Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

Dwie rekomendacje.(29.10.2007 r.)

Dwie rekomendacje.(29.10.2007 r.)

Prokurator / 2007-10-29 19:26
Witam wszystkich wieczorem.
Dziś mam dla Was dwie rekomendacje, które zamieszczam poniżej"
,,Alchemia sprzedaj z limitem ceny 12,57 zł. Termin ważności zleceń do 5.11.2007r. włącznie.
,,CSS" kupuj z limitem ceny 34,75 zł. termin ważności zleceń do 6.11.2007r. włącznie.

UWAGA: Nie ponoszę odpowiedzialności za skutki decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie moich rekomendacji.

Prokurator.
Wyświetlaj:
lkjhg / 84.10.115.* / 2007-10-30 18:21
Jakiś czas temu rekomendował Pan kupno między innymi DGA, Bytom Centrostal.
Mam nadzieję że pamięta Pan o rekomendacji sprzedaży dla tych spółek?
Pamięta Pan - prawda?
Prokurator / 2007-10-30 19:27 / Uznany Gracz Giełdowy
Witaj ,,lkjhg".
Notowania akcji wymienionych przez Ciebie spółek analizuję na bierząco. Każdą swoją rekomendację podaję jeśli otrzymam jakiś sygnał (kupna lub sprzedaży). Wskazania mojego wskaźnika analizuję dokładnie. Jeśli sygnał sprzedaży pojawi się dla tych spółek, tego samego dnia wieczorem podam rekomendację. Nie wykluczam jednak otrzymania w mieędzyczasie sygnału zakupu. Na giełdzie zawsze wszystko jest możliwe. Pozdrawiam Cię.
Prokurator.
Agatka22 / 2007-10-30 10:21
Panie Prokuratorze,
zawsze probuje kupowac akcje ktore Pan rekomenduje niestety jeszce nigdy nie udalo mi sie kupic ich w cenie ktora pan proponuje. Np teraz. limit ceny 34,75 z dnia 29.10, a dnia 30.11o godzinie 10:17 cena akcji juz 37 zl. Jestem nowa na giełdzie i jeszce troche zagubiona. Mogłby mi Pan napisac jaka jest teoretyczna cena docelowa ?? Z góry dziekuje,
Pozdrawiam
poczatkujacy / 77.253.250.* / 2007-10-31 20:36
czesc Agatko22 mam pytanko -w jaki sposob zaczelas inwestowac jakiie sa sa 1 kroki tez chcialbym sprobowac ale nie wiem co najpierw zrobic.z gory dziekuje za odpowiedz
Prokurator / 2007-10-30 19:34 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,Agatka22".
Witam Cię wieczorem.
Niestety, ceny docelowej nie mogę przewidzieć. Nie zrażaj się zbyt szybko. Jeśli starasz się grać wg moich rekomendacji napewno kiedyś uda Ci się kupić jakieś akcje. Sytuacja, w której kurs danych akcji jest wyższy niż określony przeze mnie limit ceny oznacza zazwyczaj spekulację i zapowiada rychły spadek ceny dao jeszcze niższego poziomu. Dziękuję Ci za zaufanie i życzę powodzenia w inwestowaniu na giełdzie.
Prokurator.
mysza / 2007-10-30 23:08 / portfel / Bywalec forum
A co z Gant, Mispol, Storm czy są jakieś sygnały??
walus / 2007-10-29 20:14
naprawde jestem pelen uznanja dla tego co robisz ,ja dopiero zamierzam inwestowac na gieldzje ale interesuje sie od dawna ale zawsze byly jakes watpliwosci ale widze ze dzieki takim ludzom jak ty czlowiek nabjera wiecej wiary w siebje ,moze masz jakies wskazowki dla nowicjuszy ?jeszcze raz wyrazy uznanja
zbig$ / 2007-10-31 12:58 / Uznany gracz - weteran 93/94
a ja kupilem kaszflowa zgodnie z reko i juz zarobilem i odkupilem znowu...)))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy