Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

DM BZ WBK zaleca sprzedaż ZCh Police

DM BZ WBK zaleca sprzedaż ZCh Police

Money.pl / 2009-05-29 11:54
Komentarze do wiadomości: DM BZ WBK zaleca sprzedaż ZCh Police .
Wyświetlaj:
początkujący_inwestor / 213.17.201.* / 2009-06-05 10:16
Mam pytanie czy ci analitycy jeszcze pracują w tym domu maklerskim?
Przypominam: dziś Police są na 8,04 zł po wzroście 5,3%. Jest to błąd na 71%. Gdybym ja tak przewidywał w swojej firmie to już bym leżał na bruku, a może w rynsztoku jak ten biedak bez domu.
Inwestorzy powinni wyciągać wnioski i od razu likwidować konta w takich domach maklerskich. Przecież mają doradców, którzy działają na ich niekorzyść.
początkujący_inwestor / 213.17.201.* / 2009-06-04 10:57
No niesamowita rekomendacja, zwłaszcza na dziś. Czy mógłbym poprosić analityków aby wytłumaczyli się z tego co dzieje się z akcjami Polic na GPW?
Ciekawe czy będą mieli odwagę.
A tak na koniec zapytam inwestorów:czy nie możemy w ramach solidarności opuszczać zwyczajnie te biura maklerskie które wystawiają takie rekomendacje i poszukać tych wiarygodnych?
poczatkujacy_inwestor / 213.17.201.* / 2009-05-29 11:54
Godzina 11.50 cena akcji 6.49 zł.
Za co ci analitycy biorą pieniądze?
Ja też mogę zostać analitykiem bo dostawałbym pieniądze za całkowicie nietrafione rekomendacje.
jednak moja ambicja nie pozwala mi na to. Jak miałbym tak przewidywać to chyba wjechałbym pod biurko ze wstydu.
Inna możliwość to taka, ze specjalnie wprowadzają inwestorów w błąd aby zrobić szybki ruch kupno-sprzedaż akcji i odleszczyć rynek.
Chyba określenie tych ludzi mianem "anale" jest trafione w 10.
maciekb65 / 79.186.231.* / 2009-05-31 10:49
rekomendacja byla jak najbardziej celowa. miala naklonic inwestorow do wysprzedania z portfela akcji polic. kto nie skorzystal z dobrej rady ten zarobil. nie pierwszy i nie ostatni raz domy maklerskie wala w rogi swoich klientow w ten sposob.
józia / 83.25.51.* / 2009-06-04 17:40
Oczywiście jak nabardziej zgodzę się z Panem. Patrząc na dzisiejsze wyniki Polic można byłoby sobie pluc w twarz za skorzystanie z tejże rekomendacji
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy