Forum Forum inwestycyjneForex

do greennnnnnnnn----------------- co z toba

do greennnnnnnnn----------------- co z toba

bax / 2009-05-19 14:40
jestes wogole czy ten maz ci zawrocil w glowie ha ha ha
Wyświetlaj:
greenstar / 2009-05-19 16:02 / Pogromca jeleni
M tradycyjnie i z uporem maniaka zieje jadem, ale raczej w stosunku do sieroty, ciekawe dlaczego.................hahahahaha?
bax / 2009-05-19 16:08
ja to do dzis pamietam on wszedl 1 raz i zaczal sie nmadrzyc po swojemu a sierota mu pojechal i wszyscy sie z niego smieli ja wcale bym sie tez nie zdziwil gdyby on tez tu troche mieszal bo zieje jadem od samego poczatku w zasadzie do sieroty tylko, a do mnie no to wiadomo pare razu mu udowadnialem ze jest trollem i wiesz a sumie napisalem taki tekst do modera i ze 2 dni on byl o nim w ub. tygodniu i niedawno zaczely siie te wariacje tu
greenstar / 2009-05-19 15:50 / Pogromca jeleni
a ja wczesnym rankiem przylapałam trolla na podszywaniu się pod mój nick na bankierze...............
bax / 2009-05-19 15:52
zauwaz jedno nip 83...... i nip 79......... to przewaznie trolle i na to zwracaj tylko uwage wyobraz sobie ze narzeczony tez ma 79.....
greenstar / 2009-05-19 15:40 / Pogromca jeleni
nie wywołuj wilka z lasu...........ale chyba wymęczony ten troll..................hahaha
bax / 2009-05-19 15:43
jak to przeczyta to zaraz zobaczymy wczoraj bylo podobnie rzucilem haslo i wpadl wiem jedno szkoda kasowac chyba ze przy okazji bo moze zasypac tekstami i po co ta robota KROTKI NAWET BRZYDKI TEKST I NUDZI SIE PO JAKIMS CZASIE
greenstar / 2009-05-19 15:31 / Pogromca jeleni
bylam, ale nie miał za dużo czasu , bo praca - albo chciał pokazać jaki to on ważny jest..............hashahaha to wróciłam
bax / 2009-05-19 15:33
ALE POWITANIE BYLO WIEC MASZ NOWA ENERGIE I DOBRZE POMECZYSZ SIE ZA MNIE Z TROLEM HA HA BO mam z nim urwanie glowy
greenstar / 2009-05-19 15:23 / Pogromca jeleni
bardzo dobry poziom zakupu, widzę, że eur/usd w dół to i usd/pln w górę....................i kontrakty terminowe w NY na czerwono to jak na dziś bingo bax.............ps....już spokojnie wracam do wykresów,,,,,,,,,haahahaha
bax / 2009-05-19 14:43
kupilem maksa w dol po 32060 mniammmmmmmmmmmm
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy