do gg5

bax / 2009-05-05 16:48
czy jasnie pani z dalekiwej ameryki kupila dzis walute::) pozdrawiam slodko i milo
Wyświetlaj:
g / 71.85.133.* / 2009-05-05 17:15
Do Bax gg5 ja pisze z pracy Box ja chyba zwariuje jak mi sie wszystko pieprzy cala noc pan maz chorowal no a jak pan chory do gorzej jak osmioraczki w domu a dzisiaj w pracy jak nigdy zapieprz niewiem do czego mam ruki wlozyc i mam ochote sie rozplakac nic mi nie wychiodzi nawet postow nie mialam czasu czytac jeszcze moge zadzwonic jak wroce do domu na citi phone ale oni sprzedaja duzo wyzej przez noc poczekam do rana
bo chyba przez noc nie pojdzie 20-30 groszy w gore ok Ja tez ciebie pozdrawiam serdecznie :)
Ps przeczytalam pare Joli postow ona jest straznie nerwowa i przy okazji mnie tez robi nerwowa juz 2 razy melise pilam dzisiaj ha ha ha pozdrawiam
bax / 2009-05-05 17:21
jola kocha robic biznesy zwlaszcza jak od razu zarabia ok szkoda byl dzis piekny kurs 3.23 nawet no niestety ale moze jutro nie bedzie tak zle
gg5 / 2009-05-05 21:19 / Bywalec forum
Bax no wreszcie po waryjackim dniu i kupic jutro ? troche zdrozalo ale co bedzie rano? a co wogule ten stress test jak on na $ zareaguje albo na odwrot
Pozdrawiam serdecznie
bax / 2009-05-05 22:26
ty masz zrobic zakupy niech ja sie uspokoje i nie kombinuj za dlugo gdyz zaczynam sie obawiac nie spadku dol a wzrostu jesli rano bedzie krecic za bardzo na 1.32 to kup jak u nas bedzie poludnie jesli w kierunku 1.34 to rano
gg5 / 2009-05-06 13:57 / Bywalec forum
Witam cie bax dzwonilam rano do banku ale dawali mi 3.28...... niewiem czy dobrze czy zile jola mi w glowie namieszala tym wczorajszym biadoleniem ale dobrze ze kupila i moglam i ja kupic i wiem ze znou moja strata przegapiona ale drogi boxiku jak dla Joli masz cierpliwosc to jeszcze dla drugiej prosze tez miej bo sie zaraz rozplacze co robic ? teraz juz jest 3.31... oj tak to jest jak Pana sie nie slucha ;)
bax / 2009-05-06 14:14
ty decydujesz ja 2 dni podalem ci dobry kurs kupna spozniasz sie to tracisz nie wiem co bedzie jutro moze byc wyzej tak mysle ale ja tez wszystkiego nie wiem
gg5 / 2009-05-06 14:18 / Bywalec forum
A ja wiem ze Ty wiesz lepiej jak inni od poczatku bede patrzec jeszcze mam 3 godziny do 11:00 ale przy tym kursie 3.31. ty bys weszedl ja chyba potrzebuje kopniaka w tylek dobrze uciekam do pracy i napisze juz z przcy q nie denerwuj sie na mnie prosze zreszta i tak nie jeden raz bede cie badrowac jeszcze :)))
bax / 2009-05-06 14:30
troszke teraz spada wiec moze kupisz dzis taniej
gg5 / 2009-05-05 22:36 / Bywalec forum
dobrze ok bede patrzec dam znnac po poludniu waszego czasu dobrej nocki
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy