DORADCA ZAWODOWY

P.C.R. - Psychologiczne Centrum Rozwoju / 77.254.229.* / 2011-09-29 22:39
P.C.R. - Psychologiczne Centrum Rozwoju zatrudni:

STANOWISKO:

Doradca Zawodowy


Miejsce pracy: Lublin
Region: Lubelskie

Opis stanowiska:
•Prowadzenie poradnictwa/doradztwa zawodowego, przeprowadzanie diagnozy, tworzenie indywidualnych planów działania/indywidualnych ścieżek kariery
•Prowadzenie indywidualnych rozmów doradczych z zakresu poradnictwa zawodowego
•Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi w wzorami
•Diagnoza potencjału, talentu i predyspozycji klientów
•Przygotowywanie okresowych raportów


Wymagania:
•Odpowiednie przygotowanie zawodowe z zakresu doradztwa zawodowego
•Ukierunkowanie na nabywanie nowych umiejętności
•Mile widziane doświadczenie w pracy
•Znajomość problematyki rynku pracy oraz wiedza z zakresu poradnictwa zawodowego
•Zaangażowanie w pracę, innowacyjność, kreatywne myślenie, wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne


Oferujemy:
•Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
•Atrakcyjne wynagrodzenie
•Umowę o pracę na czas okreśony (umowa zlcenie)


Aplikacja zawierająca:
•CV ze zdjęciem
•dokumenty poświadczające wykształcenie i kwalifikacje zawodowe

Dokumenty należy przesyłać na adres:
zapisypcr@gmail.com

P.C.R. - Psychologiczne Centrum Rozwoju zastrzega sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
moniczka233 / 91.150.183.* / 2013-09-09 10:11
Byłam u takiego doradcy i powiem szczerze, że pozytywnie się rozczarowałam ;) Byłam nastawiona na nudną, nic nie wnoszącą rozmowę, a w trakcie spotkania razem z doradcą przygotowaliśmy indywidualny plan działania http://www.kluczdokariery.pl/twoja-kariera/poradnictwo-zawodowe/psychologia-pracy/art,128,indywidualny-sposob-na-prace.html według którego stworzyłam swoje dokumenty aplikacyjne, dowiedziałam się, jaka praca byłaby dla mnie najlepsza, a obecnie szukam kursów poszerzających moje umiejętności, by stać się atrakcyjniejszym kandydatem do pracy. Naprawdę polecam takie wizyty - można się wiele nauczyć i dowiedzieć o samym sobie.

Najnowsze wpisy