Forum Forum inwestycyjneForex

Do Bax zakup dolara

Do Bax zakup dolara

majka z bankier / 213.158.196.* / 2009-04-29 22:38
Bax napisz mi proszę czy jutro kupić dolary czy jeszcze czekać. Widzę, że euro/dolar południe i nie wiem czy to już taki kierunek. Pytam bo nie wiem co robić sprzedałam dolary i siedzę na złotówkach. Z góry dziękuję
Wyświetlaj:
bax / 2009-04-30 05:15
ja narazie widze jeszcze polnoc 1.33 to moze na weekend poziomy spokojnego zakupu ponizej 3.20nawet na dluzej tak mysle ale czy tak bedzie ja tego nie wiem spadlo z 3.52 ma w ktora strone wrocic ja ponizej 3.30 raczej bede kupowal choc bede wyraznie kierowal sie euro-dolarem juz raczej a moze byc tak samo 1.35 jak i 1.31 eur dol moze byc jak na te chwile NIE BEDZIE MNIE W WEEKEND TAKZE TO DOTYCZY I MARTY I INNYCH bede mial czas to pozniej cos napisze nie? to dopiero w niedziele milego weekendu
bax / 2009-04-30 05:18
wg mnie juz dzis jednego kierunku nie bedzie bo rynek moze juz poskakac ale co bedzie zobaczymy gieldy w usa plus moze jeszcze lekko spadac nie wiem
majka z bankier / 213.158.196.* / 2009-04-30 07:49
Dzięki Bax za rady. Spadło z 3.50 na 3.20 w ciągu dwóch dni to jest bardzo dużo.Widzę, że euro/dolar pnie się do góry ale już tak jak by się wypalał i boję się żebym zdążyła kupić a nie została w100% na złotówkach. Tak zrobię albo jeszcze dziś kupię, ten poziom dla mnie to i tak zarobek. Dzięki bardzo udanego majowego wypoczynku dla Ciebie i wszystkich kolegów i koleżanek z tego forum.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy