Doradzenie - Prośba

~~Paweł / 195.205.202.* / 2007-07-26 17:32
Witam serdecznie,

chciałbym abyście mi doradzili w jakie fundusze zainwestować.
Jestem studentem, dlatego czas może być nawet 10 lat, na początek 2500-3000 zł.
W ciągu miesiąca jestem w stanie dodatkowe 300 zł przeznaczyć na kolejne inwestycje.
Uprzejmie proszę na jakie fundusze i jak procentowo to rozmieścić.
Mam aktywowaną usługę Supermarket FI w mBank'u.

Serdecznie dziękuje za każdą odpowiedź
Sattori / 83.20.145.* / 2007-07-26 19:20
Jeśli nie studiujesz inwestycji kapitałowych ani finansów i inwestowanie na Giełdzie nie jest dla ciebie osobistym wyzwaniem proponuję rozejrzeć się za czymś mało absorbbujacym i wygodnym. Radzę też nie brać w twoim wieku jakiegoś zobowiązania comiesiecznego do określonej wplaty, jakaś lepsza imprezka i może ci nie starczyć ;) Ze swojej strony proponuję rozwiązania parasolowe - zainwestujesz w subfundusz akcji, a w przypadku bessy bezpłatnie i bez płacenia podatków przejdziesz na inny mniej ryzykowny, ale i mniej zyskowny sposób finansowania :) Zastanawiam się nad inwestycją w UniMax - produkt Union Investment. Proponuja inwestowania w najlepsze fundusze polskiego rynku funduszy. Wejdź na ich stronę i sprawdź - wg mnie warto :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy