Forum W wolnym czasiePodróże

Do Kołobrzegu nie tylko latem!

Do Kołobrzegu nie tylko latem!

skomentuj
Pomocny / 89.72.127.* / 2009-12-14 22:53
Razem z mieszkańcami Kołobrzegu oraz okolicznych miejscowości pragniemy zaprosić Państwa do odwiedzenia nas, właśnie teraz, gdy za oknem mróz. Ufamy, że nasz serwis okaże się pomocny i pozwoli zaplanować każdy wyjazd.

Serwis poświęcony noclegom w Kołobrzegu, Dźwirzynie oraz Grzybowie. Dla Państwa wygody w jednym miejscu skupiliśmy wszystkie noclegi oraz atrakcje w Kołobrzegu oraz okolicznych miejscowościach.

Nasz serwis to bogata oferta miejsc noclegowych w hotelach, obiektach SPA & Wellness, pensjonatach, villach, apartamentach, sanatoriach, ośrodkach wypoczynkowych, kwaterach prywatnych, pokojach gościnnych, campingach oraz domkach letniskowych. Do wyboru lokalizacje na różnorodnym poziomie cenowym i o zróżnicowanym standardzie. Zapraszamy! Wystarczy wybrać kategorię noclegi w menu na górze i cieszyć się wspaniałym urlopem w malowniczych okolicach Pomorza Zachodniego.

http://www.kolobrzeghotele.pl
kokoshka / 80.50.130.* / 2011-09-05 14:22
Gorąco polecam ośrodek wypoczynkowy Przystań w Grzybowie ( 5 km. od Kołobrzegu ) – [osrodek-przystan.pl]. Znakomita kuchnia i piękne miejsca oraz przyjemna obsługa! Bardzo blisko morza. Naprawdę warto tam zajrzeć:)
skomentuj

Najnowsze wpisy