Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Dobry serwis z ogłoszeniami online

Dobry serwis z ogłoszeniami online

Aga928 / 87.205.195.* / 2018-11-30 17:02
Hej, planuje sprzedać nieruchomość i szukam obecnie sprawdzonego serwisu do wrzucania ogłoszeń. Ktoś poleci jakieś sprawdzone? Wypiszcie też plusy, będzie łatwiej wybrać :D
Pozdrawiam,
Aga
Wyświetlaj:
KrystianKrycha / 185.212.171.* / 2018-11-30 18:16
O widzę, że nie tylko ja skorzystałem z oferty nowychkluczy :) Jeżeli zależy Ci na prostocie i szybkości działania to zdecydowanie ich polecam.
Nie wiem Grzegorzu, kiedy sprawdzałeś liczbę ogłoszeń, ale jeszcze kilkanaście tygodni temu było ich zdecydowanie mniej niż teraz, więc rozwijają się bardzo szybko. Ja zaufałem i polecam ich sprawdzić Aga ;)
Grzegorz Szczepaniuk / 77.111.247.* / 2018-11-30 19:28
Panie Krystianie, oczywiście opisałem jak to wyglądało kiedy korzystałem z serwisu, natomiast wiele się mogło zmienić od tamtego czasu. Miło mi słyszeć, że się rozrasta bo współpracę i ich podejście do mnie, wspominam bardzo miło :)
Pozdrawiam.
Grzegorz Szczepaniuk / 77.111.247.* / 2018-11-30 17:29
Witam Agnieszko, jeżeli chodzi o dobre serwisy online to warto przyjrzeć się temu, noweklucze.pl
Na plus na pewno to, że można wystawiać ogłoszenia za darmo jako osoba prywatna, chociaż duża część developerów, również z niego korzysta z tego co zauważyłem.
No i świetny kontakt z klientem, odpowiadają szybko i mają ludzkie podejście. Ilość ofert nie powala na kolana, ale serwis jest stosunkowo nowy, więc z czasem może się to zmienić.
Mam nadzieję, że pomogłem Pozdrawiam

Najnowsze wpisy