscy pamiętamy. I jeszcze jedno. Czy w całym tym swoim zadęciu ktokolwiek z PiS -partii tak czułej i wrażliwej na krzywdę ludzką zwrócił uwagę na prawdziwą i jakże świeżą tragedię dwojga dzieci zamordowanych przez rodziców zastępczych ? A może ta tragedia jest mniej medialna? Czy też z okolic Pucka jest za daleko do Warszawki?
debos / 95.49.252.* / 2012-09-28 13:27

Po co te kłamstwa, mataczenia, zaparcie się i narzekania, że poszkodowani nie doceniają poświęcenia urzędnika państwowego?

Po co to całe bicie piany? Po co tańczenie na grobach ofiar? To nie Kopacz jest winowajcą. Nie ona doprowadziła do katastrofy. To, ze powiedziała za dużo nie upoważnia i usprawiedliwia tej paranoi która się w tym naszym plebejskim, katolickim kraju teraz odbywa.
Adrian12a / 77.252.246.* / 2012-09-28 14:10
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
ORMO-czuwa / 212.106.30.* / 2012-09-28 12:15

poprosił dziennikarzy, aby nie oczekiwali od przedstawiciela polskiego rządu wypowiadania się nt. wiarygodności państwa rosyjskiego.


Taaaaa! Od samego poczatku nie wierzyłem Rosji, takich w Polsce było dużo. Rzad i jego przedstawiciele sowieciarzom wierzyli bezgranicznie a media goowno warte naglasnialy ta goowno warta wiare na calego.
kamilfreeboy / 2012-09-28 12:20 / Bywalec forum
ile jeszcze debat na ten temat będzie? bo to już zaczyna być nidne, z całym szacunkiem dla rodzin tragicznie zmarłych rzecz jasna
debos / 95.49.252.* / 2012-09-28 13:00

ile jeszcze debat na ten temat będzie? bo to już zaczyna być nidne,

Już się chyba kończą. Bo nudne i już kogokolwiek poza tymi co maja najbardziej chore emocje nie nie interesują.
ORMO-czuwa / 212.106.30.* / 2012-09-28 12:24
Ile Ci placa za posta?
debos / 95.49.252.* / 2012-09-28 12:55

Ile Ci placa za posta?

A tobie ile? I jakie to wrogie siły są?
arek++ / 87.119.23.* / 2012-09-28 15:06
Podobno z a jutrzjszy marsz płacą po 200zł +koszty przejazdu i papu.Kaczorek ma kasę Telegraf. Budynki po prasie.spółka pod Augustowem dobrze nagrabił.

Najnowsze wpisy