Dieta

aaada / 212.7.215.* / 2022-01-05 10:56
Czytałam już sporo na temat diety św. Hildegardy i tak się zastanawiam na ile faktycznie taka dieta może poprawić pracę organizmu. Jeśli ewentualnie macie jakies doświadczenia z tym związane, możecie mi coś sensownego podpowiedzieć to dajcie znać jak to wygląda. Ewentualnie może będziecie w stanie podpowiedzieć jakiś sklep, gdzie produkty odpowiednie dla tej diety będzie można kupować?
Wyświetlaj:
Asik81 / 212.96.226.* / 2022-03-09 13:36
Ja jestem na diecie wege i nigdy się tak dobrze nie czułem. Trzeba jedynie uważać na niedobór żelaza, na ten temat polecam ten artykuł https://www.phamily.pl/blog/artykul/niedobory-zelaza-w-diecie-kiedy-zdecydowac-sie-na-suplementacje.html
cxcxc / 212.7.215.* / 2022-01-07 10:53
Zdecydowanie dieta Hildegardy to będzie bardzo dobry, choć faktycznie warto będzie mieć tutaj do tego odpowiednie produkty. Jak chcecie iść w tym kierunku to polecam zaglądać do www.ogrodyhildegardy.pl. Sklep sie w tych produktach specjalizuje i faktycznie ma bardzo dobrą ofertę. Mozna liczyć także na ich podpowiedzi odnośnie stosowania tych produktów, to szansa na to, by wprowadzic u siebie taką diete.

Najnowsze wpisy