Forum Polityka, aktualnościKraj

Delegacje posłów. Sikorski o swoich podróżach, gdy był ministrem

Delegacje posłów. Sikorski o swoich podróżach, gdy był ministrem

Wyświetlaj:
chichot dona / 95.40.42.* / 2014-12-09 17:32
Politykierstwo mąci w głowach nie tylko urabianego plebsu ale nawet samych rozgrywających.
Gdzie tu sens, gdzie prawda(?) .. króluje filozofia Kalego. Króluje i to jak króluje.

Najpierw PO rozgrywało PiS, choć samo nie jest bez winy, teraz dla rewanżu PiS rozgrywa PO, choć tak samo nie jest bez winy.

Jak panie i panowie politycy sadzą .. jaką opinię sobie wyrabiają w społeczeństwie?

Pomijam zagorzałych fanów waszych opcji .. ci wiadomo .. pożyteczni zawsze .. ale co o tym myśli większość obywateli?
Naprawdę sądzicie, że można ich tak urobić .. aż taką wodę z mózgu zrobić?

Np. pan Błaszczak zarzuca panu Sikorskiemu , że jako minister nie wykorzystywał do wykonywania obowiązków posła służbowego ministerialnego samochodu . Domniemam, że nie wykorzystywał służbowego samochodu do poselskich obowiązków aby właśnie nie narażać się na zarzuty korzystania z ministerialnych przywilejów kiedy wykonuje nie ministerialne a poselskie obowiązki.
A zarzut, że W ten sposób marszałek Sikorski obciążył podatników wydatkami kilkudziesięciu tysięcy złotych. jest po prostu chybiony ponieważ jednocześnie nie korzystając ze służbowego samochodu z kierowcą zaoszczędził może nawet więcej niż pobrał za kilometrówką do prywatnego samochodu którym to autem wykonywał poselskie obowiązki. Wszak służbowy samochód na wodę nie jeździ, a z tego co wiem służbowe limuzyny spalają znacznie więcej paliwa niż samochody prywatne .. przynajmniej w większości przypadków tak jest. Nie wliczam już w to służbowej obsługi i pozostałych służbowych kosztów.
Wyglądać może , że raczej pan Sikorski zaoszczędził niż naraził Państwo na straty.

Zanim panie i panowie posłowie , zaczna kolejne batalie, moze najpierw troche ochłona, moze najpierw niech sami sobie sie przyjrza, uderza sie w piersi i powiedza jestem bez winy.
"kto jest bez winy , niech pierwszy rzuci kamieniem"
Piotrek60 / 79.133.218.* / 2014-12-09 14:05
Ludzie, o co tyle hałasu. Podliczcie Tuska cotygodniowe przeloty nad morze.
Złodziej / 87.207.172.* / 2014-12-09 13:59
wyszedłem wczoraj z p******. Odsiedziałem kilka lat za kradzież i malwersacje podatkowe. Od teraz chcę żyć uczciwie. Gdzie można zapisać się do PO abym w końcu swoje złodziejstwo mógł uprawiać legalnie? :D
eldorado / 193.108.194.* / 2014-12-09 13:26
zapisałem się do PO - Biernat, Halicki i inni mnie obronią, w najgorszym razie nasza prokuratura zrobi ze mnie nie poczyrytelnego - teraz mam tylko problem gdzie na początku uderzyć po kase
mmar / 149.156.205.* / 2014-12-09 13:10
pislamiści przeczytajcie dokładnie Kuchciński (coś Wam mówi to nazwisko??) wyjeździł 3 x tyle i co?? święty bo w partii złodziei?? bo w psie wolno a innym nie?? wolno Kaczyśńkiemu wydawać moje pieniądze na ochronę?? wolno płacić z moich podatków odszkodowania ludziom pokrzywdzonym przez Macierewicza bo ten tchórz nie ma honoru płacić za swoje błędy?? (tchórz piszę bo wiał ze Smoleńska szybciej niż można sobie to wyobrazić)
eldorado / 193.108.194.* / 2014-12-09 13:28
Walnij głową o mur - na 8 posłów, którzy najwięcej przejeźdzli jet 6 z partii oszustów i aferzystów. [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

skurczebyk / 178.42.25.* / 2014-12-09 12:47
ta głowa musi poleciec to bedzie dobra nauczka dla innych cwaniaków
Kłamczuch z PO / 87.207.172.* / 2014-12-09 14:01
a właśnie, że nie powinna. A wiesz czemu. Bo im gorzej dla PO tym lepiej. Sami się wykończą :D
sisley / 213.77.28.* / 2014-12-09 12:31
Jak zwykle brak przyzwoitości, kultury i klasy. Jak wykonywał obowiązki posła to nie powinien brać wynagrodzenia jak minister. Pokrętne tłumaczenie, podobne do zapłaty za kolację: za wino zapłacę a za krewetki nie; a jeżeli mówiłem to co nagrano to był podczas spotkania prywatnego. To co powiedziałem poza tym za co uznano za be to było gadanie służbowe. To logika menela a nie dyplomaty.
Ooo562 / 78.131.154.* / 2014-12-09 12:16
Polska przypomina mi w tej chwili miasteczko z Dzikiego Zachodu, w którym część mieszkańców po prostu szczerze pragnie dalszych rządów złodziei i k**** i nie życzy sobie obecności uczciwego szeryfa ,ludzie chcący głosować na PO są tacy sami jak działacze, ministrowie, czy posłowie tej partii. To po prostu [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

Najnowsze wpisy