Forum TechnologieZdrowie i medycyna

Dieta Dukana nadal kontrowersyjna. Jest awantura

Dieta Dukana nadal kontrowersyjna. Jest awantura

Wyświetlaj:
dani433 / 188.47.25.* / 2012-04-06 10:25
Dodam, że nie tylko tabletki nie zarobią(są one dla leniwych i naiwnych) bo przy Dukanie też potrzebna motywacja tylko efety przychodzą najszybciej i 1 dniowe odstępstwo nie przekreśla).
Głównie nie zarobią ci co wpisali go jako grożną dietę =Dietetycy.
Myślę, że sam dukan nie "zepsuł" Pani nerek zmiany musiały być wcześniej tylko podczas obciążenia (toksyny gromadzone latami)problem objawił się póżniej.
Ja popieram tą dietę bo tylko po niej schudłam 10 kg i utrzymałam efekty oraz znikną celulit. Wcześniej musiałam stos. głodówki aby coś drgnęło a tu można jeść.
toudi81 / 83.17.206.* / 2012-04-05 11:09
tak dukan jest zły a dlaczego ! dlatego że nie potrzeba żadnych tabletek i innych specyfików i można schudnąć a tu koncerny farmaceutyczne nie zarobią dlatego to całe lobby walczy z dukanem każdy ma swój rozum i może robić co che jak chce może wzbogacać zachodnie koncerny farmaceutyczne
Grzegorz954 / 87.239.219.* / 2012-04-05 13:07
Racja. Lepiej łykać tabletki odchudzające. Można też zjeść trochę soli do posypywania dróg. Ale dieta składająca się z chudego mięsa, ryb, warzyw jest bardzo szkodliwa.
Dwa lata temu schudłem 15 kilo na tej diecie a wyniku badań były bardzo dobre. Zero zadyszki i efektu jojo. Polecam.
emerytka56 / 2012-04-05 14:50 / Bywalec forum
ale ta dieta naprawdę jest niebezpieczna dla zdrowia, mi zainfekowało mocno nerki, pzrestały filtrować jak należy i zatrzymywały wodę w organixmie, dlatego przyłączam się do tej całej rzeszy przeciwników diety Dukana
Me / 89.78.176.* / 2012-04-04 09:05
Tytuł to autorka dobrała sobie pewnie po lekturze onetu.

Najnowsze wpisy