Forum W wolnym czasieUwagi do Money.pl

Drodzy gracze, jak forum może Wam pomagać?

Drodzy gracze, jak forum może Wam pomagać?

Redakcja forum / 2006-03-29 09:53
Czekamy na Wasze propozycje. Forum już trochę okrzepło. Czy oczekujecie na przykład wskazania i wyróżnienia (kolorem, znakiem graficznym) "doradców", czyli osób cieszących się szacunkiem i uznaniem innych forumowiczów? Czy przydałby się nowy dział - informacji i komentarzy o spółkach? Czy mile widziane będą konkursy giełdowe?
Czekamy na inne Wasze opinie!
Wyświetlaj:
michoo / 2007-08-27 20:35 / portfel / "Hakuna Matata"
Drobiazg ale nie mogę znaleźć albo nie ma. Jak więc mogę zmienić dostępność swojego adresu e-mail do korespondencji innym użytkownikom? Czy/jak mogę zmienić adres e-mail podany w trakcie rejestracji?
Pozdrawiam.
michoo / 2007-09-04 22:57 / portfel / "Hakuna Matata"
Czy ktoś z Szanownych Adminów czasem tu zagląda? Mogę liczyć na jakąś odpowiedź?
tom73 / 80.53.216.* / 2007-03-15 18:53
Czasem często rzadziej zastanawiam się, gdzie mozna znaleźć informacje o tym, jakimi sumami dysponują TFI. Czy jest mozliwe i zgodne z polityką finansowa i prawem, aby np. co kwartał, miesiąc lub rok publikować takie dane, zrobic ranking, wskazac fundy, które najwięcej zgromadziły, zarobiły, straciły kapitału, procentowy przyrost rachunków inwestycyjnych lub ich zmniejszenie się itp. W obecnej chwili, gdy ludzie powierzają funduszom sporo pieniędzy może to być ciekawe. A może gdzieś już coś takiego jest?
Poza tym, trochę wazeliny dla Money - jestem z wami od 2001r. z małymi przerwami i musze powiedzieć, że zamiast szukać czegoś po Necie lub oglądać TV wolę poczytać news na Money lub świetnych, choć nie do końca zrozumiałych dla mnie, wypowiedzi na formum. Dużo kulturalnych i ludzkich wypowiedzi.
maxx / 2007-01-21 16:59
A kiedy będzie można założyć maila np. kowalski@money.pl?
leone / 2006-10-01 07:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Pisalem juz wczesniej,ale widocznie umknelo.Wprawdzie mnie to juz nie dotyczy,ale z pewnoscia przyda sie innym.Wielu forumowiczow prosi o wskazanie miejsca informacji lub od razu podaje linki do niej.
Zrobcie wiec tak,jak to jest w G.W.
Tam jesli chce miec link aktywny,w tekscie pisze go zaczynajac od http://
Program przerabia go odpowiednio i gdy post wyswietli sie na swoim miejscu,link ma kolor niebieski a jego klikniecie od razu otwiera strone.
Wiec gdy kogos czytam i chce zobaczyc,co znalazl,nie musze juz nic wpisywac do wyszukiwarki;robie klik i juz tam jestem.
Portal generalnie bardzo,bardzo dobry.Ilosc podanych informacji prawie eliminuje potrzebe szukania czegokolwiek innego.
Polecam rowniez na stronie G.w. sposob wyswietlania tabeli spolek.Jest to wyjatkowo czytelne i b. ladnie podane.
Redakcja forum / 2006-10-04 17:24 / Administracja forum
Dziękujemy za uwagi.
A_Davencourt / 2006-08-04 17:11 / Malleus maleficarum
1. Forum jest bardzo OK ale usability nawigacji czasami powoduje komplikacje np. link 'zaloguj sie' pod artykulem jest widoczny pomimo iz jestem zalogowany.

2. Brak mozliwosci edycji profilu (albo ja nie widze jakiejs opcji menu - jesli tak to patrz pkt 1.). chcialbym aby moj e-mail byl widoczny dla innych ale nie wiem jak to zrobic.

3. Przy naturalnej dla 99% userow nawigacji podczas korzystania z forum najczesciej wykorzystywana jest strzalka "wstecz' przegladarki. Jednak w niektorych sytuacjach uzycie wstecz pooduje jakies problemy z ciaglascia sesji i zostaje uzytkownik nagle wylogowany. Przed momentem mi sie to przytrafilo i jest to bardzo irytujace.

4. Atrakcyjnosc forum i tzw. 'likability' wzrosnie znaczaco jesli zalogowani uzytkownicy beda mogli miec mozliwosc powiadamiania o pojawieniu sie komentarzy (postow) wybranych osob. Np. bardzo wielu graczy gieldowych codziennie liczy na opinie uznanych forumowiczow i/lub zadaje im pytania. Dodanie do listy 'obserwowanych autorow' spowoduje iz wzajemna komunikacja bedzie bardziej przyjazna uzytkownikowi.

5. Brakuje mi troche personalizacji wyswietlania. Jest to bardzo wazne nie tylko dla urozmaicenia layoutu. Rozne tryby wyswietlania to podstawa accessibility czyli zalety polegajacej na mozliwosci dostosowania serwisu do wymogow osob niepelnosprawnych, z wadami wzroku i starszych (czy wiecie ze czlowiek po 60 roku zycia ma zmniejszona zdolnosc widzenia kontrastow o ok. 25%). Chetnie napisze co nalezaloby zmienic jesli ktokolwiek bedzie zainteresowany (jestem managerem pracujacym w branzy mediow interaktywnych od 10 lat. Prowadze projekty rowniez dot interfejsow oprogramowania i serwisow www).
Bożena / 83.31.10.* / 2006-05-29 09:13
Uważam, że to dobry pomysł ,aby wyróżniać dobrych doradców kolorem lub znakiem graficznym. to mogłoby pomóc wyeliminować tych chamskich. Pozdrawiam.
BOSS-VIP / 212.2.100.* / 2006-04-11 17:58
Również uważam żeby byla mozliwość kliknięcia danej spólki z listy by otworzyć wszystkie posty jakie się jej tyczą.
Sensownym byłoby zrobić taki mini konkurs na którym nagrodą byłyby chociarz jakieś punkty,gwiazdki tak jak np. na allegro.Otrzymywalibysmy je odgadując w kontekście długoterminowym lub jedno-dwusesyjnym (dla każdej inna punktacja) która spółka spadnie lub pójdzie w górę w jakimś przedziale widełkowym.
Oczywiście indeksy też mogłyby wchodzić w grę.
Moim zdaniem byłaby to super sprawa.
Powinniście wybrac kilka ciekawych wariantów zaproponowanych przez forumowiczów które dalej zostałyby poddane pod głosowanie i nad tym najlepszym podjelibyście ciężką pracę.
Pozdrawiam gorąco i jestem ciekawy co zrobicie
Tanczacy z wilkami / 83.28.77.* / 2006-04-10 23:16
Droga redakcjo. Pomysla mam troche technicznie skomplikowanego do wykonania ,ale moze sie Wam spodoba.
Proponuje wprowadzenie przy nicku linku do portfela inwestycyjnego kazdego forumowicza i wyswietlanie przy kazdym komentarzu-poscie % zmian jaki uzyskuje.
Nie chodzi mi o to zeby pokazac kto i ile ma zainwestowanych pieniedzy ale jedynie o %
zysku/straty walorow.
Bylo by to w pewnym stopniu sprawdzeniem i utrwaleniem wiarygodnosci wypowiedzi ,pozycji guru a jednoczesnie swojego rodzaju konkursem.
Oczywiscie forumowicze musieli by aktualizowac zmiany w swoim portfelu i nie wiem
czy bylo by to wygodne.Ale widze ze sa tu osoby ktore dodaja komentarze codziennie
i moze skusza sie na swojego rodzaju ranking.
Redakcja forum / 2006-04-11 07:48 / Administracja forum
Świetny pomysł - tylko czy technicznie możliwy to jeszcze do sprawdzenia.
tatko / 2006-08-08 17:07 / Tysiącznik na forum
Oby okazał się ten pomysł możliwy do zrealizowania,bo jest fajny.
janusz / 2006-04-09 21:28 / Bywalec forum
Kłaniam się Redakcji.
Moim skromnym zdaniem jest dobrze,jedynie można byłoby coś wcisnąć pomagające inwestować na futures(tzn.ceny paliw,surowców )
zgredus / 212.160.108.* / 2006-04-06 09:57
oczywiscie mozna by wyronic osoby, ktorych rady sprawdzily sie wczesniej, tak by osoby te byly rozpoznawane takze przez nowych forumowiczow

na pewno przydatne byloby segregowanie postow na temat od tych nie na temat, czesto zeby przeczytac jakies wazne informacje trzeba przewertowac po drodze kilkanascie postow o sprawach zwiazanych z czyimis rozterkami "sercowymi"

moze jakies osobne tematy, w ktorych zebrane bylyby wypowiedzi na temat danej sesji mowiace o tym co warto kupic/sprzedac
Redakcja forum / 2006-04-02 07:23 / Administracja forum
Czytamy, analizujemy, prosimy o kolejne opinie.
popekjr / 2006-04-03 13:24 / Bywalec forum
bylbym niezmiernie szczesliwy gyby serwis jako jedyny w polsce zaproponowal notowania na bierzaco a nie z opuznieniem 15 min. to bylo by cos.
najwazniejsze informacje, ktore w waidomy spos. wplyna na wzrosty/spadki spolek, podam przyklad: ktos mogl sie pokusic o zalozenie tematu elektrimu, ktory to strzelil jak rakieta.
czarny / 2006-03-30 17:32 / Bywalec forum
poza tym co sadzicie o jakis, moze nawet platnych uslugach, typu doradztwo inwestycyjne ? bylby ktos kto sugerowalby co kupic / sprzedac, niech by to byl / byli profesjonalisci z profesjonalnymi rekomendacjami. teraz jak widzicie mamy sporo forumowiczow i sa tu skrajnie rozne poglady na ta sama sprawe. jedni mowia: pojdzie w gore ! inni krzycza: sprzedawac ! nie wiadomo w zasadzie kto tu sie na gieldzie zna a kto wrozy z fusow........
czarny / 2006-03-30 17:21 / Bywalec forum
to trudne pytanie, trzeba by sie zastanowic jak odsiac bla bla bla od konkretow. moze ktos by to mogl pozniej 'szufladkowac' na pytania, porady, informacje albo sam nie wiem.......
dobrze by bylo miec tez jakas sciage do spolek. np: klikam nazwe spolki i widze wszystkie informacje jakie forumowicze znalezli na jej temat, ale konkrety, bez niepotrzebnego mielenia jezykiem.....

pozdrawiam,
jabi / 2006-03-29 15:12 / Bywalec forum
No najlepiej gdyby forum zatrudniło dobrych doradców którzy z 100% pewnością pomnażali by nasze pieniądze. Proponuje codziennie rano informacje typu: kochani uczestnicy forum dzisiaj kupujcie ..... . W dniu jutrzejszym zysk z zakupionych akcji będzie wynosił x %
Pozdrawiam
Przemo315 / 212.160.106.* / 2006-03-30 14:13
Miałbym prośbę, żeby lista najpopularniejszych dyskusji byla dłuższa.
Pozdrawiam
dada / 83.24.235.* / 2006-04-01 23:05
Analizy techniczne mile widziane. Pozdro
EOU / 2006-04-03 17:57
WSKAZNIKI SPOLEK NA BIERZACO
POGRUPOWANIE ICH WEDLUG BRANZY
KONKRETNE INFO Z DANEGO DNIA ,TYGODNIA TRAFIALOBY DO TAK OPRACOWANEJ SPOLECZKI
ULATWILO BY TO SZYBSZA ANALIZE I WYMIANE POGLADOW

Najnowsze wpisy