DO BP PIERONKA

Matrix001 / 84.10.38.* / 2010-09-02 09:03
KSIĘŻE BISKUPIE - walka o laickie państwo wcale nie oznacza walki o państwo ateistyczne i o komunę jak ksiądz twierdzi. TO JEST POMÓWIENIE I NIEPRAWDA. Laickie państwo to takie , które w jednakowy sposób chroni prawa obywateli różnych wyznań i niewierzących i tworzy dla nich przestrzeń do normalnego funkcjonowania. Niestety to właśnie KK ubzdurał sobie i zażądał monopolu na prawdę i monopolu dla swojego boga - za, nic mając przekonania , wyznania religijne innych ludzi i ich bogów. To chrześcijanie atakują innych, poniżają w szkołach nasze dzieci, naśmiewają się z naszych przekonań i prowadzą całe grupy ludzi do wykluczenia społecznego. MAMY PRAWO WALCZYĆ O ISTNIENIE W TYM SPOŁECZEŃSTWIE.
Wyświetlaj:
Mateusz Babula z Suliszki / 31.62.42.* / 2011-12-06 16:54
ja tego tak nie zostawie...
Mateusz Babula z Suliszki / 31.61.130.* / 2011-12-06 16:52
PIERONEK TY ZACHŁANNA K****
Mateusz Babula z Suliszki / 31.62.42.* / 2011-12-06 16:49
Kościół w Polsce to jest wyzyskiwanie pieniędzy jeszcze wam się zachciało żeby wam podatki płacić.Mało wam jeszcze k**** pieniędzy?!!!!!1.Kiedyś to się musi skończyć.Mało wam jeszcze kasy?!!!.Ja wierzę w Boga i Jezusa a nie w was CO K**** CHCETA TYLKO KASY.Kościół powinien płacić podatki państwu.Dla mnie jesteście zwykłymi pazerami na p************** benedykta XVI i cały kościół w Polsce z Pieronkiem na czele.CH** WAM W DUPĘ P********* ZŁODZIEJE WY ŻERUJECIE NA WIERZE NAS POLAKÓW CO WIERZYMY W JEDYNEGO BOGA!!!!! a wy k**** zarabiacie pieniądze.Będe walczył o to by ograniczyć wasze prawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mateusz Babula z Suliszki / 31.62.42.* / 2011-12-06 16:39
pieronek jeszcze ci k**** mało?!! jeszcze chcesz podatków żeby wam płacili?! wstydził byś się Boga!!! od biednych ludzi chcesz pieniądze?!.NIENAPASIONA J***** ŚWINIO!!!.My zwykli obywatele ledwo wiążemy koniec z końcem a ty chcesz k**** podatki?! czyli kase na kościół.Mało ci tych pieniędzy ch*** złamany.Najpierw WY zapłaćcie podatki,ja wierzę w Boga ale nie w TEN P********* KOŚCIÓŁ W POLSCE!!!!!!!!!!! co tylko wierzy jak wyciągnąć pieniądze od zwykłych obywateli

Najnowsze wpisy