do edka

bax / 2009-04-23 20:19
sorki ale ja rozumiem mozna stracic 30- 40 pipsow jak sie siedzi przy kompie ale 160 to cos ty kurna robil na cuda fack liczysz czy co ? od poczatku nie stracielem wiecej niz 30 pipsow bo jak odwraca sie to zamykam a nie czekam na cud rozumiem gdybys odszedl na dzien od kompa to co innego ale ty siedziales przy kompie przeciez widzisz ruchy to na ch.,, czekasz to nie warcaby to kasa
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-04-23 20:28 / Tysiącznik na forum
spokojnie ed przemysli sprawe i zacznie zarabiac ..........bo co tu bedize z goła du...ą robił ;)
eddekk / 2009-04-23 20:26 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Wstyd mi, ale jestem idiotą walutową. :-)
Na razie idę na piwo. Bax, Ty jesteś wyjątkowy szczęściarz.
bax / 2009-04-23 20:25
w tej robocie sie mysli czemu nie zapytales ? mogles wejsc przeciez na odwrot na zlotym z dolara tak jak ja zrobilem zaczalem za wczesnie zamknalem i poprawilem sie i jade z 3.3560 w dol i wtedy mozesz olac i isc nawet spac takie mozliwosci dzis byly a ty szalejesz nie tam gdzie trzeba
bax / 2009-04-23 20:27
kibic to jest kasa a nie zabawa niew wolno sie zachowywac jak dziecko tym bardziej ze siedzi tu tyle osob ktos zawsze pomoglby pop co ja pytam czesciej niz powinienem choc w sumie wiem zawsze prawie ale sie upewniam by byc pewnym
kibic_43 / 2009-04-23 21:19 / Bywalec forum
To fak, tu nie ma przebacz i pomiłuj i wczoraj popełniłem bład nie pytajac sie Was czy kupic a jakby mocno spadło ? To nie jest gra na zetony tylko na prawdziwą kase.. Wiem ze kierunek jest na EUR/USD ok 1,27 ale po co az tak ryzykować :) . Edi odrobi pomożecie jemu . Zanim z Wami zaczołem rozmawiac tez wtopiłem i to sporo cóz zycie sie nie konczy na tym, idziemy dalej i naprawiamy błedy. Edi bedzie dobrze nie martw sie głowa do góry. Wy jestescie profesjonalistami i wiecie jak zareagowac jakby co . Bax masz racje trzeba grac tak jak jestes niepewny na krótko / niewiem czy dobrze zrozumiałem / Pozdro
bax / 2009-04-23 20:31
euro jade z 45120 a tez robie na forexie od lutego chyba i nigdy tego nie robilem wczesniej i na AT GOW..O SIE ZNAM
sierota marycha / 2009-04-23 20:38 / Tysiącznik na forum
_________________________do ED

ED, qva, ja tyle razy powtarzam PATZREC chocby na RSI, nie wspominajac juz o stoch i MACD, no tak nie mozna, jak dostajesz namiary na longa/shorta rzuci okiem, porownaj, pomysl ocen i dopiero wchodz, nie zawsze jestesmy na forum aby podpowiedziec co i jak robic w awaryjnej sytuacji ale zawsze zakladaj margines nie wiekszy niz 30 pkt i masz problem z glowy, nie bedziesz czekal w nieskonczonosc
bax / 2009-04-23 20:36
edek ja o funcie nie wiedzialem nic pisalem bys nie trzasl sie jak otworzyles rano dolara a ty zamknales jak tylko weszlo na twa cene stwierdziles ze zamknales to co mialem ci radzic po fakcie???/
eddekk / 2009-04-23 20:29 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Pytałem dwukrotnie co robić, jak miałem 100 pipsów do tyłu i żałuje, że czekałem na odpowiedź tak długo.
Ok, ja zmykam. Mam dość.
kibic_43 / 2009-04-23 20:24 / Bywalec forum
Panowie nie denerwujcie sie to nic nie da . Przepraszam, ze wchodze w zdanie ale juz sie stało to nie wróci . Jutro bedzie lepszy dzień
jaruś dawniej jareczek / 83.22.223.* / 2009-04-23 20:27
Tak jest.EDek spokojnie.Jutro się odbijemy.
wujo_bankier / 2009-04-23 20:58 / Bywalec forum
EDek nie łam się chłopaku :) jutro będzie lepszy dzień :) czasami trzeba troszkę stracić by sporo zyskać :) to jak z jazdą na rowerze dopóki kilka razy się nie przewrócisz nie nauczysz się jeździć. uszy do góry i naprzód :) pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy