Forum Forum inwestycyjneForex

Do wszystkich obecnych tu FOREXOWCÓW

Do wszystkich obecnych tu FOREXOWCÓW

sonneillon100 / 86.63.143.* / 2009-05-13 19:55
Przypadkiem tu trafiłem i przeczytałem trochę waszych postów.
Powiedzcie mi proszę, czy na tym da się w ogóle zarobić?
Mówi się przecież, że tylko 5% grających jest na dłuższą metę na plusie.
Może mała ankietka:
- ile czasu wam to pochłania?
- ile zainwestowaliście?
- jak długo gracie?
- ile zarobiliście/straciliście?
Z góry dziękuje za komentarze
Wyświetlaj:
Arii / 2009-09-22 07:26

ile zainwestowaliście?
- jak długo gracie?
- ile zarobiliście/straciliście?

Pytanie zgoła BARDZO TENDENCYJNE jak odgłos wydawany PASZCZA IAAAAAA :-))))) od niezalogowanego uzytkownika..
GOLDMAN_UNCLE / 2009-09-22 00:43

- ile czasu wam to pochłania?
- ile zainwestowaliście?
- jak długo gracie?
- ile zarobiliście/straciliście?

-wszystka noca i dnia
-na poczontka une dollar
i dobra pleca w familia
- od mala dziecka
- aj aj ty nie pisac stracic bo
to pecha nosic, tylko plusa
obiektyw / 2009-09-22 07:08
Dobre !!,

To były chyba pytania do nowego PIT- a 37 za rok 2009 ...........
irons45 / 2009-09-22 07:13 / BAKSIK ZIELONYCH
TY LEPIEJ SIE PRZYZNAJ CZY SPRZEDALES wczoraj czy cierpliwie czekasz jeszcze
obiektyw / 2009-09-22 07:32
Ja opchnąłem po 2,84 i czekam i liczę na ........
irons45 / 2009-09-22 07:40 / BAKSIK ZIELONYCH
te wasze spreedy sa oslabiajace w wawie kantor placil 2.8450 dlugo dlugo i nawet dokladal za ilosc ale to juz drobiazgi
irons45 / 2009-09-22 07:22 / BAKSIK ZIELONYCH
straty na forex to tylko drobiazgi wtedy gdy sie bawie zas na ustalonej pozycji stracilem tylko raz przez przeklamanie a na forex jestem w tym roku , sorki sklamalbym mialem jedna pozycje kupilem raz po 2,o2 dolara zl i sprzedalem po 3.92 i odkupilem za wczesnie bo po 3 zl a ile to nie bede pisal bo zalamie zazdrosnikow wazne ze mam tez dolary po 3 zeta kupione niech sie ciesza
irons45 / 2009-09-22 07:24 / BAKSIK ZIELONYCH
jaguar szybko liczy to niech przeliczy czy na stowce stracilem odkupujac po 3 zeta czy zarobilem he he
zbynek99 / 2009-09-22 00:28 / Bywalec forum

Największy zysk 10 tys/dzień


łeee... słabo.. :)


Największa wtopa nie wiecej jak 5


łeeee... słabo... :)))
jaguar / 2009-09-22 00:06 / Bywalec forum

Trade what you see not what you think.

czasem niewiele widac.czasem nie czuje się rynku, czasem chciejstwo przeslania widok.itd
z tego co pisze snnellion, to widzę , ze interesuje go bardziej ile zarabiamy badz tracimy niz sedno foreksu....jako sztuki, fakt czasem tylko dla sztruki,
Jak pytasz o koszty to wiedz, że wiele godzin nauki, szukania wszelkich sygnałów dot ewentualnych zmian trendu,wielogodzinne obserwowanie kursów.........
o innych kosztach nie piszę.zaniedbani przyjaciele, obrażony kot.................i jak tego nie czujesz, nie jest twoja pasją.to szkoda twojego czasu
Fx_ Fulltime_Trader / 85.28.130.* / 2009-09-21 23:53
Jestem na Fx od lat dwóch, fulltime, mój styl pracy to Day Trading, choć od czasu do czasu otwieram też pozycje długoterminowe, ja siedze po kilka h/dzień.
Inwestujesz tyle ile masz środkow do zainwestowania, jesli chodzi o rozmiar pozycji to nieraz wchodze po 30% kapitału, ale nie polecam tego nowicjuszom.
Zarobić się da, i to sporo ale nic nie ma za darmo, dyscyplina dyscyplina i jeszcze raz dyscyplina, wiem co mówie, to niesamowite w jakie pułapki psychologiczne człowiek wpada kiedy stawka jest duża, a jedynymi emocjami są chciwość i strach, które towarzyszą każdemu traderowi.
Ja już mogę powiedzieć że jestem po długich a ciężkich z daytradingu najwiecej wyciagnalem 450 pips, z mid-term przeszło 800 pips. Największy zysk 10 tys/dzień. Największa wtopa nie wiecej jak 5. Strata jak jest to ucinam szybko, aha i tu dobra rada nie słuchajcie żadnych analityków, rekomendacji, ani tego co piszą w książkach typu jak zarobić na Fx itp., gdyby to działo to gość by nie siedział w robocie za 4tysie i pisał analizy dla jakiegos domu maklerskiego, ani pisał książek o tym jak sie zarabia tylko by robił te miliony. Trade what you see not what you think. Do zobaczenia na parkiecie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy