Forum Forum inwestycyjneFundusze

doradzcy finansowi chętnie pomogą

doradzcy finansowi chętnie pomogą

alfi86 / 2006-09-11 19:29
Witam zastanawiają sie państwo nad wieloma kwestiami pytają państwo o opinie ludzi z forum. Nie ukrywając i patrząc na to dogłębnie to mozna stwierdzić że są tu osoby bardzo mądre i osoby które nie wiedzą co piszą... Dlatego proponował bym sie skontaktować z dobrym doradcą finansowym. Moge państwu pomóc w wielu kwestiach finansowych. czekam na maile bo numeru telefonu nie pododaje na forum... pozdraiwma
Wyświetlaj:
Simosn / 83.22.105.* / 2006-09-14 18:44
wiec mam 21 lat dysponuje wolna kwota w postaci 5-6tys. chcialbym zainwestowac w akcje AIG zrownoważone, co Pan o tym mysli?.Pozdrawiam.
pawlo / 2006-09-11 21:00 / portfel / Bywalec forum
jeśli masz licencję doradcy to podaj numer
alfi86 / 2006-09-12 12:50 / portfel
Nie będę publikował numeru licencji w internecie... głupi nie jestem.... :)
Ciekawe czy podał byś swój w internecie... ??
pawlo / 2006-09-12 20:00 / portfel / Bywalec forum
TAK jak najbardziej.
Tylko żem ja nie nazywam siebie oficjalnie doradcą finansowym.
Wszyscy doradcy którzy tytułują się publicznie zobowiązani są do podania nr. licencji.
Na ogół tak tytułują się agenci firm ubezpieczeniowych , może się myle.
Pozdrawiam
alfi86 / 2006-09-12 22:16 / portfel
pomyłka :) ale numeru licencji i tak nie mam zamiaru podawać. Praca w doradztwie finansowym o czymś świadczy a podawanie swojego numeru licencji żeby każdy mógł się nim identyfikować nie za bardzo to tak jak podawanie na forum swojego numeru dowodu
pawlo / 2006-09-13 15:52 / portfel / Bywalec forum
wystarczy że wejdzieśz na strony kilku funduszy a znajdziesz nazwiska doradców inwestycyjnych i ich numery licencji,
dlaczego nie napiszesz dla którego towarzystwa ubezpieczeniowego pracujesz ,?
zapewne pisząc o licencji masz na myśli licencję KNUiFE która upoważnia do wykonywania czynności ubezpieczeniowych i nie ma nic wspólnego z finansami, ponieważ doradca finansowy nie posiada licencji
in.in / 212.186.141.* / 2006-09-12 22:37
czy mozesz dopercyzowac ... jestesm doradca inwestycyjnym czy tez doradca finansowym. Jezeli dobrze sie orientuje ten pierwszy zawod posiada licencje wydawana przez odpowiedni Nadzor (KPWIG), ten drugi wydaje sie byc poki co okresleniem potocznym i w zaden sposob nie jest regulowany przez jakikolwiek Nadzor. A wiec nie posiada licencji.
Z gory dziekuje za informacje.

in.in
pawlo / 2006-09-13 15:46 / portfel / Bywalec forum
w zupełności masz racje
doradca inwestycyjny otrzymuje licencję po zdaniu kilkuetapowych egzaminów w przed KPWiG,
doradcą finansowym może się nazwać każdy . przeważnie sprzedający fundusze ubezpieczeniowe i w ten sposób dowartościowują się a zapewne mają blade pojęcie o inwestycjach,
alfi86 / 2006-09-13 16:30 / portfel
Czy znalazłeś gdzieś w mojej wypowiedzi że jestem doradcą inwestycyjnym?? nie jestem doradcą finansowym.... Tak jak przedmówca powiedział że ma licencji obejmującej doradcą finansowych. A każdy doradca mianująca musi mieć zdane KNUiFE żeby mógł sie mianować doradcą.
Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy