Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

DM PKO BP mnie wkurza!!!

DM PKO BP mnie wkurza!!!

agnieszka2608 / 2007-12-04 20:14
Od 3 lat jestem graczem gieldowym i korzystam z DM PKO BP. Ale to co sie dzieje w ostatnich miesiacach to po prostu skandal.
Problemy z logowaniem, skladaniem zlecen, odczytem wykresow i notowan, itp, itp.
Mam tego dosc.
Prosze o informacje, jaki Dom Maklerski jestescie w stanie mi polecic. Z gory dziekuje za porady.
Wyświetlaj:
coma / 2007-12-04 22:26
np.BOś. miła i fachowa obsługa,bez awarii,notowania w czasie rzeczywistym, porady,pomoc techniczna itp. warto ,a i małe prowizje.pa
kjd2 / 2007-12-04 21:14
Ja bylem w tym gu...e jeden dzien a ty trzy lata!!! no no szacunek. polecam DMBPH maja pojecie o swiadczeniu uslug brokerskich ,notowania nol3 naprawde swietne i ze skladaniem zlecen niemialem problemow .Notowania w czasie rzeczywistym z piecioma ofertami kupna i sprzedazy, przejrzyste wykresy dzienne ,szybkie informacje,bardzo prosty program w obsludze mam nadzieje ze im nie odbije i bedzie tak dalej.pozdrawiam
agnieszka2608 / 2007-12-04 21:31
Wiem, wiem, wiem.... Dawno juz powinnam podziekowac im za wspolprace. dzisiaj, po kolejnych problemach z obsluga rachunku inwest, wysmarowalam im taki list jak tylko potrafilam. Wiesz co mi odpisali? Cytuje " Witam
W tym miesiącu powinna zostać udostępniona nowa wersja programu do obsługi konta przez internat.
Problemy, które są w tej wersji ePromaka powinny zostać usunięte.
My też czekamy aż te problemy informatyczne się wreszcie zakończą." Nie skomentuje tego, bo slowa jakie mi sie tu cisna nie wystepuja w polskim slowniku.
Wiem, ze moge to sama sprawdzic w ich ofercie, ale moze podpowiesz mi jakie maja oplaty i prowizje (za prowadzenie rachunku, za realizacje zlecen, itp).
kjd2 / 2007-12-04 22:22
Jezeli chodzi o akcje to prowizje w zaleznosci od obrotow 0.38-0.40%za zlecenie daytraning polowa stawki, Rachunek pieniezny kolo 10zl. miesiecznie , srodki na rachunku oprocentowane w zaleznosci od kwoty 0.02-1.7% przelewy za pomoca internetu zadarmo.
Niezadowolony / 91.94.199.* / 2007-12-04 22:01
Odradzam DM PEKAO czyli to co powstało po DM BPH czyli Chaosssss

Poczytaj w Wydarzeniach
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy